Fetelor

by: caznicie
Am vazut de curand, in incercarea de a-mi imbunatati cultura sexuala, un film xxx strap on. Intrebare : cum a-ti reactiona daca sotul vostru, care il cunoasteti de 10 ani, il iubiti, este infinitul si ati muri pentru el, v-ar cere sa-l pentrati anal cu un strap on(sper ca m-am exprimat corect)?il duceti la psiholog, il refuzati categoric, credeti ca se va ajunge prea departe si e prea mult, va ganditi ca va afecta casnicia,il injurati, ajungeti la concluzia ca are inclinatii bisexuale sau gay........ii acceptati propunerea cu cea mai mare placere.........Astept raspunsuri
::::::::)))))))))))Voi posta si la INSTRUMENTE

caznicie

caznicie

gaspy

09 Apr 2009, 17:54

I'll need a credit card that's got no limit
And a big black jet with a bedroom in it
Gonna join the mile high club
At thirty-seven thousand feet
(Been there, done that)

NICKELBACK - ROCKSTAR
http://www.azlyrics.com/lyrics/nickelback/rockstar.html
NOTA 10 , daca ai facut referire la aceasta melodie, daca nu, sa stii ca mi-a placut raspunsul.

caznicie

caznicie

nymphetamines

09 Apr 2009, 17:31

Obligatoriu trebuie sa ai o relatie de lunga durata, si trebuie sa-ti cunosti partenerul foarte bine pentru ai propune, iar daca iti doresti cu adevarat trebuie sa ai rabdare, in cazul meu am citit unele articole din reviste si pe www, am vazut cateva filme, si am incercat sa gasesc momentul potrivit pentru a o intreba, mi-a raspuns nu(un ,,nu" mai dulce), dar sunt convins ca daca imi voi dori foarte tare, imi va indeplini si aceasta dorinta, ptr. mine deocamdata ar fi o simpla curiozitate. In fantezia mea o vad cum imi face un oral si se joaca cu degetul in anusul meu sau are un strap on si eu stau in pozitia capra, iar ea sta cu sanii pe spatele meu si se misca usor, si cred ca m-as excita foarte tare sa o simt pe iubita mea cum vrea sa ma aduca la orgasm, si nici prin cap nu mi-ar trece sa ma gandesc la barbati(apropo de alt post). Deocamdata nu simt nevoia disperata de genul asta de picanterie, dar cu timpul se va implini, nu stiu peste cat timp o zi, o luna, un an sau zece ani.

seagull

seagull

nu stiu ce sa zic...

09 Apr 2009, 12:02

daca in timp ce eu fac asta isi inchipuie ca e un barbat, atunci nah, e cel putin bisexual. altfel, daca singurul lucru la care se gandeste e placerea simtita, nu-i nici o problema :) cu placere :P

nymphetamines

nymphetamines

rspunsul meu

08 Apr 2009, 18:28

accept cu placere :P numai ca intrebarea asta nu cred ca ai pus-o degeaba. tu ce parere ai?

egodog

egodog

accept propunerea

08 Apr 2009, 16:51

cu cea mai mare placere. ce, daca mie imi place sa primesc sex oral, inseamna ca sunt lesbiana sau bi? ca sex oral pot face si fetele... sau numai sex oral. barbatul poate sa penetreze, dar eu vreau sex oral :P
la fel ca si in cazul barbatilor - anusul este o zona erogena. de fapt, prostata este punctul G al barbatului. deci de ce ar trebui sa-l privesc ciudat numai pt ca vrea sa simta acea placere? cum a spus si gabi, imi cere mie asta, nu unui barbat. deci e total in regula

gaspy

gaspy

been there, done that :P

08 Apr 2009, 16:43

inseamna ca este suficient de deschis pentru a-si accepta sexualitatea. este un lucru stiut deja ca anusul este o zona erogena, iar penetrarea anala la barbati este chiar mai placuta decat la noi. faptul ca stie ca ii place si vrea acea placere nu il face nici gay, nici bi. pana la urma imi cere mie asta, nu unui barbat. nu vad nimic gresit aici