CREMA CARE INHIBA CRESTEREA PARULUI...

by: nituandre
am aflat de curand ca exista o crema Hairinhib de la herbagen, care cica folosita dupa epilare si apoi in fiecare zi incetineste cresterea parului si in timp distruge radacina acestuia...a folosit cineva asa ceva?

wonderland

wonderland

fals

29 Iun 2012, 14:07

am incercat toate cremele si niciun efect

lidiabugle

lidiabugle

Are efect

05 Ian 2009, 12:37

Am avut un salon de frumusete si o recomandam clientelor dupa epilatul cu ceara...majoritatea au venit mai rar pentru ca nu mai aveau nevoie atat de des...si parul crestea mai rar si mai subtire
www.reprezentantavoncosmetics.ro

monita

monita

am incercat si eu crema de la avon.

04 Oct 2007, 17:25

E drept, doar 1 luna, insa n-am obtinut niciun rezultat. Nu am sesizat nicio intarziere a cresterii parului. Intr-adevar, miroare si hidrateaza foarte bine, doar atat.

da

01 Iul 2005, 14:12

de cand o folosesc dupa fiecare epilare am picioarele mai fine si miros si foarte bine.In plus parul nu mai creste atat de des si aspru.Acum depinde si de metoda de eplilare pe care o folositi.

crema...

23 Iun 2005, 13:26

si ceva rezultate???

Crema

23 Iun 2005, 13:20

se numeste HAIRINHIB si este produsa de HERBAGEN.costa in jur de 70.000 lei.O poti gasi in farmacii sau magazine.

blue_the_cat

blue_the_cat

Crema Avon

23 Iun 2005, 12:00

Eu folosesc de mai bine de 6 luni o crema de la Avon, care tot asa spune ca incetineste cresterea parului (nu zice nimic de distrugerea radacinii parului din cate imi aduc eu aminte). Acum nu ma dau eu chiar in fiecare zi, mai mult cand imi aduc aminte, si asa ca nu prea pot sa spun daca chiar are efect sau nu, dar cert e ca partea de hidratare e foarte buna ;-)

crema depilatoare

23 Iun 2005, 10:08

cum se numeste exact crema si cat costa. pe site la naturalplant.ro nu am gasit-o. doar ceara depilatoare. cum actioneaza pana la urma crema? merita?

clara21

clara21

...

21 Iun 2005, 22:46

si eu am inceput sa folosesc de vreo saptamana si deocamdata astept... asa cum ziceai si tu, iti lasa pielea foarte fina... sa speram ca isi face treaba si ca nu e doar numele de ea...

da

16 Iun 2005, 21:23

eu folosesc aceasta crema.Acum astept sa vad si efectele.Chestia e ca ai picioarele super fine,dupa aplicare.