Cum sa ii spun iubitului ca vreau sa incercam ceva ce am experimentat cu fostul?

by: piolin
Fostul iubit avea el o gramada de defecte, dar la pat nu aveai ce sa-i reprosezi. Am invatat multe de la el, dar nu stiu cum sa-l conving pe iubitul meu sa incercam lucruri mai picante, fara sa-si formeze o parere proasta despre mine.

eva31

eva31

Nu mi s-a intamplat.

26 Sep 2011, 01:33

Eu nu am nimic de experimentat de la nici un fost de al meu. Erau dezastruosi.

electronicguest

electronicguest

Ineptii de Patruleasa

18 Sep 2011, 23:08

Daca ti-as raspunde la fel de vulgar cum ai facut-o tu ti-as spune ca esti o vita. Raspunsul tau este in mod voit vulgar. Dar e departe gandul meu de a ma lansa intr-o polemica cu tine. Puteai sa-ti formulezi raspunsul si intr-un mod mai putin acid daca nu erai de acord cu mine. Chestia este ca tu dezinformezi lumea si daca ai avea placerea macar cateva minute sa te documentezi asupra terapiilor moderne si studiilor recent efectuate ai vedea ca de fapt lucrurile stau cu totul altfel. SUnt si articole pe net :
http://orgasmania.ro/barbatul/sperma.html ; http://www.momentevesele.ro/love-a-sex/18221-inghiirea-spermei-periculoas-sau-benefic.html ;
Inghitirea spermei nu este un lucru asa periculos cum vrei sa-l prezinti tu, de fapt nu e periculos de loc. Altfel probabil 50% din femei ar umbla bandajate la gura sau la fund si restul ar fi oprate la stomac, dupa ineptiile tale. Medicina moderna are nevoie de sperma pentru multe tratamente si terapii si chiar s-a elaborat sperma artificiala, fiindca cea naturala este scumpa si greu de obtinut.

patruleasa

patruleasa

@electronicguest

27 Mai 2011, 09:12

Daca a-ti place atat de mult sperma,a-ti urez sa o consumi fericit -a diminiata ,la pranz si seara.Oi fi si tu vreun pui de peste care a-si formeaza fetitele la produs,sau vreun producator de filme xxx.
Nu dezinforma sau informa fetele gresit,sperma ingerata nu se digera,ea se poate regasi in scaun dupa aprox 30-36 de ore(doar o mica parte din ea).
Sperma adera la stratul mucos al stomacului patrunzand in unele cazuri pana in stratul celular,producand microhemoragii.Singurul antidot care o neutralizeaza este alcoolul.
Referitor la vitaminele din sperma...ele sunt pentru a sustine vitalitatea spermatozoizilor in mediul extern(ei,aia mici si dragalasi,traiesc pana la 8 zile in vagin si aprox 6 ore in mediul ex. ne protejati.Pofta buna!

electronicguest

electronicguest

Inghitirea lichidului seminal

19 Mai 2011, 23:35

nu este un lucru urat ci din contra, dupa unii medici, chiar recomandat. Este o sursa de multe vitamine si proteine indispensabile organismului: apa, mucus, substante de neutralizare a aciditatii din uretra si vagin, substante ce favorizeaza coagularea spermei in vagin, fructoza, acid ascorbic, antigeni, calciu, clor, colesterol, colina, acid citric, creatina, ADN, inositol, acid lactic, magneziu, fosfor, potasiu, acid piruvic, sodiu, sorbitol, spermidina, spermina, acid uric, uree, vitamina B12, zinc s.a., care in lipsa spermei trebuie procurate din alte surse. Gustul si aspectul spermei este influentat de alimentatie dar retineti ca daca provine de la o persoana sanatoasa, este prinre alte avantaje, un tratament antidepresiv eficient; multe persoane rezolvand pe acesta cale probleme medicale delicate.

iobareata77

iobareata77

interesant

03 Mai 2011, 13:49

am si eu pbl asta, de ce toti barbatii adora sexul oral doar sub forma fortata?

patruleasa

patruleasa

Cum sa ii spun iubitului ca vreau sa incercam ceva

28 Apr 2011, 15:22

Una din cele mai bune prietene ale mele,trece printr-un divort,dupa 7 ani de casnicie fericita,pot spune.Au si 2 copii...Totul a plecat de la faptul ca ia povestit ca cu doi din fosti prieteni a facut sex oral,adica le-a facut.El stiind doar ca inaintea lui a mai fost doar unul,dar nu stia ca ea a facut sex oral cuiva.Sotul ei a incercat sa puna putina sare si piper relatiei,un sex oral reciproc acceptat,dar ea nu a vrut.A argumentat cu faptul ca ultimul anainte de sot,si-a dat drumul(ejaculat) in gatul ei,fortat,fara voia ei si de atunci...

eva31

eva31

Nu stiu, spune-i direct.

25 Apr 2011, 01:58

Mai ales cand relatia voastra incepe sa devina monotona.

roxet

roxet

adevarul

20 Iun 2009, 09:56

Usor,cu tandrete,mai in gluma,mai de curiozitate trebuie sa-l faci sa inteleaga ce i-ti doresti,ca doar nu o fi salbatic din jungla.

piolin

piolin

merci, ella

15 Mai 2007, 20:53

Bine ai revenit :) si eu sunt noua pe aici.

o sa tin cont de sfat, mai ales ca am citit si art ala -spune-i ce-ti place...totusi, prietenul meu e cam gelos, asa incat o sa-i zic ca am citit pe undeva sau am vazut un film....