Cum e sexul?

by: shallow_water
Stiu ca pe aici se vorbeste numai de pozitiile cele mai interesante si mai bune, cate orgasme pe luna (sau pe noapte).Dar eu vreu sa intreb altceva.Cum e sexul? Sunt inca virgina si parerile pe care le-am auzit sunt impartite.Vreau si eu sa stiu mai multe despre cum e prima data, cum se face...tot tacamul.
Astept raspunsuri de la ambele sexe.

indimion

indimion

o intrebare ............................

19 Iul 2007, 20:00

pusa chiar foarte foarte bine oare cum este ce simti in acele momente care e satisfactia atunci cind faci sex

manina

manina

SB

09 Aug 2006, 13:14

daca ti-as spune cati ani am oricum nu mai crede
ti-am mai spus ca aici scriu ce am chef
daca nu-ti place nu citi ce scriu
as prefera sa nici nu mai raspunzi la intrebarile mele
si mai zapacit cu ce nu-ti convine ala
zbye

'ai sa fiu al naibii

08 Aug 2006, 08:14

daca nici sarcasmul nu-ti sare in ochi, mai ales cand e atat de evident... auzi, cand implinesti 14 ani mai treci pe la noi.

manina

manina

ma faci sa rad

07 Aug 2006, 10:07

cine a pomenit ceva de dragoste aici
acum tu te flagelezi degeaba

:))

07 Aug 2006, 07:59

Te flatezi degeaba. Pur si simplu primesc e-mail de notificare a aparitie replicilor, si la randul meu dau replica.

A, nu nu, recunosc. Sunt un teribil admirator, ma fascineaza inteligenta ta si modul tau de a gandii, cred ca m-am indragostit de tine si abia acum imi dau seama... /:)

FLEOSHC.

Lasa-te de presupuneri, incearca si tu ceva relevant.

manina

manina

sb

04 Aug 2006, 22:23

multumesc pt compatimire esti tare dragut
credema ca nu am nevoie dar.......
oricum nu ma crezi
acum ce faci ma urmaresti pe forum sau ce????????

ceva si mai util

04 Aug 2006, 00:32

ignorati ce se spune pe aici si trebuie ignorat, faceti cum va taie capul (asta se intampla oricum) si daca nu iese bine o sa stiti unde ati gresit si nu o sa se mai intample. manina, daca tu vb din experientele tale, da-mi voie sa te compatimesc... of of of

manina

manina

ceva util

17 Iun 2006, 10:42

incearca atunci cand o faci prima data sa o faci cu cineva care te iubeste
f important
oricum nu dureaza f mult=cateva minute, cel putin
sar putea ca prima data sa te doara un pic dar daca exista preludiu sar putea sa nici nu simti durere
succes
take care

Cum sa fie...

14 Nov 2005, 10:49

Sa presupunem ca cel mai mult iti place inghetata cu cirese. Inchipuie-ti ca mananci o inghetata cu cirese, dar simti placerea pe care ti-o ofera inghetata aia de vreo 20 de ori mai mult, si mananci tot mai mult, si placerea e tot mai mare, si creste, si vrei tot mai mult, ai impresia ca explodezi, iti vine sa urlii, vrei sa zgarii ceva, vrei sa musti...
Cum se face prima data? Cu atentie! Preludiul e foarte important, mangaieri si saruturi din plin, fara jena, peste tot pe unde provoaca placere, excitarea sa fie maxima, asta o sa faca mai placut actul in sine. Dupa, nu se fumeaza o tigara, te ghemuiesti in bratele lui, il saruti, il lasi sa te sarute, va spuneti vorbe dulci si apoi o luati de la capat, din nou cu un preludiu... Daca dimineata te trezesti in bratele lui si te simti fericita, implinita, nu ai remuscari, nu regreti nimic si iti doresti sa se intample din nou, AI REUSIT!

lora

lora

RE: Cum e sexul?

01 Nov 2004, 11:48

http://www.funlol.com/funpages/whywomenarecranky.html

lora

lora

RE: Cum e sexul?

01 Nov 2004, 11:34

"Manuale" despre "tehnica" sexului exista o gramada... teoria e usoara... Prima oara importanta cea mai mare o are starea ta psihica. Iubirea adolescentina este cea mai frumoasa! Pt. mine, "prima oara" a fost la 17 ani, cu un tip pe care-l iubeam enorm si ma iubea la randul lui (eram impreuna de aproape 2 ani). A fost cea mai frumoasa noapte! Stii cum sunt lacrimile de fericire? A fost minunat! Dar eu sunt o norocoasa, pt. ca majoritatea fetelor o fac din curiozitate sau pt. ca au deja o varsta si trebuie sa tina pasul cu lumea... Prima experienta sexuala se tine minte tot restul vietii si are consecinte... Detalii cred ca-ti poate da un psiholog! :P Oricum, daca va iubiti, totul vine de la sine... Daca nu L-ai intalnit inca pe acel print, te sfatuiesc prieteneste sa mai astepti!