cosuri inestetice pe spate

by: irina_bulina
hello, de ceva vreme tot imi apar cosuri pe spate, nu sunt foarte mari, insa ma deranjeaza...tind sa cred ca pot aparea din cauza ca stau prea mult rezemata de spatarul scaunului la munca...ce crema as putea folosi sau ce as putea face sa scap de ele?

margo80

margo80

Catifelarea pielii

04 Iun 2018, 14:47

Dupa parearea mea pe langa aceste produse foarte important e sa se schimbe si stilul de viata. Un stil alimentar fara grasimi, fara produse cu toxine va duce in timp inclusiv la catifelarea pielii.

alina20

alina20

Tratarea cosurilor

24 Mar 2016, 11:31

Daca s-ar scapa usor de ele nu am mai vedea oameni cu acnee pe strada. Inestetice si dureroase sunt atunci cand sunt infectate.

zumzica

zumzica

Glytone

13 Feb 2016, 17:08

recomand produsele Glytone in acest sens. Sunt cateva concepute pentru acnee seboreica intensa, asa cum spuneti dvs. sanatate!

ginanew

ginanew

recomand uleiul 100% pur din arbore de ceai

04 Iun 2015, 21:13

Si eu am avut parte de multe cosuri pe corp si o prietena mi-a zis sa ma duc la un medic dermalog- unul foarte bun. Dupa ce am fost pe la medic, mi-a dat sa folosesc cateva produse naturale pe baza de ulei 100% pur din arbore de ceai-tea tree de la Thursday Plantation.
Deci eu am folosit de la medic: o crema antiseptica, un sapun natural si o sticluta de ulei 100% pur din arbore de ceai. De fiecare data cand foloseam sapunul sau crema antiseptica, am pus 3-5 picaturi de ulei peste ca sa fie mult mai puternic. La mine au functionat, le recomand.

teoram

teoram

Tratament acnee Derminax

16 Iun 2014, 16:39

Si eu am folosit suplimentele Derminax si sunt destul de multumit de rezultatele pe care le-am obtinut. Mare parte din cosuri mi-a disparut si asta ma bucura nespus de mult.

margo80

margo80

Derminax pentru tratament acnee

23 Mai 2014, 15:29

Pe mine m-a ajutat foarte mult sa scap de acnee suplimentul Derminax. Sunt foarte multumit de rezultatele pe care le-am obtinut. Mi-am schimbat complet dieta alimentara si fac exercitii fizice in fiecare zi pentru detoxifierea organismului!

herbaro

herbaro

argint coloidal

28 Ian 2014, 10:12

O prietena de-a mea a avut succes cu o solutie de argint coloidal (fara sa lase semne!)

laurita_smile4ever

laurita_smile4ever

CRIOSAUNA te scapa de acnee

16 Apr 2013, 16:28

Buna, CRIOSAUNA este o procedura noninvaziva care te poate ajuta sa scapi de acnee, reduce vergeturile, chiar si psoriazisul. mai multe detalii si preturi poti gasi aici www.luarabeauty.ro/criosauna iar ofertele sunt pe prima pagina;) sper sa te ajute

japonialove

japonialove

unde este situata clinica mai exact?

05 Feb 2013, 14:05

si cat costa un tratament sau un voucher?

negrisor

negrisor

Tratament cosuri/curatare

05 Feb 2013, 13:00

Cosurile pot aparea de la diverse probleme: iritatii ale pielii, transpiratie, materiale neadecvate (poate trebuie sa folosesti doar imbracaminte din bumbac). Cel mai bine ar fi sa mergi la un control dermatologic. Eu am fost la Hilmi Medical Center, au acolo si cosmetica, si dermatologie...si asa am impuscat 2 iepuri dintr-o lovitura: mi-am curatat pielea la suprafata, si am primit tratament pentru acnee. La cosmetica au vouchere super ieftine, eu zic ca merita sa incerci!

wonderland

wonderland

cred ca este buna orice crema

10 Dec 2012, 10:51

....acum nu stiu ce sa zic.....eu de exemplu vara scap repede de cosuri, pentru ca de la soare se usuca, iarna in schimb este mai greu:(