Eximia=adio celulita

by: iulia32
Buna fetelor ati auzit ca a aparut un nou aparat de slabit care te scapa de celulita cat ai clipi:).Eu am vazut la tv pe romantica si sunt tentata sa incerc dar vreau sa stiu si alte parereri si poate cine stie una dintre voi chiar a incercat.Sa fie oare eximia un remediu minune pentru a scapa de celulita pe termen lung?Voi ce parere aveti?

sunshine84

sunshine84

adio celulita

29 Iun 2012, 13:32

eu din cate am auzit nu se poate scapa definitiv de celulita

betty_30

betty_30

eximia

01 Nov 2010, 11:01

si eu am vazut reportajul despre eximia.super ideea celor de la chic salon.bv lor.felicitari!

clara25

clara25

eximia

18 Sep 2010, 17:06

eu am vazut pe acasa tv cum a slabit o tipa cu eximia.dupa o luna daduse jos 10 kilograme si arata super.asta datorita celor de la chic salon care au facut o campanie si i-au oferit un tratament gratuit cu eximia.super idee si super rezultate

alina_alinus

alina_alinus

eximia

02 Sep 2010, 13:11

a incercat o prietena de-a mea eximia si este foarte bun.slabeste asta e ideea.si se mentine in forma acum.nu a mai pus kilogramele la loc.ideea este ca odata cu acest tratament iti schimbi si metabolismul si nu mai pui la loc.am cautat informatii despre persoana care a fost aleasa sa slabeasca cu eximia.acum astept sa vad rezultatele.oricum aparatul este foarte bun

camy_camy

camy_camy

fetelor super oferta

09 Iun 2010, 12:05

am citit pe internet ca chicsalon organizeaza o campanie si cauta o fata care isi doreste sa slabeasca si are pb mari cu greutatea.ii vor realiza un tratament complet cu eximia pentru a demonstra cat de bun este aparatul.haideti sa ne inscriem:D http://www.beautybuzz.ro/infrumusetare/eximia-si-chic-salon-te-provoaca-la-slabit/eximia-si-chic-salon-te-provoaca-la-slabit.html
eu ma inscriu

tavutzza

tavutzza

celulita

09 Mai 2010, 13:24

am gasit un site www.stopcelulita.ro , gasiti informatii despre celulita, vergeturi, fermitate, etc. Testeaza cate un produs pe saptamana, pe care apoi il prezinta. Spune si de retete cu zat de cafea , etc. Bafta!

iulia32

iulia32

Am incercat:)

22 Iul 2008, 22:41

Chiar e minune:)).Am incercat sunt la a treia sedinta si ce sa zic schimbarile sau vazut de la prima sedinta.Hainele le simteam mai lejere si sincer era ceva vizibil....Deci eximia asta chiar e cool

gulia

gulia

??

16 Iul 2008, 15:52

Tot ce se poate ,dar eu nu cred in minuni,mai ales in remedii minune
Daca incerci revin-o si spune-ne cum este,daca ai reusit aceasta minune