Ce parere aveti...

by: doe
despre sexul oral.

doe

doe

Ella...

12 Iul 2006, 14:59

Ai uitat sa-i spui cum sa o faca,e simplu(imi permit sa raspund in lucule ei,sper ca nu te superi)tita,ai avut in gura vreodata o bomboana cojac sau cum se spune ciupa ciups(aviz celor cu cu corectatul,nu stiu sa scriu asa ca nu ma luati de sus,multumesc)no sa trecem la ale nostre,:-j,asa cum ai lins cojac-ul si ai facut-o cu placere asa iei si falusul.imagineaza-ti ca e bomboana pe bat.succes.

deeea

deeea

nush ce sa zic....

09 Iul 2006, 17:35

eu nu am incercat pana acum ....dar parca ma bate un gand...:D....faza e k nush cum sa ii zic partenerului meu...dak nu o sa ma pricep?sau dak nu o sa imi placa?...ce simte o femeie atunci knd face sex oral??........

tita

tita

sunt de acord

04 Apr 2006, 13:37

sunt de acord cu sexul oral.........inca nu am practicat.L=am sarutat de cate va ori acolo si in urmatoarea zi mi-a iesit herpes la gura.

doe

doe

multumesc ...

27 Mar 2006, 12:48

pt raspunsurile voastre

eri

eri

sunt de acord...

03 Mar 2006, 21:20

Sunt de acord cu tine red rose ,igiena este foarte importanta;si la mine sexul oral este reciproc si imi face placere chiar ma excita cand simt ca ii pot da atata placere...dar cu toate asta nu simt nevoia sa-l practic de fiecare data cand suntem impreuna..."mai rarut ca-i mai dragut.."

camiana

camiana

DA....

03 Mar 2006, 17:05

Parerea mea este ca sexul oral ar trebui sa faca parte din preludiu daca ambii parteneri sunt de acord cu ceea ce fac si se simt bine,de ce nu.
Binenteles ca,conteaza foarte mult igiena.
Mie imi place sexul oral sa-l practic si invers.

eri

eri

hmmmm

03 Mar 2006, 13:48

fetelor sexul fara "sare si piper" nu are nici un farmec!Si eu cand eram in liceu credeam ca nu o sa fac sex oral in viata mea!!!!!Acum chiar imi place!
E bine:):) si e bine atunci cand e reciproc...
o femeie trebiue sa fie in pat prostituata si pe strada o doamna ca sa poata avea o casnicie reusita pt ca altfel partenerul sigur se va plictisi cu timpul si isi va cauta o companie pe masura....

doe

doe

dar ati ...

16 Feb 2006, 20:28

deviat de la subiect cu mult,dar nu e nimic,ma bucur ca alegand aceasta tema vam facut sa va cunoasteti un pic mai bine,nu-i asa?
Vreau sa clarific o chestie,
EU NU AM CU NIMENI NIMIC.
Va respect pererea asa cum mi-o respectati si voi pe amea.
Dar se pare ca cuiva ii place sexul oral,doar daca o face cu cap.
Si eu am practicat sexul oral si mi-a placut.
Astept parerii incontinoare.

dulce_deea

dulce_deea

cu cap...

15 Feb 2006, 20:09

sunt de acor cu Doe. E super!!!! Incearca si nu vei regreta, dar fa-o cu cap(adica cu cine trebuie). Te pupic

hedonista

hedonista

ella..

13 Feb 2006, 17:12

oricum e mai interesant subiectul tau..pt ca cel al lui Doe, mai este pe forum intors pe toate partile si disecat..anyway @nc@ sunt de parere cu Ella..mai vb nu peste 10 ani..peste maxim 5!:)oricum fiecare este liber sa faca ce vrea..

hi hi

12 Feb 2006, 20:24

Ella,nu vrei sa fii si mama mea? :))
Si acuma sincer,care ti-a placut mai mult?Frumosul sau Inteligentul?Pe ce pui mai mult accent?Pe frumusete sau pe inteligenta?Astept raspuns :))

meonlyme

meonlyme

%

12 Feb 2006, 20:23

Sexul oral..hmm...Am incercat si eu k orice pers,car ee curioasa,dar ...pot sa zic k nu e ceva atat de iesit din comun,am facut`o odata,si pe urma nu am mai facut`o. ..pt k nu am simtit nevoia ..si nici nu pot sa zic k imi face prea mare placere.. (parerea mea,doe sper k nu te iei din nou de mine..)

meonlyme

meonlyme

%

12 Feb 2006, 20:21

Moama ella* estu duper de gashca,mi-as dori sa am o mama ca tine,esti f dragutza.. :D hihihi.

doe

doe

immmmmmm...

12 Feb 2006, 16:53

ce placut e.

:)

12 Feb 2006, 15:36

Sigur.Avem de invatat unii de la altii.Cei maturi de la cei tineri,tinerii de la copii.Voi invatati de la noi sa va iubiri,sa fiti plini de viata,va amintiti de prima dragoste.Tinerii invata de la cei mai mici sa isi conserve tineretea si sa iubeasca sincer,la fel ca un copil. In viata sunt multe de descoperit si de invatat.Niciodata nu vom cunoaste tot,dar merita sa incercam.

:))

12 Feb 2006, 14:58

Nu-i nimic daca nu spui varsta,o intuiesc.E f bine ca intri sa te informezi asupra gandirii tinerilor.Asta te va ajuta sa iti intelegi mai bine copilul.Mama nu intra sa citeasca si mai bine ca nu o face.:)) Unii tineri scriu nebunii...si s-ar speria :))

:))

12 Feb 2006, 13:51

O sa scriu si peste 20 si sunt ferm convinsa ca o sa fie identic.Am unele principii peste care nu trec.Nu mi le impune nimeni,eu mi le-am format si sunt multumita cu viata mea asa cum e acum si cu tot cu prejudecati. Mersi si u esti simpatica ..cati ani ai ? Ca sa fiu si eu indiscreta ca tine :))

nu

12 Feb 2006, 02:52

probabil am prejudecati,dar nu sunt de acord cu sexul oral.Pe langa faptul ca mi se pare scarbos..il vad si ca pe un lucru animalic.Gura este pt altceva.