Crema de corp

by: pisi
Ce crema de corp folositi si daca sunteti incantate de ea? :)

ralucap

ralucap

unt de corp

05 Dec 2011, 15:01

Eu folosesc unt de corp cu mango pe care il gasesc la www.skinpriority.ro si sunt foarte multumita. Este 100% natural, fara parabeni, ftalati si orice fel de conservanti.

ioana_s

ioana_s

unt organic nerafinat de shea

01 Nov 2011, 14:56

folosesc unt organic nerafinat de shea pur de la OrganicShea si il recomand cu drag! In ceea ce priveste unturile de corp si cremele care contin unt de shea: cititi foarte bine eticheta cu ingrediente deoarece untul de shea este un ingredient natural activ care ofera beneficii doar daca este nerafinat, pur. Amestecat cu apa, compusi chimici sau alte ingrediente non-organice isi pierde orice proprietate. La fel se intampla si daca este rafinat. Untul de shea pur trebuie sa aiba un miros de nuci (fiind obtinut din nucile arborelui Karite) si o culoare galbuie. Intr-adevar exista si unt de shea organic nerafinat care este combinat cu uleiuri esentiale organice, si atunci mirosul este al uleiurilor. Pe organicshea.ro gasiti produse organice de calitate care sunt cu unt de shea pur, sau doar unt de shea iar informatii pe acest subiect se gasesc foarte multe!

iliescuamalia

iliescuamalia

:)

16 Dec 2010, 09:48

buna. sunt consultant de frumusete si reprezint 2 companii de produse cosmetice, care se distribuie prin una singura. as dori sa te ajut in "problema" ta cu fondul de ten. iti las adresa mea de mail: iliecuamalia@yahoo.com, daca te intereseaza ... si poate gasim solutii ca sa te ajut ...

ca sa completez, reprezint compania AMWAY, sunt consultant de frumusete pt. brand-ul ARTISTRY (care se distribuie prin AMWAY), iar preturile sunt mult mai accesibile decat cele de la Lancome. de asemenea, sunt consultant de frumusete pe brand-ul BEAUTY CYCLE, un brand nou lansat in portofoliul companiei AMWAY, foarte accesibile ca pret (comparate la pret si calitate cu L'Oreal sau Olay). va stau la dispozitie pt. mai multe detalii.

Nu avem numai cosmetice ci si produse de ingrijire personala ;)

alnita67

alnita67

shea

30 Iun 2009, 19:05

crema de corp cu unt de shea de la Styx

kty_pesa

kty_pesa

o oferta noua

24 Apr 2009, 01:17

inscriu reprezentanti FM group
firma se ocupa cu vanzarea parfumurilor:hugo boss,lacoste,escada,chanel,celine dion.....plus multe altele.cai care se inscriu au 40 % discount(cel mai mare) indiferent de suma comenzii.
parfumurile ai 30 ml si costa 49 lei(parfum)
50 ml si costa 49 lei(apa de parfum)....persista foarte mult.
daca sunteti interesati sa cumparati sau sa deveniti reprezentanti las id meu: kty_pesa

irina2828

irina2828

Cosmetice AVON

15 Mar 2008, 16:28

http://www.cosmeticeavon.ro/crema-hidratanta-corp-extract-masline-planet-p-1015.html

schumiholic

schumiholic

unt de corp

02 Mar 2008, 03:05

Eu folosesc Body Butter de la Capra Nera. E super bun si miroase super! Lasa pielea super hidratata!

andreea_patrascu

andreea_patrascu

nivea soft

07 Feb 2008, 21:53

Este o crema care hidrateaza foarte bine si costa doar 160000 lei.Insa atunci cand imi permite buzunarul cumpar crema loreal pentru ca este de o calitate superioara.

oanakis

oanakis

Crema de corp

22 Ian 2008, 13:20

Eu mi-am cumparat de curind o crema cu unt de Shea, din gama Krauter din catalogul Life Care. Miroase f. bine si nu costa mult (12.50 lei - 250ml) Iti recomand.

adriana_cecilia

adriana_cecilia

AHA

13 Dec 2007, 11:47

eu folosesc crema cu AHA pentru miini si corp de la Artistry. Sint extrem de multumita de aceasta crema.