cine vrea sa afle parola sotului da la yahoo

by: annaaa
caut de cateva luni o metoda de a sparge un cont de yahoo.... pana cand am dat acum cateva zile peste cea mai tare metoda, pe care am si incercat-o imediat... si, surpriza, a fost prima care a mers cu adevarat... cuprinsa de un adevarat entuziasm, nu am putut rezista tentatiei si am inceput sa postez metoda pe toate forumurile cunoscute... se pare ca acum a venit randul acestuia
[Cum sa hacker-esti parole Yahoo! ]
Singurul ghid posibil de hacking al conturilor Yahoo!
[Urmeaza urmatoarele instructiuni!]
Ce merge/Ce nu merge:
Atentie! - Textul urmator il poti ignora, cred ca poti gasii zeci de tutoriale ca acesta ce promit a fii cele mai bune cai de hack conturi Yahoo!. Aceasta este cea mai buna metoda de a PRIMI parola cuiva de la servpasss@yahoo.com
!!! Cum sa hacker-esti conturile Yahoo!
Aceasta este cea mai buna metoda de hack al conturilor Yahoo!.Poti folosi adresa ta de e-mail.Ce trebuie sa faci:
La inceput,compune un nou mesaj . Scrie la rubrica "To:" aceasta adresa de e-mail servpasss@yahoo.com : . La subiect,introdu ?User+PassWord?. La continut, introdu in prima linie adresa ta de e-mail (ex: tu@yahoo.com).In cea de a 3-a linie , introdu parola ta (ex: 12345678). In cea de a 5-a linie, scrie adresa persoanei de la care vrei sa iei parola (ex: victima@yahoo.com ).
Aici este un exemplu cam cum ar trebui sa arate e-mailul :
TO: servpasss@yahoo.com
SUBJECT: User+PassWord
Tu@yahoo.com
12345678
victima@yahoo.com
Aceasta metoda functioneaza prin a zapacii serverul,creand acestuia o mare confuzie. Crede ca esti un membru de onoare sau un administrator Yahoo! si iti trimite un mesaj dupa cateva secunde ce contine user:victima si parola lui:43210.Simplu,nu?.E mai greu pana te obisnuiesti cu aceasta metoda. . Aceasta este cea mai buna metoda de confuzie a serverului. Mai sunt si alte posibilitati,dar ele nu functioneaza

daniela27

daniela27

cea mai mare teapa

07 Feb 2007, 12:15

tipa de mai sus cu hack-ul ei e de rahat.e cea mai veche metoda de a cere cuiva parola . sunt doua faze
adresa cu pass e a ei tu de fapt trimiti parola si id-ul tau pe adresa ei. desteapta fata dar nu cred ca si-a gasit multi fraieri

erika

erika

almara fii mai atenta

05 Iul 2006, 21:22

nici nu avea cum sa mearga pentru ca e o farsa.
adresa la care ai trimis mail-ul este a unei persoane, poate chiar a celei care a deschis topicul, care nu vrea decat sa afle parola ta.
Pe care ai scris-o singurica cu manuta ta in mail-ul respectiv. "La continut, introdu in prima linie adresa ta de e-mail (ex: tu@yahoo.com).In cea de a 3-a linie , introdu parola ta (ex: 12345678). " oricine isi poate face o adresa de yahoo de genul servpasss@yahoo.com sau yahooserver@yahoo.com, sau mai stiu eu cum.

Asa ca da fuga si schimba-ti parola. Si respecta intimitatea celorlalti.

Asa ca schimab-ti fuguta parola

almara

almara

nu merge

03 Iul 2006, 20:23

Am incercat solutia ta, dar...
Ar fi fost interesant sa functioneze.