Ejacularea feminina

by: gaspy
Am vazut acest articol: Ejacularea feminina: mit sau realitate si am zis ca cel mai bine ar si sa intreb chiar persoanele. Nu stiu, eu n-am experimentat niciodata una, dar daca vreuna dintre voi a trait asa ceva, poate vreti sa impartasiti si cu noi :)

egodog

egodog

felicitari, caznicie :P

27 Mar 2009, 11:47

cred ca esti un norocos atunci. fostul mei si-ar fi dorit sa pot si eu dar nah, inca nu mi s-a intamplat. cine stie, poate pe viitor :P

caznicie

caznicie

Buna

20 Mar 2009, 17:36

Au fost niste orgasme mai puternice, nu a fost constienta ca a ejaculat,eu insa da, ptr. ca am simtit jetul de lichid fierbinte care tasnea si mi se scurgea pe piciore, nu cred ca, cantitatea a fost mai mare de 100-150 ml. La sfarsit insa, i-am aratat cearsafurile, s-a inrosit toata de rusine si nu stia ce sa spuna. Am incurajat-o si i-am spus ca nu mi-a displacut deloc si ca o iubesc, de preferabil sa se intampla cat mai des. Sper ca ti-am raspuns.

nymphetamines

nymphetamines

@caznicie

20 Mar 2009, 16:01

ce pot sa zic decat Felicitari! dar sotia ta a remarcat ceva diferit la respectivul orgasm? eu una stiu - unele sunt mai puernice, altele mai obisnuite... a si simtit ceva deosebit sau a fost doa o chestie fizica ejacularea?

caznicie

caznicie

BUNA

18 Mar 2009, 17:40

Sotia mea a ejaculat de 3 ori, si nu si-a dat seama...i-am aratat eu cearsaful la sfarsit , nu m-am gandit ptr. nici o clipa sa o aduc la un asemenea orgasm incat sa termine, nici eu nu stiam ca femile pot termina, am 6 luni si ii fac cunnilingus cca. 2-3 zile pe saptamana sperand sa termina in gura mea,dar nu am mai reusit, de mentionat in momentul cand a teminat odata era pe la spate si de doua ori in pozitia misionarului modificat(Misionarul modificat
Cu siguranta, ai incercat-o deja. Multe femei se plang ca nu pot avea orgasm cand barbatul e deasupra. Un mic truc care s-ar putea sa te ajute: ridica-ti picioarele pe umerii lui. Astfel, iubitul tau are mai mult control asupra stimularii punctului G, iar tu iti poti amplifica placerea, "jucandu-te" cu clitorisul. )

seagull

seagull

hmmm nu stiu

13 Mar 2009, 15:54

ma intreb, o vrea cineva sa raspunda la intrebarea asta? eu n-am avut. dar tare mi-as dori. si iubitul meu si-ar dori sa pot ejacula in gura lui. dar deh... trebuie sa mai si stim cum ;)

seagull

seagull

hmmm nu stiu

13 Mar 2009, 15:54

ma intreb, o vrea cineva sa raspunda la intrebarea asta? eu n-am avut. dar tare mi-as dori. si iubitul meu si-ar dori sa pot ejacula in gura lui. dar deh... trebuie sa mai si stim cum ;)

ladybug

ladybug

hmmm nu

13 Mar 2009, 15:15

dar din cate stiu eu apare o data cu orgasmul punctului G. am fost pe aproape de a avea unul :P