dilema

by: incepatoare
buna tuturor...va scriu din nou.aqm un an va povesteam cum eu si iubitul meu ne am inceput viata sexuala impreuna(ambii eram virgini)si va ceream sfaturi pt o imbunatati sexul.zic asta pt k asa cum e normal,la inceput,eu eram putin mai inhibata,timorata chiar,iar el avea unele probleme cu ejacularea.adik nu reusea sa se abtina mai mult de cateva munutele si isi dadea drumul....aqm,dupa un an de zile,revin si va zic k lucrurile au ramas la fel.la mn sfaturile voastre au functionat,st mult mai sigura de mn,nu mai am nicio rusine,si st dispusa sa incerc orice in materie de sex,numai k problema cu ejacularea precoce a ramas......nu stiu ce sa fac,cum sa l ajut sa si revina?deja am inceput sa mi pierd rabdarea.am discutat si cu el despre asta,la inceput zicea k e normal,fiind virgin,si k o sa treaca ceva tp pana o sa reuseasca sa se controleze.dar.....totusi!!!!!a trecut 1 an,iar singurele orgasme p care le am sunt cele p care mi le produc singura ! intrebarea mea este:o fii bolnav?sufera cumva de ejaculare precoce?sau tre sa mai am eu rabdare...?

incepatoare

incepatoare

..

09 Oct 2009, 11:43

mi-ai putea da mai multe detalii despre acele exercitii?

incepatoare

incepatoare

...

09 Oct 2009, 11:41

am incercat si faza cu masturbarea,dar pana sa obtina o noua erectie,tre sa mai treaca ceva ore...si de multe ori nu avem atata tp la dispozitie,si nicci rabdare.intr-adevar,el da vina p dorinta,k ma doreste mult prea mult....dar...