Cea mai lunga noapte de dragoste ??

by: raluk
Stim cu totii ca nu cantitatea conteaza, ci calitatea. Dar daca e sa o dam in cifre, cat a durut la voi ? (numar de numere, durata).

pisi

pisi

Raluca,

27 Mar 2006, 13:17

mie imi place s-o fac dimineata,cand suntem proaspat odihniti si cu fortele refacute , dar iti pot spune ca ni s-a intamplat intr-o zi , cand eram in concediu, iar el nu era stresat de munca sau eu de examene, s-o facem de 3 ori intr-o zi, cu pauze de o ora , doua intre reprize !
Conditia de baza ca sa ai parte de mult sex, in aceeasi zi sau noapte, este ca amandoi sa fie nestresati, bine odihniti, cu chef :D etc !

raluk

raluk

Nici o problema

08 Sep 2005, 13:52

La doua ore de la ora la care trebuia nu este nici o problema, nu trebuie sa intarzii mai mult de 12 ore. Nu e nici o problema

fleach

fleach

pilula anticonceptionala

29 Aug 2005, 01:43

Stie careva ce se intampla daca iei pulula hormonala (pilula anticonceptionala) dupa 2 ore de la ora la care trebuia si are loc un contact sexual?
pls raspundeti-mi pe adresa de mail fleach@personal.ro

vladutz_ro

vladutz_ro

Noaptea.

26 Aug 2005, 13:11

Ceau!
Eu ca barbat pot sa spun ca cea mai lunga noapte a fost in felul urmator: 1 data a fost seara si a doua oara spre dimineata. Intre cele doua a fost o portie buna de somn.

Link-uri recomandate:designer interior onlinedesigner interior bucurestinikydecor.romobilier living preturiclassic interior design
Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.