ciudatenii sau nu

by: deea1986
de exemplu prietenul meu mi-a spus ca sunt sexy cand port sosete (preferabil albe). L-am urmarit si chiar se excita la anumite pozitii si atingeri. Vreau sa stiu dak ati mai intalnit:|

eva31

eva31

Se numeste fetis.

25 Apr 2011, 00:01

Si, personal, nu am mai intalnit. Dar nu spun ca nu exista si asa ceva. Daca il tii fericit, totul e ok.

electronicguest

electronicguest

Dispari cu videochatul tau de aici.

09 Apr 2011, 09:15

Dispari cu videochatul tau de aici.

ionescui

ionescui

ciudatenii sau nu

23 Ian 2010, 02:55

mi-am bagat un castravete lung in anus si celalalt capat i l-am pus fetei in vagin;apoi m-am masturbat,i-am pus sperma in gura; din gura ei i-am luat sperma si i-am bagat-o in vagin;SUPER!!!!

ionescui

ionescui

ciudat

23 Ian 2010, 02:54

mi-am bagat un castravete lung in anus si celalalt capat i l-am pus fetei in vagin;apoi m-am masturbat,i-am pus sperma in gura; din gura ei i-am luat sperma si i-am bagat-o in vagin;SUPER!!!!

pisi

pisi

Qloty,

04 Dec 2007, 18:46

cred ca sfatul tau ar trebui sa fie mai ales adresat lui silsan.
Individul asta nu face altceva decat sa jigneasca pe toata lumea care nu-i de acord cu el.
Citeste si la alte teme si o sa te convingi.

qloty

qloty

cit despre certuri...

04 Dec 2007, 09:29

please, incetati!!! Nu e nevoie sa va jigniti reciproc daca aveti pareri diferite.

qloty

qloty

silsan,

04 Dec 2007, 09:27

in sfirsit m-am lamurit. Ultima ta replica m-a luminat de-a dreptul caci muream de curioasa sa aflu de ce bagi peste tot chestia asta cu sexul oral . In sfirsit.. m-ai lamurit.
Super tare! Esti foarte consecvent.

silsan

silsan

pisi

26 Nov 2007, 19:55

putin imi pasa ce crezi tu..

pisi

pisi

silsan,

26 Nov 2007, 04:29

deci esti un fraier si jumatate.
habar n-ai de ironii, deci esti de n-am cuvinte.

dragule, ai probleme cu propria sexualitate de ai acuzat juma de utilizatoare ca sunt barbati? oi avea probleme de sexualitate, din moment ce ti-ai luat o identitate fals feminina pe forum si sustii sus si tare ca doar femeilor trebuie sa li se faca sex oral, atata afirmi chestia asta incat ma intreb daca nu esti cumva o lesbiana cu un penis minuscul. :))

ontopic: fetelor, e super sa purtati pantofi cu toc cui in timp ce faceti dragoste, eu am incercat si e ceva nemaipomenit. :)

silsan

silsan

aurasi..

23 Nov 2007, 17:41

stii ce-i culmea? ca mi-ai citit gandurile....
pai asta am si vrut cand am postat prima oara pe forum sa fie cel mai ingorat si sa fiu o bomba cu ceas pentru toate prostiile si sa sustin ca sexul oral este defapt ceva normal care trebuie sa i se practic unei femei nu unui barbat...

silsan

silsan

de ignorat nu scapa nimeni...

23 Nov 2007, 17:38

nici chiar tu steaua de pe cer zana zanelor... important este sa fii ignorat dintr-o cauza nobila si de oamenii cu care nu ai nimic in comun.... si de ce sa nu recunosc ma simt mai ignoarat ca orisicand si ma simt asa de bine... ok o zi placuta plina de..... succese.

aurasi

aurasi

comparatii sau epitete

22 Nov 2007, 12:05

metaforele sunt altceva. Cui nu-i convine poate sa aplice la "lideri" si vedem atunci....De aici in colo poti sa ma "musti" cat vrei pt mine NU existi.Aveam dreptul la o ultima replica pt ca nu puteam sa te las asa in "necunoscut" cu metaforele tale, iar tie iti ofer "dreptul la replica" permanent, dar o sa vb singur ca televizorul(in ceea ce ma priveste pe mine), desi sper sa nu se lase atins nimeni de vorbele tale murdare si sa te ignore toti forum-isti.

silsan

silsan

aurasi...

21 Nov 2007, 16:42

placerea voastra feminina a unor femei( nu tuturor femeilor)este sa ii faca pe barbati prosti boi etc. ..ma gandesc ca unul din motive pentru care ii fac pe barbati boi sau porci este pentru ca si ele sunt scroafe. eu personal nu simt nevoia sa o fac pe o femeie scroafa sau folosind metafore din astea tip manelist chiar daca ele sunt (unele in minatura).Singurul loc de care mai au nevoie este o cocina probabil(ma refer la femeile scroafe).asa ca fa-te pasare si ia-ti zborul.

silsan

silsan

ariana16....

21 Nov 2007, 16:35

tu ma stii si altceva in afara de "lol"?eu nu cred ca asta spui tot timpul..... ca daca ai mai stii si altceva sigur ai spune....

silsan

silsan

vorba vine....

21 Nov 2007, 16:23

admistrator de forum? o persoana care spune ca nu vrea sex in trei si ma invita pe mine la un sex in trei.... astea's bullshit-uri.Pisi asta este barbat pe fata, o femeie nu ar fi instare sa duca "valul" asa de sus pentru ca este femeie si este slaba d.p.d.v. psihic.

aurasi

aurasi

Silsan

21 Nov 2007, 16:22

NU FI IMPERTINENT!Ti-am spus un adevar si vad ca asta doare, poate sa scrie,ok?Incep sa-i dau dreptate lui Pisi cand face anumite comparatii intre tine si animale, dar cuvantul potirvit e PORC , nu bou.Poti sa asculti sau NU opinia mea,poti sa raspunzi sau NU,dar decent, ca eu nu te-am jignit pana acuma,in rest te IGNOR ca pe orice cantitate neglijabila.Si ca sa inchei in aceasi nota"optimista" cu a ta, tu esti tanga.

silsan

silsan

ariana16....

21 Nov 2007, 16:18

cum sa aiba individul buton de oprire? daca este setat pe automat merge in continu... prima data trebuie sa il treci pe manual si abia atunci opresti... "productia".Si daca nu stii iti spun eu ca in toate cazurile mai exista si un buton de emergency stop(oprire de urgenta).
ariana 16 si toate celelate fete care se simt cu musca pe caciula.... vrezi sa zici ceva de genul "silsan daca nu vrei sex oral pa si pusi si la gara".... pai iti spun eu ca prefer sa merg la gara si sa iau intercity pana la prima staie si sa merg pana la gara daca se poate cu avionul.

silsan

silsan

aurasi...

21 Nov 2007, 16:08

ce sa zic m-ai indoit cu frazele alea deja stau carn... si iti dau un sfat daca ai niste colti uzati mai bine nu tii arata... ca te faci de rusine... ce sa spun... te bagi ca musca in curul calului...

burn

burn

Ay, Dios mio!

21 Nov 2007, 10:20

Silsan si Pisi, nu vreti fratilor sa discutam ca oamenii si sa nu va mai "bateti" ca doua pisici zbarlite?

deea1986, ceea ce ti-am zis era un posibil scenariu care ti-ar fi putut explica atitudinea prietenului tau. Nu stiu ce e in mintea lui, asa ca ai doua variante:
1.il intrebi, si asa o sa afli exact de ce il excita sosetele albe. In modul asta nu o sa mai fii nevoita sa faci tot felul de presupuneri dubioase sau
2.lasi treaba neexplicata. Lui cu siguranta ii place asa cum e, de ce sa-i tai baiatului pofta?
Acum depinde de tine ce o sa se intample in continuare. (BTW, sosetele nu pot exprima duritate.Poate doar o atitudine sport -- ceea ce inseamna independenta, siguranta de sine.Poate chiar asta il excita la tine.)
Te-am pupat.

aurasi

aurasi

Silsan si Pisi

21 Nov 2007, 09:27

Silsan, daca asta te "incalzeste" cu ceva te asigur eu ca Pisi este femeie, ca are contul asta si pe el posteaza orice ar dori sa spuna si nu se ascunde sub alt id si nu-i mai trimite e-mail, las-o in pace, respecta decizia ei(sau cum crezi tu a lui) de a tiraspunde sau nu.Si stii ca are voie sa scrie pe forum si sa se lege de posturile tale(e adevarat mai"cuvincios"), dar sa o ameninti??? nu e prea.... mult?Pisi nu poti sa-l lasi in pace, ce rost are?ai vazut tu ca a renuntat singur/a cineva pe forum pana nu i s-a interzis de adm site-ului participarea?Iti inteleg indignarea, dar nu-l mai jigni, ignoral e mai sigur asa. O zi buna tuturor

deea1986

deea1986

inocenta

20 Nov 2007, 23:22

poate in unele cazuri este adevarata, dar de multe ori nu. o tipa imbracat sport (implicit si sosete albe) nu arata niciodata inocenta.... mai degraba duritate. cel putin asta e parerea mea...

silsan

silsan

pisi...

20 Nov 2007, 23:17

pe cine faci tu bou ? nu ti rusine mai nesimtitule sa ai o asemenea atitudine te crezi buricul pamantului sau ce?masoarati cuvintele.
La revedere si sa nu te mai prin o data ca te legi de posturile mele si de mine personal ca jar mananci si inteles?sa fie pentru ultima oara cand iti spun asta.

silsan

silsan

da este adevarat..

20 Nov 2007, 23:14

treaba cu inocenta si cu excitatul este foarte discutabila dupa parerea mea... ...exista de exemplu barbati pe care ii excita fetele vulgare sau curvele care fac autostopul totul depinde de felul de fi al barbatului in cauza... daca este un barbat inocent il excita femeile inocente s.a.m.d.. exact acelasi lucru se intampla si cu femeile daca ea este inocenta mai mult ca sigur ca nu o sa aibva fantezii cu un gigolo spre exemplu.

silsan

silsan

in fond si...

20 Nov 2007, 23:07

la urma urmei eu nu intind nimanui intrebari capcana pentru ca nu suntem la razboi sau la vanatoare noi nu suntem decat niste simple persoane care isi impartasesc ideile si parerile la unm fel de masa rotunda virtuala.

silsan

silsan

ok

20 Nov 2007, 22:59

daca un om iese din normal se numeste anormal adica nu se adapteaza la un anumit mod de a gandi sau la un anumit "grup de interese".De exemplu: unui betivan i se pare normal ca duminica sa mearga la birt sau la carciuma,in schimb unui om moral i se pare normal sa mearga la biserica duminica.Acuma se ridica urmatoarea intrebare:Cum se impaca cei doi oameni daca ar trebuii sa aiba amndoi un "normal" comun adica sa li se para normal acelasi lucru?

silsan

silsan

vezi pisi....

20 Nov 2007, 22:52

o fata nu ar fi reactionat ca si tine asa de insesibil si cu atata nonsalanta si asa de vulgar... o fata din cate stiu eu este sensibila firava,blanda ca o pisicuta,maleabila.... si unde mai pui faptul ca daca o fata s-ar fi dezbracat in fata mea sigur iti spun ca nu as fi avut atitudinea pe care ai avut-o tu fata de mine ba chiar dimpotriva as fi tratat-o cu respect si sigur i-as fi rasplatit inzecit pentru acest frumos gest.Noi doi nu avem ce discuta de acum inainte.De ce? pentru ca esti barbat.La revedere.

burn

burn

deea1986,...

20 Nov 2007, 22:12

O sa revin on topic, ca doar asta e ideea. E adevarat, oamenii au diverse fetisuri -- asta e si ideea: sa iasa din normal, sa fie ei insisi. Poate ca intr-adevar esti sexy cand porti sosete albe -- indiferent, probabil ca baiatul tau vede in tine scolarita, inocenta, in momentul respectiv, ceea ce (inocenta in general) face pe multi barbati sa se simta excitati. Asa ca ia-o ca pe ceva normal, nu mai cauta explicatii. Unele lucruri sunt mai interesante neexplicate.

pisi

pisi

si boutule,

20 Nov 2007, 19:36

nu eu mi-am facut cont multiplu ca sa ma dau drept femeie si ca sa impun propriile opinii si sa pot jigni in voie, asa cum ai facut-o tu.

inca ceva, boutule, daca nu-ti raspund tot timpul la aberatii nu inseamna ca sunt barbat, dar esti atat de idiot incat nici lucrul acesta nu-l poti realiza, pricepe.

n-ai ajuns tu la faza aia incat sa-mi pui mie intrebari capcana, boutule, trebuie sa te duca mintea sa poti adresa cuiva intrebari capcana, iar tu esti inapoiat si impotent pe deasupra la felul in care gandesti, d-aia iti place sa lingi femeile ca nu esti in stare sa le satisfaci cu punctul ala care la tine ii spune penis. :D

ai cautat mult cu google pana ai gasit informatiile despre fetis si sa le copiezi aici cuvant cu cuvant?

esti atat de bou, incat nici sa exprimi o idee coerent nu esti in stare, d-apoi sa-ti exprimi o opinie argumentata nici vorba.

pisi

pisi

si vroiam sa adaug

20 Nov 2007, 18:58

ca esti un impotent redus mintal.

pisi

pisi

silsane, esti un bou!

20 Nov 2007, 18:56

dupa ce ca esti analfabet si dezinformezi si stresezi oamenii cu minciunile si aberatiile tale, mai si minti cu o nerusinare crasa.