First Time

by: p1nk-baby
Am 16 ani si de un an si ceva imi place foarte mult de un baiat mai mare cu 8 ani ca mine.In timp am inceput sa tin la el..nustiu daca este si din partea lui.In acest 1an ji ceva se poate zice ca am fost impreuna:adica ne intalneam..saruturi..magaieri tandre..la inceput vroia sa facem sex dar daca a vazut ca nu vreau pe parcurs nu a insistat.De curand a venit la mine acasa pentru prima data si am incercat noi sa facem ceva...El totusi are experinta in domeniu.si prima data a bagat degetul ca sa ma obisnuiesc..dar mi si asa mi s-a parut dureros.Si nu am vrut sa continuam.El a fost foarte atent cu mine daca a vazut ca mi-e frica mi-a spus sa vorbim..sa-mi explice.Dar sincer mai mult m-a sperit cand mi-a spus ca o sa doara destul de rau.Ideea e ca ma simt pregatita dar imi este foarte frica si nu reusesc sa ma relaxez destul...In momentul de fata e singurul cu care as vrea sa-mi incep viata sexuala pentru ca simt eu ca asa e bine.Vreau sa stiu daca va fi chiar o durere asa de mare.insuportabila?

eva31

eva31

Sa vezi cum e nasterea!

25 Apr 2011, 00:52

Atunci vei vedea ce inseamna ``durere insuportabila``.

p1nk-baby

p1nk-baby

..

13 Feb 2010, 22:24

ms tuturor pentru sfaturi si raspunsuri >:D<

tashulina

tashulina

Este foarte important

11 Feb 2010, 13:42

ca tu sa fii excitata fizic inainte sa se intample, pentru ca in urma excitarii organismul tau secreta endorfine si enestezici fizici care diminueaza semnificativ durerea.

femme19

femme19

re

11 Feb 2010, 11:53

durerea diferita de la persoana la persoane,depinde de organismul si constitutia fiecarei fete in parte.atat timp cat o sa vorbiti si el o sa fie atente nu o sa fie nimic insuportabil.crede-ma.important e ca tu sa fii sigura k doresti sa faci acest pas cu persoana respectiva si sa fii pregatita pentru asta deoarece este ceva ce ti vei aminti toata viata.informeaza-te ,vorbeste cu el si de asemenea ai grija si la metoda contraceptiva.
bafta si ai grija de tine!