am neoie de sfat

by: andreishft
am 16 ani(nu bagati in seama ce e scris la date...si am o matusha fff buna de 37 ani.Sta la casa si cam are probleme in familie...
vreau sa ma ajutati...ce sa ii spun sau ce sa fac k sa fac sex cu ea..??
nu cred k il mai iubeste pe unchiumiu.Acesta pleaca maine in germania cu varumiu 3 saptamani...ea ramane singura.
vreau neaparat sa ma culc cu ea....va rog raspundeti cu seriozitate..multumesc

vova

vova

AM RIS , NU GLUMA !!

30 Iun 2007, 05:57

CHIESTIA CU MATUSHA E TARE RAU DE TOT !! PAI SPUNE-NE CE SI CUM S-A TERMINAT FIGURA . ESTI TARE TATI !!POATE AJUNGE AIA LA PIRNAIE DIN CAUZA TA . LAS-O MOALE COANE CA-I STRICI FETEI VIITORUL.VORBESTE CU UN PRIETEN MAI MARE SI FUGI REPEDE LA ''O FATA DE BINE'' CA SUNT CU DUIUMU'' CE DRACULUI . HAI !! SUCCES SI UIT-O PE MATUSHA . SI NU TE SUPARA DAR...ARE TOTUSI 37 DE ANI...NUMAI ATIT POTZI ??

andra_cris

andra_cris

hey SB

20 Feb 2007, 07:57

ai mare dreptate in ceea ce-l priveste pe andreishft....numai un om cu "oarecare" deficiente psihice se poate gandi la o asemenea "treaba"...mai andreishft...fa-te draga ca ai si uitat asemenea tampenii si ...REVINO_TI!!!!!

Andra

19 Feb 2007, 09:28

Noi ne dam cu parerea, nu iti dam sfaturile de care ai nevoie. Mergi la un medic, fa testul, cauta raspunsuri si solutii avizate. E bine totusi ca s-a schimbat subiectul temei si nu-l mai baga nimeni in seama pe ANDREISHIT asta sau ce nume are ca "nu vad prea bine"... :D

andra_cris

andra_cris

mercik lena si sb

17 Feb 2007, 10:09

huh...va multumesc ptr raspunsuri..sincer m-ati mai linistit desi..e destul de mare stress_ul...

Stai putin

17 Feb 2007, 01:24

Si-a oprit "avantul" cand si-a dat seama ca s-a rupt prezervativul? Mic riscul in cazul asta. Totusi, daca nu ai pus intrebarea a 6-a zi dupa eveniment, ia pilula...

andra_cris

andra_cris

am si eu o intrebare

16 Feb 2007, 21:00

poti ramane insarcinata daca faci sex prima oara, se rupe prezervativul insa baiatul "nu si-a dat drumul"????????

Sfatul meu in cativa pasi:

12 Feb 2007, 12:30

1. Las-o mai moale cu alcoolul.
2. Las-o mai moale si cu onanismul practicat gu gandul la rude.
3. Nu cred ca ai 16 ani, ci mai degraba vreo 8 si o familie total distrusa si tampita, asa ca revino-ti.
4. Las-o mai moale cu alcoolul... sau de tot ca nu te prinde.
5. Mergi la un psiholog.
6. Mai mergi o data la psiholog
7. Pe bune, chiar du-te la un psiholog.
8. Nu mai intra pe site-uri pentru oameni cu mintile in cap.
8. Viziteaza www.go2bed.com inainte de ora 10, altfel sechelele pe care le ai se vor agrava.

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.