cum si unde le place fetelor sa fie sarutate?...

by: msi
dati-mi si mie niste exemple..astept mai mult de la gen-ul feminin dar nu exclud si mesculii..cum si unde trebuie sa fie sarutata o persoana draga pentru a avea parte de maximul de placere oferit de partener atunci cand se saruta?

seagull

seagull

fiecare intr-un anume loc, doar al ei

13 Mar 2009, 15:57

daca am fi toate tras la indigo vc-ar fi foarte usor voua baietilor, dar nu suntem. eu una ador sexul oral, dar la capitolul sarut... clitoris, vagin, anus, fese, spate, picioare... sunt atatea locuri... fiecare cu placerea lui. saruta-i tot corpl si descopera tu ceea ce o excita pe ea

meaunitza

meaunitza

cum si unde...

23 Feb 2009, 10:39

fiecare femeie e unica in felul sau si nu cred ca daca as spune ca eu innebunesc de placere atunci cind persoana iubita imi saruta burtica (unul din locurile mele cele mai sensibile)asta s-ar referi la toate femeile,pentru ca fiecare in mod diferit isi are punctele sale de placere maxima si rareori coincid cu ale celorlalti :)
Pentru a afla cum si unde trebuie sa fie sarutata o persoana draga pentru a avea parte de maximul de placere oferit de partener atunci cand se saruta trebuie singur sa descoperi ceea ce-i place cel mai mult partenerei tale.
Eu ce pot sa-ti zic?Ceea ce e popular:buzele,gitul,mameloanele si nu in ultimul rind Punctul G
:)

raspuns

raspuns

invitatie.

14 Feb 2009, 08:23

astept propuneri fierbinti la:eueasitu@yahoo.ie

malmo

malmo

Am o rugaminte

13 Feb 2009, 21:52

Iti daruiesc... este o felicitare muzicala (FELICITARI), in care sunt de fapt citeva masuri interpretate, dupa care melodia se opreste brusc. Deci nu e redata toata.
Imi place foarte mult si as dori daca cineva dintre voi poate sa-mi de-a mai multe informatii despre ea: ce piesa e, cine o interpreteaza si eventual pe ce site as putea sa dau de ea in intregime. Va multumesc anticipat si Va urez un Valentine's Day cit mai placut!

PS. Scuza-ma ca nu-s pe subiect,dar postez in ideea ca poate tocmai tu ma poti ajuta!

flowereating

flowereating

comunicare

08 Feb 2009, 00:34

masajul cu saruturi il prefera orice femeie. Daca nu sti sa comunici...atunci saruta-i tot corpul :) ...o sa fie incantata. In particular am obsevat ca spatele gatul, partea inferioara a genunchiului si sub sani :) sunt puternic erogene...sa nu mai vorbim de "floare"
:)

doe

doe

manina...

01 Sep 2006, 13:09

Daca ai imaginatie la ce sa mai intrebi?
Eu unul nu fac asa ceva, acum fiecare cum doreste.
Pana la urma la o femeie tot corpul e plin de stimuli de excitati.
Asa ca daca o mangai tandru peste tot, immm ce placut e, vei gasi unde se excita cel mai tare?
De incecat nu incerc sa ii spun unde sa temangai, revin este penibil.

manina

manina

penibil?

30 Aug 2006, 18:07

poti intreba sin acelasi timp sa mangai
totul poate duce de la un jok la o frumoasa noapte de dragoste
trebuie sa ai doar imaginatie
incearca si vb dupa

doe

doe

manina...

30 Aug 2006, 12:04

Tu asa ai proceda?
Atunci cand incepeti, sa faceti "dragoste", il intrebi unde vrei sa fie atins?
Ca si cum ai fi un copil.
In loc sa iti imaginezi ceva necunoscut, sau ca partenerul tau e o cicolata, sau ceva pufos, si iti incepi cautare, cu gandul acesta, si incepi sa il mangai peste tot, si atunci vei vedea cum reactioneaza, si vei sti alta data ce sa faci.
Mie mise pare penibil, sa il intrebi sau sa o intrebi, "Unde vrei sa te ating?Unde te exciti cel mai tare?"
Asta depinde de la om la om, el alege ce vrea, nu-i asa?

manina

manina

e simplu

15 Aug 2006, 01:20

intreab-o
comunicati
ai sa simti asta

nelinistita

nelinistita

Peste tot, in general

08 Nov 2005, 16:34

iar in particular, cel mai "rapid" efect il au sarutarile pe gat, pe spate si parte interioara a genunchiului... :-)

celdesubdush

celdesubdush

unde?I

26 Sep 2005, 12:00

pentru delicliul ei merita fie sarutata peste...tot

dyenutza

dyenutza

peste tot..

09 Sep 2005, 16:05

orice fata adora sa fie sarutata,din punctul meu de vedere nu cred ca exista un loc anume....exista un mod anume care sa iti provoace placere,asta depinde de partener