cosuri

by: djriri
Desi imi ingrijesc bine fata,de fiecare data imi apar cateva cosuri,in special pe nas.Puteti sa-mi recomandati ceva produse de fata sau o masca naturista?Eu folosesc deobicei produse Nivea si Clean and Clear dar nu prea au efect.

wonderland

wonderland

cosuri pe fata

29 Iun 2012, 14:02

eu am folosit foarte mult timp zinerit, dar se da numai de la medic pentru ca e foarte puternic

andjinsan

andjinsan

Tratament cosuri

29 Dec 2008, 13:01

Pentru cosuri si iritatii iti recomand apa vie. Te speli cu ea cu ea de 3-4 ori pe zi si tenul isi va reveni. Vezi link-ul http://www.apa-vie-sanatate.com/ten-perfect-ingrijirea-tenului-ten-gras-sanatatea-ta.html

rusumicheliny

rusumicheliny

cosuri

13 Feb 2007, 08:44

pentru detoxifiere recomand plasturii Lifewave: www.lifewave.com/mihaela;iar cosurile si negre si cele dureroase,inestetice,le-am eliminat cu masca cu ceai verde si argila de la Oriflame,aplicata de 2 ori/saptamana.

maryrose

maryrose

cosuri

08 Dec 2006, 17:39

Corpul tau iti trimite niste mesaje.Cred ca trebuie sa fii atenta sa cauti cauza acestei probleme, sa faci o dezintoxicare a corpului.Bineinteles ca si la exterior actionezi, dar cu produse cat mai naturale.Putem vorbi mai multe pe adresa heartaffaire@yahoo.com.

sizinuca

sizinuca

acnee

30 Sep 2006, 21:09

Am avut probleme cu acneea o lunga perioada de timp.Un doctor dermatolog bun e cel mai in masura sa iti recomande ceva.Nu este bine sa folosesti sapun, doar eventual gelurile de curatare speciale.Sunt foarte multe creme antiacnee, dar fiecare actioneaza intr-un anumit fel.Daca te ajuta, uite 2 creme antiacnee care actinoeaza prin reglarea sebumului: keracnyl(recomandat dimineata), isotrexin (seara)

addy

addy

rebecca

19 Sep 2006, 11:28

Te sfatuiesc sa mergi la un medic dermatolog pentru ati recomanda o crema potrivita pentru tine. Eu am avut cateva cosuri in adolescenta, si mi-a fost recomandata o crema care a dat rezultate foarte bune, insa nu mai stiu cum se numea. :)

bubu_baw

bubu_baw

cosuri negre

09 Sep 2006, 11:38

stiti vreo crema pt cosurile negre?sunt foarte inestetice!

bibilicius

bibilicius

cosuri

18 Aug 2006, 13:32

Am avut probleme cu acneea mai grave decat tine si numai un dermatolog foarte bun m-a putut ajuta sa scap de aceasta boala.Ceea ce-ti recomand eu este sa nu te speli pe fata cu sapun,ci numai cu apa calduta. Sa folosesti produse de la Avene, Bio Derma.

yulia

yulia

DJRIRI

15 Aug 2006, 21:24

Si eu am folosit produse nivea si sunt destul de bune,insa acum de ceva timp mi-am luat garnier si mi-a distrus fata,de aceea voi incerca Zinerit,am auzit ca e foarte bun si chiar am vazut rezultate la o prietena care avea o acnee nu chiar usoara.Produsul il gasesti la farmacii si costa 250000.Sper ca ti-am fost de folos.bafta