Cum vi se pare sexul oral?

by: 
Oi fi eu mai trasnit, dar mie imi place la nebunie! Un 69 inainte de alte 99 de numere merge super! Multi sunt cei care vor spune ca e dezgustator, dar oare cati o cred cu adevarat? Oare vi se pare mai mult dezgustator sau mai mult excitant gandul? Cati au incercat si au vomitat dupa, si cati au incercat si apoi au mai facut-o o data, de doua, de trei...zeci de ori?

yyubita

yyubita

ce ne excita de fapt?!?

03 Feb 2008, 01:22

in primul rand cand spui sex oral nu ar trebui sa-tzi vina in minte igiena partenerului k atunci s-a dus draq tot...asta se intzelege de la sine...k sa fim sinceri daca igiena nu e cum trebuie nici sex normal nu-tzi mai arde sa faci....ce sa mai zic de sex oral....apoi in al 2-lea rand...hai sa stam stramb si sa judecam drept..ce poate sa spuna sincer k o excita de nu mai poate k-i face sex oral partenerului?!?!?!se excita cand i se face....foarte adevarat...dar cand face ea...o excita de fapt excitatzia partenerului si faptul k el simte placere datorita ei...si vreau sa spun k practic sex oral

firstayo

firstayo

si ink ceva..

25 Mai 2007, 17:17

app d faza ca ''barbatzii vor doar sa primeasca''..sau ceva d genul acesta..mey..mi se pare super gresit spus..daca femeia nu vrea si nu vrea..nu o face..nu? dar.. daca totusi o face..inseamna ca o face ca se simte obligata..si asta mi se pare o prostie..asa ca..(app d c spuneam mai sus..) ori daruiesti..ori nu..si aici cadem in alta discutie..''a darui'' in adevaratul sens..inseamna sa dai ceva fara pretentia d a primi ceva in schimb..so.. ;)
..sper ca nu am batut campii prea tare.. :D

firstayo

firstayo

..

25 Mai 2007, 17:05

mey.. nu stiu c sa spun..eu fac..si imi este facut..si..sincer..imi place la nebunie sa fac..culmea ! imi place mult mai mult sa fac decat sa imi fie facut(d cele mai multe ori..)desi..are si el f multa rabdare si o face super ! dar.. nu stiu cred ca e senzatia aceea d a darui placere :"> si..este super ! si..chiar mi se pare aiurea ca in zilele noastre unii chiar mai gandesc cum ca asa ceva ar fi dezgustator..probabil nu au avut parte d asa ceva si habar nu au cum e..si se hazardeaza sa traga concluzii..so : sexul e SUPER (d orice fel ar fi el) daca e facut cum trebuie ;) tk care

07 Aug 2006, 07:37

pardon, sa fie lipsite...

manina, si stii ce nu mai pricepi?

hm

07 Aug 2006, 07:36

nu cred ca pot propune eu sau altcineva un subiect legat de sex, la care replicile sa nu fie lipsite de observatia "barbatii vor sa... sau sa li se....".

misha

misha

...

06 Aug 2006, 23:43

Si am vazut pe aici pareri ca numai barbatii vor sa li se faca si ca ei nu dau nimic in schimb.Pai ori sunt eu prea norocoasa,ori nu aveti voi dreptate.Eu primesc foarte frecvent partide de sex oral..si fara sa ceara nimic.Daca am dispozitia necesara..ok..ii propun eu,dar daca nu..rezolvam prin 69;)

misha

misha

E frumos si bine!

06 Aug 2006, 23:36

Oare sa incep prin a spune ca e cel mai placut lucru care s-a inventat?:) Pai am 19 ani..si acum 6 luni am aflat si eu cum e.Chiar daca practic sunt inca virgina,doar pt faptul ca nu ma simt inca pregatita..dar pana la urma cand va fi va fi:), imi place!!Nu mi s pare dezgustatos.Pana la urma nu ajungi sa ajungi intr-o ipostaza atat d intima cu oricine.Iar faza cu igiena e normala.Pt ca o daca c nu-ti place ceva la partener..in cazul asta igiena,nu o faci..sau e un semn ca nu e ceea c cauti sau ceea ce iti doresti.Asa ca sfatuiesc pe toata lumea sa incerce.Iar satisfactia psihologica pt cineva care s credea foarte inhibat si va reusi sa faca sex oral...e mare..credeti-ma;)

manina

manina

salut again

04 Aug 2006, 22:45

pai simplu spun ce gandesc
si atat
mai si gandesc din gand in gand spre mirarea unora
dar numai cand am chef

manina

04 Aug 2006, 00:26

Imi place ca tu vezi ceea ce nu e acolo unde nu ar avea ce cauta. Cine te pune...?

manina

manina

hhhhhhhhhhhhhhhhhhh

03 Aug 2006, 20:14

mda
sa intelegem ca barbatilor le place sa li se faca dar viceversa cam pauza de masa
la cat de murdara este gura noastra ce mai conteaza
cand este dragoste la mijlok nu cred ca se mai pune problema de dezgust

26 Iul 2006, 08:29

si nimeni nu a mai spus nimic...

...

06 Iun 2006, 10:44

Nici -3 secunde nu m-am gandit la lipsa de igiena, cine mama naibii poate sa ia in gura jde milioane de bacterii si mai stiu eu ce mishunaieli? Am luat in calcul posibilitatea ca fiecare persoana decenta face macar un dus pe zi, sa nu mai spun de o igiena la micron inainte de act.

crisa

crisa

Chrysilla ai dreptate

17 Ian 2006, 17:34

Jos palaria.Tipa are dreptate, dak ne gandim noi binisor knd faci un botic-sa zicem-conteaza si igiena,deasemena ce a enuntat si Chrysilla. Ai din partea mea tot suportul si simpatia.

Mai sunt si oameni kre gandesc liber si deschis.

crisa

crisa

Chrysilla ai dreptate

17 Ian 2006, 17:33

Jos palaria.Tipa are dreptate, dak ne gandim noi binisor knd faci un botic-sa zicem-conteaza si igiena,deasemena ce a enuntat si Chrysilla. Ai din partea mea tot suportul si simpatia.

Mai sunt si oameni kre gandesc liber si deschis.

chrysilla

chrysilla

clopotel draga...

17 Ian 2006, 00:38

... da` de ce nu te speli inainte? Nici n-o sa gasesti prea des pe cineva care sa accepte sa-ti faca sex oral cand trebuie intai sa-ti "curete canalele urinare" cu gura... si la urma urmei, ai s-o trimiti sa se spele pe dinti dupa ce ti-a facut sex oral? E sperma ta, ce dracu! Si ti-a facut tie placere, pentru ca o femeie nu are placere sexuala facand sex oral... e un gest deosebit din partea ei, care iti arata ca vrea sa-ti ofere cat mai mult... cel putin in cazul meu e un gest de intimitate deplina... Doamne, ce absurditati spui... Nu pot sa cred ca mai exista asa oameni. Mie imi place s-o fac... atat in cazul unui barbat cat si al unei femei...

emgiaela

emgiaela

da gata mah !!!

22 Nov 2005, 08:35

Gata !!frate !!eu nu zic acum ca neaparat tre sa... practici dar vorba "hedonisteiii"! s-au schimbat foarte mult vremurile de acum multii anii si o data cu ele si oamenii !!! asta ee cine stiie ce o sa mai apara peste vreo 15 , 20 de anii ??? si ce?? o sa ne apucam si zicem ca am ramas an urma ca suntem demodatii lasand la o parte chestia asta bai daca mai ai si un partener de "n"milioane ca al meu cred ca i-ai face orice numai ca sa fie el feericit iar mai apoi la randut tau asemenea deoarece nu nu mai fetele presteaza se mai bag si baietiii la chestiiii de genull ...[stitii voi ]:)...

mario

mario

Nu ma luati in seama.Sariti-ma...

22 Nov 2005, 00:29

Rodi, am observat k la creearea acestui site au participat si barbati sau mi se pare?!!?.Imi spui si mie care este legatura dintre ele.ro si noi.Parca era un forum pt femei/fete,cum vrei sa spui...

mario

mario

Principii si personalitate unei persoane....

22 Nov 2005, 00:26

Placerile acestea fizice tind catre o latura extremista a ceea ce inseamna "a iubi".E adevarat k omul experimenteaza "n" situatii, dar totul,cred, k depinde de principii dar si de personalitate.Nu o sa vezi niciodata o fata timida,retrasa,inchisa intr-o lumea proprie facand sex oral sau o prostituata renuntand la "meserie".E adevarat k toti cei care au postat mesaje pe rubrica asta au dreptate,fiecare cu "damblalele" lui.

rodicutza_sadica

rodicutza_sadica

yep

21 Nov 2005, 15:36

Si sincer acum ioana are mare dreptate la faza cu duhorile. Dar cu partenerul potrivit si cu unul spalat e o chestie super. :)

hedonista

hedonista

incredibil

21 Nov 2005, 14:23

nu-mi vine sa cred ca in mileniul 3 cineva se gandeste la sex oral ca la ceva gretzos..nu-mi vine sa cred..sincer..daca va interesati in secolul 16 parca sarutul cu limba era considerat o perversitate..credeti ca este necesar sa mai treaca cateva secole k toata lumea sa fie de parere ca sexul oral e ca si cul a-i saruta o gura..ca si cavitatea bucala are licidele ei..asa ca nu va inteleg oameni buni..dar totusi eu cred ca exista doua categorii de pers.-cei care recunosc ca au facut si le place, si cei care nu recunosc nimic..

selmina

selmina

ok

19 Nov 2005, 20:05

Dar cum e fratilor sa saruti o gura care tocmai ti-a curatat canalele urinare de secretii si alte alea..?!? Sau sa dai cu limba prin gura care tocmai s-a umplut de .. stiti voi ce..Ei??

emgiaela

emgiaela

cam au dreptate tineriiii de pe forum ...

19 Nov 2005, 10:59

da fain raspunssssss "imosibil sa nu le placa" ....bine gandit ...celor care nu le place ansemna ca nu au incercat ...sau celor care spunn ca este "scarbos -dezgustator " so-n cerce si apoi mai discutam si cu ei !!!!!!!!!!!...[pam -pam ] ...

popioana_ro

popioana_ro

muhahahahahaaaa

18 Nov 2005, 15:24

da-mi voie sa te contrazic. problema nu e sa nu iti placa sexul oral in sine, problema e sa iti placa cu cine il faci. Discutam asa teoretic de parca toata lumea ar urma aceleasi reguli de igiena pe care le urmam si noi. ceea ce nu e adevarat. din pacate din multzi chilotzi razbat duhori greu de imaginat. Nu fac referire numai la barbati, desigur, si printre femei sunt poame din astea :D
Asa ca, daca cineva se plange ca nu-i place sexul oral, poate a avut ceva experiente negative de genul asta, care cam taie cheful de senzualitati si erotisme

dan

dan

Cei care spun nu stiu ce inseamna

18 Nov 2005, 15:07

Eu cred ca sexul oral este ceva natural, cred ca tuturor le place.. Cei care spun ca nu le place, au doar foarte multe prejudecati. NU EXISTA SA NU ITI PLACA SEXUL ORAL!!!