eficienta impotriva vergeturilor?

by: skuphyza
fetelor,as avea nevoie de sfatul vostru.ma tenteaza sa incerc tratament cu ultrasunete impotriva vergeturilor si as vrea sa stiu daca e eficient si ce alte tratamente ati incercat si au dat roade.am incercat cu diferite creme dar nu am vazut nici un rezultat pana acum .am auzit ca trebuie perseverenta si rabdare cu cremele dar chiar vreau sa scap de vregeturi.daca ma puteti ajuta v-as fi recunoscatoare.multumesc anticipat:)

sunshine84

sunshine84

vergeturi

29 Iun 2012, 13:37

cam greu se scapa de ele.....

happy_mary

happy_mary

Creme cu unt de shea

25 Mar 2011, 11:14

Incercati cremele cu unt de shea pt vergeturi, nu sunt miraculoare sar pieleaare alt aspect iar vergeturile se diminueaza. Mai exista la Ardes un ulei de migdale, intrati pe site si vedeti acolo.

happy_mary

happy_mary

Angel Rose salon Unirii

25 Mar 2011, 11:11

Preturi tentante la angel rose si servicii pe masura preturilor. Fetelor am ramas foarte dezamagita de voi, sunteti tinere si meritati mai mult dar trebuie sa si dai ceva in schimb pentru asta. Va faceti asa multa reclama pentru nimic. Mai e un lasot My body Spa cred k se numeste tot in aceeasi...voi inva stati bine....se poate si mai rau k la voi drept. Aveti mai multa grija de clienti k uitati cum pierdeti bani

tavutzza

tavutzza

tratament vergeturi

09 Mai 2010, 13:26

am gasit un site www.stopcelulita.ro , gasiti informatii despre celulita, vergeturi, fermitate, etc. Testeaza cate un produs pe saptamana, pe care apoi il prezinta. Spune si de retete cu zat de cafea , etc. Bafta!

alexandra27

alexandra27

Mustela antivergeturi cu dubla actiune

08 Mai 2009, 14:03

SKUPHYZA, AI INCERCAT GELUL ANTIVERGETURI CU ACTIUNE INTENSIVA DE LA MUSTELA? SE APLICA DIRECT PE VERGETURI SI REZULTATUL ESTE FOARTE BUN. EU AM SCAPAT DE VERGETURI, SUNT FOARTE MULTUMITA. PRODUSUL IN GASESTI IN LANTURILE DE FARMACII.

mirici

mirici

skin

09 Feb 2009, 19:10

si eu folosesc cremele de la Bruno Vassari. pentru vergeturi mi s-a recomandat Strialia. Va spun... e foarte buna. Chiar actioneaza asupra vergeturilor si chiar se vad rezultatele. O puteti folosi cu incredere;)http://www.beautyone.ro/Detalii/Strialia-Crema-Antivergeturi-200ml/-

iulia32

iulia32

Buna

02 Iun 2008, 12:44

Buna si eu m-am confruntat cu vergeturi.Am auzit ca apr dupa ce slabesti.Eu am vazut acum 3 luni jumate o emisiune la romantica unde se realizau tratamente anti vergeturi in direct.Si se vedeau rezultatele chiar acolo in direct.M-am interesat si am realizat un asemenea tratament la chicsalon in bucuresti.Produsele sunt de la beautyone si gama care este noua se numeste [url=http://www.chicsalon.ro]bruno vassari[/url]
.Am fost foarte multumita de rezultate.iti recomand si tie sa cauti un salon unde se folosesc cosmetice din aceasta gama.sunt foarte bune.te pup

ankutza20

ankutza20

natura e secretul....

12 Apr 2008, 12:47

Iti recomand cu caldura produsele Hemel care fac minuni....sunt naturale 100%...si chiar vezi rezultate..inceraca..si nu vei regreta...pt detalii contacteaza-ma la ankutza20@yahoo.com

pisi

pisi

dar ai incercat

01 Apr 2008, 14:56

sa faci in mod sistematic sport si sa duci o viata sanatoasa, lipsita de excese?

cred ca ar face mult mai multe minuni decat orice crema sau tratament costisitor.

skuphyza

skuphyza

pt felicia

15 Mar 2008, 17:07

nu kred k e grava dar nu le-am tratat cat erau rosii,si s-au facut albe de cativa ani.si am impresia k o sa se intinda. mi-a aparut una langa genunchi.majoritatea sunt pe fese.o sa incerc tratamentul cu ultrasunete cand o sa strang ceva bani.tu cate sedinte ai facut?ai idee km kt sa pun deoparte?si in cat timp s-au ameliorat?

felicia_andreescu

felicia_andreescu

.....

13 Mar 2008, 15:41

Eu am facut tratamentul cu ultrasunete si a dat rezultate.Acum depinde cat de grava este situatia la tine.

angelrose

angelrose

buna

20 Feb 2008, 22:53

Salonul Angel Rose te asteapta cu super preturi tentante pt tine www.angelrose.ro .Dc vergeturile sunt albe deja se vor ameliora de ex cu fango in tunel sau dc sunt rosii vor disparea cu fango in tunel.O seara placuta si te asteptam pe la salonul nostru.