de ce...?

by: andrush
de ce baietzii aproape totzi te intreaba dak mai ejty virgina??E problema noastra cred si pana la urma dak ejty sau nu ce mai conteaza sau...e la moda sa nu mai fi virgina???in unele cazuri cred k e la moda dar...vreau si yo un rsp va rog!!!ce rsp dai dak te intreaba???ce faci dak rade de tine???ms mult

ancutsel

ancutsel

..:)

12 Mai 2007, 22:34

deci baietii apreciaza fetele virgine...nu se feresc de ele...

zanna

zanna

mai copii.....

28 Dec 2006, 17:25

Un baiat intreaba o gajica daca mai este virjin doar pentru a sti cat are de lamurit la ea....orice ficior normal isi doreste o relatie sexuala, de ce sa nu recunoastem? Iar fetizele....probabil la fel, eu am trecut demult prin asta, nu mai tin minte ce m-a facut sa "o fac" prima data. Oricum nu a fost ceva de care sa-mi amintesc cu placere....:) V-am tzucat, si domnule SB imi plac replicile tale, yo tin partea barbatzilor chiar daca-s muiere....

28 Iul 2006, 11:26

Ii drau dreptate yonelliei in oarecare masura. Un alt motiv ar mai fii mandria, satisfactia ca el e primul. Apropo de a fii sau nu la moda virginitatea... ce mai e la moda acum, eu sunt cam invechit si nu prea mai stiu...

andrush

andrush

tnx k mi'atzi rsp

28 Iul 2006, 11:19

tnx k atzi rsp yo nu prea am mai intrat pe net pt k nu am fost aksa shy...nu aveam d unde sa intru...pupici shy mai astept rsp-uri...

yonellia

yonellia

ca sa aiba cu ce sa se laude daca te dezvirgineaza

26 Iul 2006, 18:12

daca rade de tine inseamna ca e virgin,daca ii spui ca esti, atunci el se da mare expert si se sacrifica sa te invete ce si cum >daca ii spui ca nu mai esti cred ca are impresia ca asta e o ofensa oricum ei prefera sa ii spui ca esti virgina.

pff

26 Iul 2006, 08:02

pentru topycul asta trebuye sa nu depasesc varsta de 16 ani? Sa-my spuna cineva va rog frumos, inainte sa spun si eu ceva si sa fiu luat la ro**, nu kre* k ar fi indi***...

manina

manina

salut again

09 Iul 2006, 11:13

copii se fac la vremea lor
nu faci un copil sa-ti bati joc de el
oricum niciodata nu esti pe deplin pregatit pt experienta asta
copilul cand il faci trebuie sa ai ce sa-i oferi si sa fi sigur ca o sa duca o viata mult mai frumoasa decat cea pe care ai dus-o tu
pupicioi

andrush

andrush

manina

04 Iul 2006, 16:32

ms mult k mi'ai rsp shy...cred k ai dreptate...la mine in orash multe fete tinere(de park eu nu ash fi tanara)sunt deja insarcinate sau au deja copii...incepand cu fetele de clasa a 8-a shy nu stiu ce sa zic...chiar acum cand au un viitor in fatza...ele fac copii...orashul meu e aproape plin de fete insarcinate...nu shtiu ce sa zic...poopik shy ashtept rsp tau...

manina

manina

salut

17 Iun 2006, 09:28

de curiozitate
sa vada daca au vreun trofeu de castigat sau nu
hahaha
de obicei acuma cam fug de virgine
TRE SA FI MANDRA DE ASTA
nu conteaza ce e la moda, conteaza valorile tale
nu tre sa-ti pese de ce zice si ce face lumea
eu miam pierdut virginitatea la 18 ani pt ca asa am vrut eu si am facut-o cu o persoana pe care am iubit-o si cu care aveam o relatie de 2 ani
succes. take care

andrush

andrush

:D

01 Iun 2006, 15:33

pe mine nu ma amenintza nici una dintre fetele de genul ala k nu au curaj totzi prietenii pe care i-am avut au avut incredere in mine si ink prea multa incredere pentru k dak ma despartzeam de ei si le ziceam k yo am vrut sa ma despart de ei nu ma credeau :-)).poop

andrush

andrush

gata am gasit "tema"

24 Mai 2006, 18:02

poy...si yo cred asta ce ai "zis" si...fata "aceea"nu tzie prietena???nu stie sa pastreze un secret sau ce??e cam nashpa faza asta pe mine ma enerveaza fetele astea si am cateva colege care seamana cu fata de care miai spus.(chiar dak nu ai spus multe lucruri)poop si...nu conteaza k ai fost "dura".bye

inutza

inutza

:)

17 Mai 2006, 23:54

pai cred ca are importanta cine te intreaba,dupa cat timp si mai ales de ce...:)...mi se pare urat sa te intrebi daca e la moda sau nu sa fii virgina...la moda e ultimul produs scos pe piata de nu stiu ce firma...dar virginitatea e sau nu atat:)...e important sa fii sincera...sau:)...sa raspunzi ce vrei dar nu vad de ce ai spune da in cazul in care nu mai esti sau nu in cazul in care esti:)...