despre vergeturi...

by: skuphyza
va rog frumos s-mi spuneti daca stiti o crema buna antivergeturi;am folosit mai multe dar nu am vazut rezultate:(in farmacie sunt multe pe care as putea sa le incerc,dar imi doresc sa iau ceva eficient...

wonderland

wonderland

vergeturi

29 Iun 2012, 13:57

greu se scapa de ele

elenushca

elenushca

Untul de cacao

04 Ian 2011, 10:53

Si eu am avut problema asta pana am dat de Unt de cacao bio, pe care l-am cumparat de pe naturo.ro
Este ieftin ,iar rezultatele sunt incredibile. Mie mi-au aparut vergeturile dupa nastere si aratau rau de tot. M-am masat in fiecare seara cu el si pielea arata super. Incearca-l cu incredere si imi vei da dreptate.

betty_30

betty_30

trexi

01 Nov 2010, 11:04

eu am intrat pe www.luxbeauty.ro si am vazut ca spuma trexi este la oferta acum, are discount de 40%.parerea mea este c amerita incercat mai ales ca are reducere de pret.pe mine ma ajutat mult

alina_alinus

alina_alinus

spuma trexi este buna pentru vergeturi

02 Sep 2010, 13:18

eu am scapat de celulita cu trexi.mi-am cumparat-o de pe www.luxbeauty.ro si a avut efecte foarte bune.am folosit-o timp de 2 luni si este foarte buna si pentru vergeturi.vi-o recomand

tavutzza

tavutzza

stop vergeturi

09 Mai 2010, 13:26

am gasit un site www.stopcelulita.ro , gasiti informatii despre celulita, vergeturi, fermitate, etc. Testeaza cate un produs pe saptamana, pe care apoi il prezinta. Spune si de retete cu zat de cafea , etc. Bafta!

lisuca

lisuca

crema rejene

09 Mai 2009, 16:13

a incercat cineva crema rejene?pentru vergeturi?

iulia32

iulia32

am auzit de bruno vassarri

20 Nov 2008, 09:35

buna fetelor o prietena de-a mea a folosit produse bruno vassari si chiar dau rezultate remarcabile .am incercat si eu pentru celulita si chiar sunt foarte bune.am auzit ca sunt cele mai cautate produse cosmetice in saloane.sunt foarte multumita de calitatea lor.va pup

simona_const2005

simona_const2005

elmiplant

20 Mai 2007, 18:03

am folosit o crema de la elmiplant, nu mai stiu cum se numeste dar a fost ok.

ekiss

ekiss

crema

20 Mai 2007, 12:24

eu stiu una de la faberlic es super buna si ieftin. daca te intereseaza sa-mi scrii pe tuwhitecrow@yahoo.com