ce este mai sexy? o tipa foarte dezbracata si vulgara sau una imbracata mai cu gust

by: lidia-fetesti
voi ce parere aveti?

rac47

rac47

pisi

15 Oct 2008, 16:26

invitam doar la imaginatie... nu la o proba practica.

pisi

pisi

rac,

15 Oct 2008, 01:54

tu ai rezista sa fii gol in toiul iernii, imbracat doar cu o blana?

ceea ce spui tu acolo, e mai degraba scenariu de Hollywood.

rac47

rac47

parerea mea

14 Oct 2008, 12:17

Imagineaza-ti, iarna, o femeie imbracata cu o superba haina de blana, si pe dedesubt goala si total...nuda.
Intre aceste extreme, sunt o infinitate de situatii, care trebuie sa-ti sublinieze formele senzuale ale trupului, si sa le "imbrace" cu rafinament.
Decolteul conteaza (pentru mine) in primul rand !

pisi

pisi

ce este mai sexy?

24 Sep 2008, 11:36

pai parerea mea este ca ar fi ceva intre cele doua: adica o bluzita decoltata, dar nu prea decoltata si in niciun caz transparenta, sau o fustita stramta care sa-ti puna in valoare formele, fara a fi scurta insa, ci de lungime midi mai degraba, spre exemplu.

barbatilor nu le plac nici femeile care dau impresia de fete usoare din cauza tinutei pe care o abordeaza, dar nu le plac nici cele imbracate precum o calugarita.

seagull

seagull

:)

22 Sep 2008, 08:34

prietenul meu este de acord cu cele spuse mai sus... deci cred ca ti-am raspuns :)

gaspy

gaspy

:)

18 Sep 2008, 01:33

o rochita scurta care se muleaza pe corp... eventual o idee transparenta.. sa dezvaluie putin dar sa ascunda esentialul

lonah

lonah

gust, mult gust :)

17 Sep 2008, 18:01

pai din ce am observat si din ceea ce am invatat de la prietenii mei barbati, cu cat acoperi mai mult cu atat mai bine. nu zic acum sa-ti iei paltonul pe tine dar o fustita scurta este intotdeauna mai incitanta decat doar bikini. pastreaza putin mister, ii face sa isi doreasca sa descopere ce este dedesupt, ii innebuneste. daca ai totul la vedere ce sa-si mai doreasac sa afle?