Ce lenjerie intima sa alegem?

by: sorinachivu
Toata lumea stie: ca sa menti flacara intr-o relatie, trebuie sa menti jarul din pat! Hmm... dar cum? Eu ma gandeam la lenjerie intima. Ce parere aveti? In functie de personalitatea pe care vrei sa o adopti in pat.

alina1989

alina1989

www.lenjerieck.ro

20 Sep 2016, 22:50

aici veti putea gasi lenjerie intima Calvin Klein, Victoria Secret sicreme Victoria Secret la cele mai bune preturi!! www.lenjerieck.ro

daniela27

daniela27

lenjerie

05 Feb 2007, 14:49

daca esti bruneta foloseste lenjerie alba. daca esti blonda neagra ghici de ce pe barbati ai atrag si contrastele

pisi

pisi

continuare

01 Feb 2007, 01:17

Stiu,suna banal,dar chestiile de mai sus sunt al naibii de eficiente,si nicio lenjerie din lume nu o sa salveze o relatie,daca in acea relatie nu mai exista comunicare,deschidere,naturalete si,de ce nu,un dram de egoism.

pisi

pisi

Lenjeria salveaza o relatie?

01 Feb 2007, 01:16

Nu cred ca o lenjerie intima mai fistichie,feromonii la tub,pozitiile kamasutra,catusele etc pot imbunatati o relatie sexuala si,implicit,o relatie.

Secretul reusitei in pat este sa te daruiesti fara retineri celui pe care il iubesti,sa fii oarecum egoista si sa ceri ceea ce-ti doresti,sa fi naturala,sa traiesti clipa, sa lasi pasiunea sa te domine,sa te deschizi cu totul catre cel pe care-l iubesti.