e gresit? e numai sex!!!!

by: sunylory
sunt o tanara de 20 de ani si am o relatie bazata numai pe sex cu un tip insurat. ne intelegem f bine. suntem colegi de munca, si mai rar se intampla sa fie doi oamneni pe aceasi lungime de unda k si noi doi. stiu k sunt amanta dar nu vreau sa fiu altceva, nu sunt indragostita nu e indragostit. il admir f mult, e un om cu adevarat deosebit dar atat. in plu e un adevarat macho knd e vb de sex. e gresit? nu vreau sa i stric familia dimpotriva dak ii pot ajuta cu ceva as face o cu cea mai mare placere. si el e de acord k i f comod asa. ne place sa facem sex la nebunie. nici el nu vrea in ruptul capului sa i afecteze familia, o iubeste pe sotia sa si pe fiica lui, are o familie de nota 10. deci e gresit dak ne luam fiekre ce ne trebuie fara sa aiba urmari?

osho

osho

sunylory...

25 Mai 2006, 18:28

Sexul e frumos,are o culoare ffffrumoasa,doar atunci cand nu esti sclavul ei.
Intradevar omul e un adevarat casanova cand e vb da sex,la fel si cele de sex feminin si masculin.
Omul ar trebui sa renunte atunci cand crede ca e gresit.
Omul face orice pt a fi un pik fericit,el se agata de orice pana cand reuseste sa aiba ce avrut.
Nu e gresit daca iti ei ce trebe.
Urmari vor fi ,fi sigura de asta,si asta o sti si tu destul de bine.
Dar nu vrei sa renunti la ce iti place.
Credema multi o fac doar pt a fi fericit.
Dar fericirea nu consta in sex.
Eu insa va zic voua:experimentati tot ce este pe acest pamant,D-zeu ne-a dat acest pamant ca sa ne simtitm bine.
Cine are urechi sa auda (inteligenta)

doe

doe

sunylory...

15 Mai 2006, 15:01

numai tu sti sau nu sti ce sa faci.
dar nu uita un lucru TOATE SUNT TRECATOARE si lasa in viata noastra o urma care poate fi buna sau rea.
ramai in iubire
intradevar spunea cineva de pe forum fiecare vedem iubirea cu alti ochi.
iubirea este doar una si separe ca putini au ajuns.
atungi cand iubesti ,nu te limitezi cu iubirea doar la cateva persoane ci la toti .
pe toti ii iubesti
nu mai bine

sunylory

sunylory

pt doe

17 Apr 2006, 09:06

amandoi stim ce vrem!!! sex fara inhibitii, fara perdea si avem sansa sa experimentam tot ce ne dorim fara sa ne facem griji k ne judecam unul pe celalalt. nu stiu dak ai avut sansa sa cunosti o persoana la kre ai avut curaj sa i spui orice fantezie de a ta, fie ea si pervesa. e atat de simplu sa cer si sa ceara. asta am vrut amandoi. unde e dragoste e neaparat si sex dar unde e sex nu tre sa fie dragoste ci f mult respect si incredere.

doe

doe

...

14 Apr 2006, 20:57

barbatul stie ce vrea;))

p_eugen

p_eugen

?

14 Apr 2006, 12:30

Cred ca aici am gresit eu in viata. Nu am cerut din prima, la prima vedere.
Adevarul este ca si invatatura crestina ne invata asa ceva:
"Cere si ti se va da, bate si ti se va deschide, Intreaba si ti se va raspunde"

sunylory

sunylory

pt eugen

14 Apr 2006, 12:16

de fapt cred k asta e tot farmecul ! cum a inceput! de la o intrebare VREI? si eu am zis da

p_eugen

p_eugen

eu nu cred...

14 Apr 2006, 11:26

ca relatia a inceput asa, pr si simplu.
De obicei cand vezi pe cineva pe strada, la locul de munca nu te duci la el si-i zici "stii, vreau sa facem sex, vreau eu sa avem o relatie bazata numai pe sex...".
Nu cred ca zilele care au trecut pana sa ajungeti la sex nu te-au facut sa ai acel "tremur al stomacului", chiar si cand ii auzi vocea...

doe

doe

...

14 Apr 2006, 11:14

Eu spun sa continuati pana nu mai aveti nevoie de "hrana carnala".
Dar cum de fiecare data este si reversul adica dezavantajul,e ca ori tu sau el se va indragosti si va iesi rau.
Va va fi greu sa va despartiti pt ca sexul leaga pe oameni si greu scapi.
Asa ca aveti grija.
Eu zic sa continuati asa veti ajunge sa va saturati unul de celalalt sau reversul(explicat mai sus).

sunylory

sunylory

pt p_eugen

12 Apr 2006, 16:25

nu m am suparat, deloc. pt a ti satisface curiozitatea am sa ti raspund cum ajungem noi la faza cu sexul.lucrand in aceeasi firma aveam acelasi stres, aceleasi realizari si pt a ne relaxa flirtam f mult, ne atatam , orice clipa petrecuta impreuna e plina de sex apeal.noroc k am biroul meu si nu suntem vazuti cum ne dezbracam din priviri. poate nu stii ce inseamna atractia fizica.nu stiu cum sa ti explic dorinta noastra, e ceva f placut. nu facem sex ca iepurii 15 20 min. o facem doar cand avem timp, nu ne incurcam programele pt sex. si pt noi sexul e ceva f important, adik imaginatia o folosim la maxim. nu suntem pervesi suntem deschisi la experiente noi. ai mai mentionat k nu vb, te rog! comunicam excelent, vb despre orice, ne cunoastem f bine. pe langa parteneri de sex si de servici suntem niste priteni f buni

p_eugen

p_eugen

?

12 Apr 2006, 15:44

Daca majoritatea au spus ca nu ar fi chiar asa de bine sa practici acest gen de relatii, asta nu cred ca ar insemna ca "am aruncat cu pietre" in tine. Eu am spus parerea mea despre acest lucru, ce eu nu as practica niciodata. Poate persoana cu care am de gand sa fac asa ceva simte si ea ca are nevoie de putina "afectiune", pentru ca un om care are parte de de-toate (afectiv vorbind), nu cred ca ar recurge la astfel de relatii.
Acum scuze daca voi supara dar am si eu o intrebare. Cand vine la tine sau unde va intalniti cum face:
"Am veni, hai in pat"
Apoi 5'-20' sex (fara cuvinte, adica fara sa va spuneti nimic, poate chiar si fara preludiu...)
"Trebuie sa plec acum pentru ca nevsta-mea ma stie la o sedinta si mai trebuie sa cumpar si paine..."
Inca o data scuze dar asa vad eu desfasurarea unei "relatii bazate pe sex cu un barbat insurat".
Crezi ca daca noi te-am fi felicitat te simteai mai bine...
Scuze inca o data tuturor, dar nu m-am putut abtine.

meonlyme

meonlyme

hmm..

12 Apr 2006, 15:16

mai scumpo,dupa parerea mea e cam gresit ceea ce faci...
:)
acum te distrezi,dar din distractie o sa vrei tu sau el mai mult unu de al altu,in timp poate ajungi sa-l placi k barbat,pe urma ..sa il iubesti,ce faci ?
Acum nu e nik gresit,va luatzi de ce avetzi nevoie aman2...dar totusi nu faci un lucru bun,chear dak .. va luatzi doar de ce avetzi nevoie fiecare...pt k tu esti ispita lui,il ispitesti pe el,k sa-si insele sotzia,un lucru destul de nasol pt o sotzie ..mai ales o familie,..te-ai pus in locu ei ? ..dak odata vor afla..adik se va afla.. ei logic k se vor despartzi nu ? ..pt ce ? pt tine ? .. pt k tu ai vrut doar sex de la el.. ? dar mai sunt atatzi baietzi ..care is "BUNI LA PAT"..nu stiu ..asta e parerea mea..gandeste-te bine.. te pup

sunylory

sunylory

pt cei ce mi au raspuns

12 Apr 2006, 14:30

nu mi se pare corect din punct de vedere moral. ma simt rusinata fata de familia lui dar nu as vrea sa o stric, dimpotriva. eu nu am nevoie acum de cineva, de un iubit de acea hrana spirituala. eu mi am pus intrebarea k urmare a unui articol intitulat Sexul e o greseala? singurul aspect care ma deranjeaza in relatia mea cu el e sa nu afle cineva. noua ni se pare acum o relatie buna pt k ne place sa facem sex, si nu vrem obligatii( el are) stiu k nu o sa dureze o vesnicie dar nici nu mi fac griji pt k dak se termina asta e! thank s pt distractie. nu mi e frik k m as indragosti de el. n as avea cum , il respect enorm dar nimic de genul iubirii. sincer nu stiu cum m as simti in loc la nevasta dak as afla.

alinna_a

alinna_a

: )

12 Apr 2006, 08:47

acum ti se pare ok, totul e frumos atunci cand sunteti voi doi...te simti unica pentru ca te-a ales pe tine...te simti speciala...se poarta frumos cu tine...iti ajung acele momente in care sunteti unul in bratele celuilalt, chiar daca sunt putine...va completati, el stie exact de ce ai tu nevoie...(lumea toata e a voastra, dar mai ales a ta)iti spui ca esti o norocoasa...si-ti spui ca e doar sex...dar nu uita ca esti femeie...si vei simti la un momendat ca ai nevoie de mult mai mult decat sex...si apoi te vei simti singura pentru ca de indata ce ti-ai pus deja intrebarea daca e gresit ce faci...insemana ca deja undeva in subconstientul tau stii ca nu e in regula ceva...referitor la tine, vor aparea intrebari..de ce esti buna doar ca amanta...o sa-ti doresti relatia ta, familia ta, si apoi o sa simti frustrarea ca trebuie sa-l imparti cu altcineva...el nu o sa renunte niciodata la familia lui...si pana la urma o sa renunti tu! Iarta-ma daca sunt prea dura, dar cred ca meriti o viata a ta, cu un barbat care sa te vrea doar pe tine, sa poti visa la ceva care sa aiba un viitor!!! Nu e gresit ce faci, cred ca face parte din procesul tau de maturizare, trebuie sa treci pe aici "prin aceasta relatie", pentru a intelege anumite lucruri. Te-am pupat si ai grija de tine!

erika

erika

sunylory

11 Apr 2006, 19:15

Intr-adevar e o mare dilema! Tu ce crezi? E gresit sau nu?
Stai linistita ca o sa te casatoresti la randul tau peste cativa ani, o sa ai un macho care te iubeste la nebunie, care isi iubeste copii, o sa formati o familie de nota 10, dar o sa te insele cu vreo tinerica. Nu te speria, o sa aiba cu ea o relatie bazata doar pe sex!!!
Sa te intorci atunci aici si sa raspunzi singura la intrebarea pe care ne-o pui noua...

p_eugen

p_eugen

...

11 Apr 2006, 17:13

La cei "doar" 20 de ani ai tai este normal sa gandesti asa. Dar mai tarziu, cand iti vei da seama ca ca nu esti decat un accesoriu pentru satisfacerea unor necesitati (pentru ca asta inteleg eu prin " am o relatie bazata numai pe sex"), nu stiu daca o sa-ti mai convina situatia.
Si batista este un accesoriu. Se murdareste, o speli. O speli de cateva ori, se uzeaza. Ce urmeaza? O arunci si cumperi alta.
Relatia asta a vostra nu poate dura o vesnicie.
Stii cum se spune: "instictul sexual apare primul, dar , totodata si dispare primul"
Tu, nu-ti oferi decat "hrana carnala". Va veni timpul cand o sa duci dorul "hranei spirituale".