cartus ceara defect????

by: ecila_lo
ori eu is toanta ,ori am luat plasa....ma poate lamuri cineva si pe mine cum se utilizeaza aparatul de epilat cu ceara de unica folosinta?
..de fapt cu aparatul m-am prins cum e(am comandat unul pe net),problema e ca nu reusesc sa intind ceara pe piele(nu se scurge din cartus)...ceara am adus-o la temp.optima,dar e posibil sa fie aplicatorul ala al rezervei de vina?sau nu stiu eu sa il utilizez?

ecila_lo

ecila_lo

merci

11 Feb 2010, 18:11

multumesc!Voi incerca sa curat ceara uscata.....oricum am ramas intr-un picior!!!m-am plictisit sa-l fac si pe celalalt tot asteptand sa pice ceara....

Link-uri recomandate:designer interior onlinedesigner interior bucurestinikydecor.romobilier living preturiclassic interior design
Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.