Daca vrei sa fie numai al tau ...

by: ileanastan
Fii misterioasă şi aparent inabordabilă. Fetele prea disponibile stârnesc spaima bărbaţilor. Răceala iniţială manifestată de o femeie stimulează interesul. Sub nici o formă nu accepta să trăieşti cu el în concubinaj decât dacă posezi deja pe deget inelul cu diamant Harry Winston. De dorit ca acest inel să fie oferit la finele primei nopţi de dragoste. Dă-i de înţeles că poţi găsi oricând o partidă infinit mai bună, chiar dacă ştii în adâncul sufletului că el este Alesul.

electronicguest

electronicguest

scenariu de 2 bani

16 Mai 2011, 23:37

Chiar nu sunteti in stare sa abordati acest subiect ca doi oameni adevarati. Ce trebuie atatea filme si figuri inutile. Va plac lucrurile ocolite ? O discutie clara, directa va fi edificatoare. Degeaba complicati lucrurile, raspunsul e unul singur: Sunteti sau nu sunteti in stare sa formati un cuplu cu viitor.

didu

didu

:))

07 Mai 2011, 16:46

fa asta cu fiecare si o sa ai ocazia sa ramai singura

eva31

eva31

Sfaturi proaste.

25 Apr 2011, 01:56

Nu mai posta tampenii din astea pe forum. Ai si tu dreptate in privinta ``disponibilitatii`` si concubinajului, dar atat. Daca il iubesti, nu iti trebuie nici diamant Harry Winston si nici nu il umilesti, dandu-i de inteles ca poti gasi si pe altii. Poate doar cand te supara....

simplythebest

simplythebest

asa gandea strabunica mea

15 Aug 2009, 21:57

crezi k un inel te leaga pe viata,mi se pare ceva stupid, dak nu e intelegere,respect si iubire pentru mine astea sunt cele mai importante,e bine sa locuiesti cu partenerul tau asta iti da sansa sa va cunoasteti mai bine...

gaspy

gaspy

asta deja e un mit,

29 Apr 2009, 17:25

ca barbatii fug de femeile prea disponibile. daca te-ai mutat cu el inseamna ca va iubiti si sunteti de ceva timp impreuna. mi-e greu sa cred ca se va mai speria acum. si in plus, tot trebuie s-o faci inainte de casatorie. daca nu va intelegeti de loc sa stati tot timpul in aceeasi casa? preferi sa treci printr-un divort dupa? sau vrei sa stii dinainte?

flora_789

flora_789

daca vrei sa fie numai al tau

28 Apr 2009, 16:27

eu nu cred ca un barbat il tii mai mult langa tine daca te muti cu el in concubinaj asat e o iluzie,chiar daca stai cu el in aceasi casa tot e posibil sa te insele daca el vrea asa ca fetele care se avanta asa de repede sa stea cu un barbat impreuna sa mai chibzuiasca ca barbatilor nu le plac in general fetele prea disponibile care starnesc spaima barbatilor

seagull

seagull

inelul

16 Apr 2009, 15:38

oferit de la primele nopti de dragoste? as vrea sa vad barbatul care face asta. fata mea, atunci abia iti invata numele complet, ce inel vrei? de acord totusi cu ultima parte - e bine sa-l lasi sa stie ca poti oricand gasi pe altul, pentru a nu-l lasa sa se culce pe o ureche. restul regulilor sunt stupide.

nymphetamines

nymphetamines

regilile mi se par exagerate

16 Apr 2009, 15:18

de ce marog sa nu accept sa traiesc cu el in concubinaj? daca eu vreau? ce, crezi ca ma grabesc sa ma marit? nu merci. deocamdata vrea sa ma bucur de prezenta lui si atat. pe mine nu un act ma leaga ci iubirea. si cu inelul pe ddeget crezi ca nu poate sa te parareasca? sau nu poate sa te tina logodita vreo 10 ani si dupa sa te lase cu ochii in soare? nu, regulile astea nu prea sunt bune de nimic. fiecare relate difera. trebuie ca tu sa stii cum sa il tiipe AL TAU langa tine. pe al meu stiu eu cum sa-l tin.

gaspy

gaspy

regulile astea mis e par oarecum absurde

16 Apr 2009, 12:18

de ce sa nu locuiesc cu el daca n-am inel? poate eu nu vreau sa ma marit. si in plus raceala de multe ori ii poate di indeparta. nu poti da reguli generale care sa se aplice oricarei relatii. pt ca fiecare om este diferit