Fantezii sexuale.

by: egodog
probabil fiecare dintre noi avem macar o fantezie sexuala, fie ca o recunoastem sau nu. eram curioasa, cam cat de deschisi sunt cei de pe acest forum, sau romanii in general. sunt fanteziile sexuale in continuare un subiect tabu sau au inceput sa devina ceva mai normal?

softroots

softroots

mentionarea curajului era pentru provocare, dar

08 Apr 2009, 19:17

eu, de fapt, am inceput sa scriu pe pagini personale intr-o zi cand m-am strecurat putin de sub teancul de responsabilitati si, deodata, mi-am dat seama ca numai doamnei care mi-a luat apararea nu i-am scris. va las sa va jucati

gaspy

gaspy

cred ca e ceva mai normal

08 Apr 2009, 17:23

doar ca trebuie sa-ti cunosti partenerul destul de bine pentru a-i impartasi fanteziile tale. daca tu iti doresti sa faci sex cu el si inca un barbat, si stii ca el e homofob... s-ar putea sa nu reactioneze chiar asa de pozitiv. si exemplele pot continua

egodog

egodog

nu mi-am pierdut nici un curaj

08 Apr 2009, 17:05

ala era un concurs ;)

softroots

softroots

e cam sarac blog-ul

08 Apr 2009, 11:16

nu numai ca e sarac dar e si incarcat de raspunsuri cifrate. ai avut o initiativa. inclin sa cred ca ai gasit un barbat care sa iti ofere tot ce iti doresti, decat ca ti-ai pierdut curajul. oricum, n-ar strica putina curatenie, poate cu ajutorul Moderatorilor ele.ro ? cred ca indrazneala ta fata de viata merita mai mult credit. daca mai esti dispusa sa comunici

raspuns

raspuns

invitatie !!

14 Feb 2009, 08:13

Doresc sa-mi seduc sotia impreuna cu un alt cuplu sau tip/tipa ....esti curios?eueasitu@yahoo.ie

...

24 Ian 2009, 21:33

Tabu nu cred ca mai sunt. De ce ar fi normal sa impartasesti ce mancare ti-ar place sa incerci si anormal sa spui ce nebunii sexuale ti-ar face trupul sa o ia razna?

Propui impartasirea lor in topicul asta? Mi se pare ca mai e o tema asemanatoare.