Erectie de durata. Ati incercat Satibo?

by: cristianpavel2002
Am vazut ca aici gasesc multe persoane prietenoase, gata sa sara in ajutor cand e vreo problema...Am si eu un "necaz". Am inceput sa am probleme de erectie de la o vreme, ..poate din cauza situatie de criza. De curand am auzit de unele produse naturiste care ajuta si mentin erectia pentru mai mult timp. Am citit despre satibo (www.satibo-shop.ro) si as dori sa incerc. Ati auzit de acest produse?... E foarte cunoscut in China si Europa ....Colegii mei de la servici nu au probleme de erectie, ei folosesc Satibo pentru cresterea placerii sexuale...Daca cineva a luat produse naturiste pentru potenta (eventual si altceva decat satibo) il rog sa imi trimita un sfat, sau o sugestie. Va multumesc

margo80

margo80

Suplimente pentru potenta

05 Feb 2015, 11:48

Viata sexuala poate fi imbunatatita si cu niste suplimente naturiste.

electronicguest

electronicguest

Satibo ???

13 Dec 2010, 19:49

Ca absolvent de medicina va raspund la toti pe scurt: Nu exista produse in lumea asta fara efecte adverse. Nu s-au inventat inca. Aud des tampenia asta cu produse naturiste 100% fara reactii adverse. Am inchide spitalele si toata lumea ar iesi la pascut "gazon". In realitate nu e deloc asa. Mecanismul de actiune al uneia, sau mai multe substante active in organism este foarte complex si e mult de vorbit aici. Cel mai corect il sfatuiesc pe CRISTIANPAVEL2002 sa se adreseze unui medic de specialitate. Acolo se va incerca gasirea unui remediu la problema lui. Si remediul lui este functie de multi factori perturbatori. Nu se poate aplica un tratament unei persoane ca asa a facut X. Cine nu cunoaste biodisponibilitatea substantei active, cine nu are habar de farmacocinetica sau farmacotoxicitatea formei farmaceutice respective, este bine sa stea deoparte de tratamente ad-hoc pe forumuri. Indiferent de modul de obtinere al unei forme farmaceutice (natural, sinteza, semisinteza, etc.., in organism se elibereaza substante, care pot influenta si modifica buna functionare a organismului. Partea proasta este ca unele modificari pot fi ireversibile si atunci nu prea mai e nimic de facut.

erotica

erotica

...

03 Mai 2010, 13:29

Poti sa incerci si produsul asta, la mine a avut efect 100%! E natural, nu are contraindicatii si nici reactii adverse. http://www.erotica.ro/prematrol-p1930-c24.html

mihai1989

mihai1989

ejaculare precoce

12 Mar 2010, 11:13

Si eu am avut o problema cu ejacularea preacoce dar sa stiti ca mia tecut.Am tinut un tratament timp de 3 luni si acuma pot sa spun ca o partida durea mult mau mult decat inainte.Produsul se numeste climinax, sunt niste pastile 100% naturale din plante.Am zis sa incerc si eu acel produs si uite ca am scapat de acea problema.Daca mai doriti informatii va astept pe id de mess: mihaimihaialexandru@yahoo.com.Viata mea sexuala e excelenta acuma\:D/

cristianpavel2002

cristianpavel2002

Potenta ...intradevar

17 Mai 2009, 14:17

Am incercat sfatul tau.....multumesc. Am fost intr-o forma buna, potenta foarte reusita...
Stiam eu ca "aici" sunt persoane deosebite, gata sa iti vina in ajutor....O zi excelenta iti doresc

ihatepink

ihatepink

:)

14 Mai 2009, 14:56

Domnule eu zic sa te apuci de un sport, sa iei vitamnine sa ai grija la ce mananci, sa nu mai fumezi si sa iti gasesti pe cineva care sa te stimuleze.

Incearca Entran cand nu se poate altfel, si fa mult mult sex pentru a te obisnui si a obisnui si corpul.

Ininte de sex pentru relaxare asculta niste muzica, beau un vin rosu sau fa o baie fierbinte...