De la 2 ori/zi la 2 ori/luna ...

by: tigerheart84
Am 19 ani, iar inainte, cu fostul prieten, aveam o viata sexuala foarte activa. Rar treceau 2 zile fara sa facem dragoste. Din pacate cu actualul se intampla foarte rar ... de 2 ori pe luna. Am avut prioade in care nu am facut-o 2 luni. Nu stiu ce sa mai fac. Pt mine e destul de important, dar pt el nu. Iar si atunci cand se intampla nu sunt pe deplin multumita, dar nici nu e destul de deschis sa invete. Mi-ar prinde bine niste sfaturi ... Mersi!

ladybug

ladybug

este ceva rar intalnit

13 Mar 2009, 15:19

dar se intampla. iubitul tau este posibil pur si simplu sa nu fie foarte sexual. ar trebui sa discuti cu el problema asta, sa nu fie vorba chiar de asexualitate. caz in care ar fi mai bine sa-ti cauti pe altcineva

egodog

egodog

fii mai sexuala

27 Feb 2009, 14:39

afiseaza sex appeal. nu te astepta la rutina zilnica, seara inainte de culcare, una-doua el sa se conformeze. fii sexy, flirteaza, du-te la el si baga-ti mana pe sub camasa lui in timp ce il saruti pasional. chestii de genul asta functioneaza aproape la oricune. daca nu cumva e asexual, ceea ce nu cred ca e cazul lui...

ynna000

ynna000

...

25 Feb 2009, 19:32

daca tu sari pur si simplu pe el... te da la o parte? dak da inseamna k tipu poate nu simte nevoia asa multa k tine sau poate asteapta sa sari tu pe el...:P

gaspy

gaspy

cine initiaza de obicei sexul?

25 Feb 2009, 13:28

tu sau el? daca tu faci primul pas el te refuza?

meaunitza

meaunitza

tigerheart84

23 Feb 2009, 12:50

eu zic ca ar prinde bine o discutie cu el pe tema asta si sa-l manipulezi in asa fel incit sa faceti sex cit mai des posibil si cind iti vine keful;)
stii ca e o vorba:"pin ce nu ridica cateaua coada ciinele n-o trage";)
bafta!!!