Crema de fata

by: cristine
Buna fetelor ,

Care ar fi crema de fata ( eventual demachiantul) care este cea mai buna in cazul tenului normal/mixt. Eu am tot facut testari pe pielea mea dar n-as putea spune ca m-a multumit vreuna . Ba sunt prea uleioase , ba usuca pielea , ba nu se absorb repede in piele , etc...Voi ce parerea aveti? Ati gasit crema ideala? Demachiantul?

Mersi :)

dragutza102

dragutza102

acord bani imprumut fara garantii

17 Aug 2017, 11:06

Oferta bani cu imprumut persoanelor aflate in dificultate financiara si persoanelor cu nevoi personale. Se asigura discretie totala, doar cu garantii imobiliare (garsoniere, apartamente , case, terenuri). Totul in cadrul legal notarial. Fara a se percepe avans sau alte taxe primare. Valabil in Bucuresti si Ilfov. Pentru mai multe detalii la telefon. Mail: laura.dragutza102@gmail.com

zumzica

zumzica

produse asiatice!

13 Feb 2016, 17:13

cremele si mastile cu extracte de melc, ginseng, imi plac marcile coreene si japoneze, au injgrediente naturale. poti urmari tenul asiaticelor. TonyMoly am cumparat recent, sunt multumita

iliescuamalia

iliescuamalia

re

03 Oct 2006, 19:08

buna. eu da, desi am tenul gras. dar ca sa nu fac reclama si sa supar pe cineva, iti las id-ul meu de mess.
iliescuamalia@yahoo.com