Ce-si doreste partenerul de la tine in pat?

by: miha
te-ai intrebat, este adevarat insa ai incercat sa descoperi si sa-i oferi intr-adevar ceea ce-si doreste?
v-ati vazut goi de nenumarate ori , ati incercat multe , poate totul, spuneti voi, insa mai aveti de petrecut o viata impreuna si vreti ca totul sa fie perfect! Am reflectat si intr-adevar si eu imi doresc ca sotul sa ma doreasca in continuare la fel ca prima zi! pentru asta trebuie sa existe situatii mai dese in care sa preluam initiativa, mai mult entuziasm din partea noastra- astfel barbatul simte ca il doresti, sa iesim putin din cadrul obisnuintei, sa profitam de situatii inedite, sa uitam de oboseala dupa o zi lunga la serviciu si multe treburi casnice si s-i acordam mai multa atentie, sa nu-l refuzam niciodata, sa avem incredere unul in celalalt si in ceeea ce facem si dorim sa facem, prea multe inrebari de genul e bine? ar fi mai bine asa? daca nu merge? strica!

vioricapp

vioricapp

14 Dec 2005, 11:44

nu sunt de acord cu faptul ca "trebuie sa ploua cu sex", nu cantitatea conteaza...ba chiar cateodata poate duce la satietate...calitatea este cea mai importanta...si in plus, conteaza si ceea ce ne place noua, nu numai lor...

ada

ada

Barbatul asteaptaaaa....

14 Dec 2005, 08:06

Un barbat asteapta in pat sa-l mai convingi inca o data ca e barbat.Fiecare esec e un precedent pt un alt esec si fiecare "partida"reusita-cum spun ei-e o amintire placuta si stimulatoare pt cea viitoare.Fa-l intotdeauna sa creada ca a fost perfect,chiar daca el nu se va gandi de doua ori sa te umileasca.In casniciile mai vechi,intervine obisnuinta.A nu se interpreta lipsa de atractie.Cred ca sunt alte compensatii ale vietii in comun si siguranta ca mai vine o zi..si maine si ca o sa fiti impreuna tot restul zilelor.In trei vorbe...nici o graba...

georgescumag

georgescumag

Cred ca in primul rand barbatii isi doresc cantita

13 Dec 2005, 17:41

PEntru ei conteaza sa ploua cu sex, nu cred ca se gandesc atata la calitate. Daca ne ingrijim un pic si suntem mereu disponibile, iar uneori mia preluam si initiativa vom avea niste barbati foarte fericiti.