dimineata sau seara?

by: piolin
voi cand pereferati? iubitul meu e foarte matinal :) iar eu prefer serile lungi....

ovidiutudoran

ovidiutudoran

Vrei o parere ca sa iasa bine?

03 Nov 2007, 04:10

1) Sexul matinal e foarte frumos numai in filme; in realitate e foarte pretentios. Un sarut dulce cand iti pute gura, face sa "intervina ceva" si actul sexual se va amana pe alta data...Va recomand Colgate.
2)Pentru barbat e foarte bine dimineata...cred ca stim cu totii de ce...
3) Si pentru unele femei e bine, fiind in perioada de dezmeticire, cand sunt mai sensibile, mai vulnerabile...
4)...si cel mai important punct: sa o faci pe la spate, intinsi pe o laterala...nu mai stiu cum se numeste aceasta pozitie, dar e practica...

ancutsel

ancutsel

Si apropo...

04 Oct 2007, 17:51

Care dintre voi (te rog silsan sa nu raspunzi la intrebare)...vede diferenta dintre preludiul de dimineata si cel de seara?ala de seara e mai scurt si ala de dimineata e mai lung sau cum?

ancutsel

ancutsel

pff...

04 Oct 2007, 17:50

1.esti jalnic
2.esti penibil
3.Femeile dupa parerea ta de MISOGIN/MITOCAN ar trebui sa taca si sa rabde ..din respect pt barbati.Wtf man?Suntem in sec 21.sa t pomenesti ca trimiti femeile la cratita cat de curand.
4.Eu de acum incolo te voi ignora complet.Si nu ca sa ai tu ultimul cuvant cum crezi ca ti se cuvine, ci pt ca nu merita sa`mi bat capul/degetele/tastatura cu tine.
5.Sa t mai puna "mama naibii" sa`ti dai cu parerea cand este vorba de viata mea personala.Ai vrea tu sa ai o relatie atat de frumoasa si de sincera precum a mea.
6.GET A LIFE!

ancutsel

ancutsel

silsan..

04 Oct 2007, 15:24

Cine mama naibii s`a chinuit sa te convinga d importanta preludiului...?Deci discutia asta are ca subiect "sexul dimineata sau seara" nu sex cu sau fara preludiu.Tu acum vorbesti despre cu totul altceva..si sper sa nu mai ai o replica si la asta pt ca deja dai in patetism.

ancutsel

ancutsel

atunci...

03 Oct 2007, 23:43

daca tu esti frustrat din cauza experientei tale este problema ta insa te rog sa nu generalizezi doar pt ca esti baiat.
Dragostea kiar vine din cer:pNu am spus ca o relatie nu trebuie intretinuta am zis ca trebuie sa fii tu insuti in ea...nu sa te chinui cu disperare sa o pastrezi si sa faci ceva ce nu`ti place doar de dragul partenerului.Asta inseamna sa t amagesti singur si`ti mananci zilele singur.

ancutsel

ancutsel

apropo..

03 Oct 2007, 16:19

Io`mi iubesc iubitul mai mult ca orice pe lumea asta si cred cu desavarsire ca el este barbatul ideal pentru mine.Si atunci cand doua persoane se iubesc nu trebuie sa faca nimic ca sa intre in gratiile sau sa se strofoace sa`i arate cat de mult il iubeste.
Trebuie sa fii cat mai natural si sa ai grija sa aduci mereu ceva nou de care sa va bucurati amandoi in relatia voastra.
ps:silsan ai incercat vreodata sa atingi un baiat pe intuneric si sa vezi ca se excita?:))Tin sa precizez ca dupa o atingere cat de mica in ZONA voastra erogena, chiar si in timpul somnului,veti avea erectie imediat:)).Iti jur!Pune`o pe iubita ta sa incerce in timp ce tu dormi:P

ancutsel

ancutsel

pai..

03 Oct 2007, 16:07

In primul rand tu ai deviat mult de la subiect!Piolin a spus ca ea prefera seara...asta nu implica si faptul ca`i place pe intuneric.De ceva timp incoace poti avea lumina in casa si dupa ce a apus soarele.
In al doilea rand,daca eu nu am chef de sex sau de altceva intr`o dimineata sau mai stiu eu cand ..am chef numai de somn sau de lenevit,asta inseamna ca`s egoista si ca nu ma implic?Stii..am mai auzit undeva fraza "Daca vrei o relatie frumoasa TU ca femeie nu trebuie sa`ti refuzi niciodata iubitul".Scuza`ma dar astea`s de idei de pe vremea bunicii.
O femeie nu trebuie sa fie la picioarele unui barbat ca sa`i demonstreze ca il iubeste sau ca sa simta ca s`a implicat in relatie.
ps:Cand iubesti...o faci pt ca asa simti...pt ca cel de langa tine merita nu pt ca sa`ti demonstrezi tie sau altcuiva ceva...

ancutsel

ancutsel

aoleuuu...

02 Oct 2007, 23:02

silsan...atata vorbarie pt nimic...fata spunea ca ea prefera seara...sincera sa fiu si mie mi`i lene uneori dimineata :))Pur si simplu tu te trezesti cu un chef nebun de somn pentru inca vreo 2-3-4-5 ore si el cu un chef nebun d sex.Atata tot.

bety

bety

pai de ce nu dimineata SI seara?

29 Sep 2007, 02:01

asa trebuie la prima tinerete!!!!!!!!ce vremuri frumoase....