ce puteti sa-mi spuneti despre Super Slim

by: annetta
as fi curioasa sa incerc

alexandraandreeaa

alexandraandreeaa

Sunteti multumite de corpul vostru?

04 Iul 2011, 11:56

Uita de dietele restrictive! Slabeste eficient si durabil! http://www.slabut.ro/ iti vine in ajutor si iti ofera cele mai rapide metode de slabit, fara sacrificii, fara riscuri pentru sanatatea dvs. O gama larga de capsule, comprimate, pastile, ceaiuri, creme anticelulitice iti redau SILUETA IDEALA.
http://www.slabut.ro/ contact@slabut.ro

naturamag

naturamag

Incercati produsele slabit de la Naturamag.ro

16 Nov 2010, 16:47

La naturaMAG.ro vei gasi cu grija selectionati producatori de prestigiu si brand-uri din lumea naturista, cu posibiliatea sa economisesti mult pentru produsele naturiste de inalta calitate , in fiecare zi din saptamana, 24 ore din 24.
Astfel, la naturaMAG.ro vei gasi produsele celor mai mari producatori , precum si o ampla selectie de plante medicinale, produse pentru slabit, aloe vera, suplimente alimentare, tincturi, energizante. Vei gasi idei de cadouri, pentru tine, pentru un prieten/prietena, pentru o persoana draga. Avem oferte, reduceri si promotii, special create pentru tine, pentru sanatatea ta!

crystynabyanca

crystynabyanca

buna tuturor

18 Apr 2010, 19:24

am inceput si eu de ieri sa iau super slim si am avut cateva ameteli dar cu un calciu si un magneziu m am pus pe picioare, abia astept sa vad ce rezultate va avea
eu am mai slabit anul trecut 10 kg dar in iarna asta am ramas insarcinata si le am pus la loc,din nefericire am pierdut copilul la 4 luni si acum ma chinui sa le dau jos.sper sa reusesc.va puup revin cu noutati.

tudormihaela

tudormihaela

nociv

23 Mar 2010, 20:25

in afara faptului ca are niste derivati de amfetamina in ea e ok...asa ca fetelor nu va recomand sa consumati decat ce este 100% natural.

roberto_sonya

roberto_sonya

tot eu

21 Ian 2010, 01:58

in prospectul lor se specifica destul de clar ca pesoanele cu afectiuni ale inimii ,tensiune,gravidele etc nu au voie sa ia daca stiti ca sunteti sanatoase si nu aveti nimic din aceste bolii puteti incepe cura cu super slim daca nu stiti nu riscati mai bn facetiva analizele inainte in cura cu super slim baze este apa si fruntele cat de multe.Eu nu mai gasesc super slim pe nicaieri cine a cumparat curand sa-mi spuna si mie de unde k as vrea sa mai iau plsss la adresa roberto_sonya@yahoo.com nu se mai gasesc datorita celor care au spus ca au nu stiu ce droguri in ele nu au nimic dar din cauza ca statul chinez nu a platit taxele statului roman acestia au facut in asa fel incat romanii sa nu mai cumpere ca chinezii sa nu mai incaseze banii pe ele atentia la produsele falsificate cele bune sunt alb-verde si praful maro daca praful este alb nu sunt originale si nu veti slabii veti stacna eu mi-am luat odata teapa si stiu va astept cu intrebarii si raspunsuri la ce v-am rugat pe adresa mea de email va poop si spor la slabit

roberto_sonya

roberto_sonya

super slim

21 Ian 2010, 01:48

buna,am citit mesajele voastre si m-am hotarat sa va scriu si eu cateva randuri:folosesc super slim de anul trecut din luna iunie 3 luni cu 1-2 pauza dupa care iar 3 luni si pauza asta pt ca inca nu am ajuns la kg pe care le doresc,cand am inceput aveam 75kg dupa prima luna am ramas la 66kg a doua luna la 61kg acum am 58kg si as vrea sa ajung la 55kg ce pot sa va spun k sunt foarte bune efectele se vad cu ochiul liber pe tot parcursul administrarii super slim veti bea multa apa mai multa k de obicei deoarece da o usoara uscaciune a gurii,veti avea usoare frisoane adica cand si cand se mai zbarleste pielea ca cea de gaina ati inteles voi ce am vrut sa va zic ,la cel mai mic efort fizic o sa transpirati din abundenta semn k pastilele isi fac efectul cei care bea cafea vor avea insomnii ca si mine fizic nu o sa mai simtiti oboseala oricat de putin ai dormii cand te trezesti esti super odihnita toate astea vi le spun din propria experienta atat a mea cat si a prietenelor mele care aveau 90-95kg si acum au 78kg cam astea sunt efectele secundare care le dau pastilele si apropo de menstruatie noi am luat pastilele neintrerupt si pe perioada ciclului

alexa_906

alexa_906

salut

06 Ian 2010, 17:14

am inceput sa iau si eu superslim...asta e a 2-a zi...nu am avut nicio reactie adversa si beau putin mai multa apa...dar nu foarte multa...si desi sunt la menstruatie...nu mi s-a intamplat nimic...astept sa vad ce o sa se intample zilele urmatoare...apropo...am 1.80m si 73kg...sper sa slabesc vreo 6-7kg...

godo_mihaela

godo_mihaela

slabire

13 Oct 2009, 12:08

si eu am inceput o cura, ca sa-i spun asa, cu aceste pastile, in afara de 2 nopti de insomnie, altceva nu am. insa nu astept ca aceste pastile sa faca minuni singure. eu cred ca e nevoie ca pe langa ele, sa ne schimbam si alimentatia. eu, de exemplu, am renuntat la multe, concomitent cu luarea acestor pastile: nu mai mananc dulciuri, nu mai mananc grasimi si prajeli, nu mai mananc dupa ora 18, fac aerobic de 2 ori pe saptamana, fug in fiecare seara aprox 20 de minute, beau foarte multa apa plata sau de la robinet. si slabirea se vede si se vede frumos, mai ales datorita exercitiilor fizice, care nu sunt putine, zic eu. totusi, depinde de fiecare organism in parte. puteam fi si eu ghinionista si am efecte adverse, dar se pare ca n-am. si eu m-am ingrasat dupa nastere, de aceea am inceput aceasta cura. pana acum sunt multumita, insa ma voi cantari doar la sfarsitul lunii. am inceput pe 1 octombrie. sa speram ca va fi cu noroc faptul ca am inceput din prima zi a lunii. e ca si cu luna noua.

annetta

annetta

o luna de cand iau super slim

04 Iun 2009, 01:09

am slabit 6 kg pana acum si totul este ok,nu am avut simptome negative,doar apetit scazut de mancare si sete,in rest totul e ok... sunt f multumita...

mihaiagnoste

mihaiagnoste

Super Slim, Ingrediente ascunse

30 Mai 2009, 19:10

Contine sibutramina, un derivat al amfetaminei. Testat si interzis de FDA in state. Detalii aici: http://www.fda.gov/Drugs/ResourcesForYou/Consumers/QuestionsAnswers/ucm136187.htm

nicedana18

nicedana18

super slim

25 Mai 2009, 12:04

dragele mele eu sunt la a 3 pastila si vreau sa spun ca nu mi-e foame deloc,mananc numai pt k trebuie si ca se tine mama de mine,dar totusi dimineatza nu pot manca abia pe la 16 =17 incep sa mananc catecva;on schimb beau la apa vreo 6-7kg pe zii cu iesitu afara (e ffff accelerat) sper sa slabesc catva chiar sunt curioasa';
succes si voua

didita

didita

super ok daca esti obez!

15 Mai 2009, 00:07

iau pastile de o luna si o saptamana impreuna cu sotul meu ; numai in prima saptamana am avut reactii secundare ( frisoane , ameteli , puls accelerat ) , dar cum sunt un om rational am baut foarte mlta apa , am mancat foarte multe fructe si mi-am schimbat stilul de viata : ma trezesc mult mai usor , nu mai sunt molesita -am slabit sase kg. Mananc foarte putin , fara paine , , fara grasime, fara dulciuri si bauturi acidulate , iar de o sapt. fac ex la bicicleta de camera cate 20min. pe zi ; totul e excelent !
Si ce sa va mai spun ca in aceleasi conditii sotul meu a slabit dublu fata de mine !
Oricum , tratamentul merge pentru persoane obeze ; cei cu 5-10kg in plus nu au nevie decat de alimentatie sanatoasa si miscare!

bebe_alina

bebe_alina

Buna:D

08 Mai 2009, 14:32

Am inceput si eu sa iau super slim....deja de 30 de zile...si a dat rezultate...la inceput aveam 75 kg...acuma dupa 30 de zile am 66 kg...:D nu am avut nici o reactie adversa...la inceput nu mancam si mi-a fost pik rau...in rest nu am nimic.Eu am luat si in timpul menstruatiei...si nu am patit nik:D va pooop si sucees tuturor!Mai revin dak apar schimbari:D

annetta

annetta

am luat a 2 a pastila

06 Mai 2009, 09:42

..dupa prima e totul ok,m-am simtit bine,am mancat mult mai putin ca deobicei,am baut apa mai des si am iesit la wc de mai multe ori..vedem azi cum va fi...pe mai tarziu...bye!bye!

annetta

annetta

tot eu

01 Mai 2009, 19:16

sa ma tineti si pe mine la curent,referitor la simptome si kg

annetta

annetta

hi,fetelor

01 Mai 2009, 19:14

eu nu m-am apucat inca de super slim pt ca in instructiuni scrie sa nu se ia in timpul ciclului..deci eu astept un pic,dar de abia astept sa incep

danutza55

danutza55

..NU STIU....

29 Apr 2009, 19:37

in timpul perioadei de ciclu se intrerupe sau se iau incontinuare???spuneti-mi ,va rog,care stiti...:D

danutza55

danutza55

TOT EU:)

29 Apr 2009, 19:35

am uitat sa zic k am 68kg si as vrea sa ajung la 55-58..dupa ce am facut un copil,nu am mai avut cum sa scap de aceste kg in plus...:)BAFTA TUTUROR!!!

danutza55

danutza55

sa incercam:)

29 Apr 2009, 19:30

buna fetelor1am 26 de ani si de 2 zile iau si eu super slim...inafara de faptul k consum multa apa nu am nici una din celelalte reactii deocamdata.....:).M-am hotarat sa iau pt.k am fff.multe prietene,cunostinte...care au luat si intr-adevar,rezultatul fusese vizibil....slabisera ff.mult...Eu am gasit intr-o farmacie ,de acolo le-am cumparat:*VA POOP SI BAFTA CELOR CARE S-AU HOTARAT SA IA ACESTE PASTILE:)

cris_cris

cris_cris

Super slim - otava

27 Apr 2009, 15:23

Inainte de a lua Super slim, cititi cu ATENTIE pe site-ul Food and Drug Administration detaliile despre substantele nedeclarate si interzise din compozitia acestor "pilule magice".
Adresa este urmatoarea http://www.fda.gov/bbs/topics/NEWS/2008/NEW01933.html

loredana200

loredana200

incearca nu pierzi nimic

24 Apr 2009, 19:33

Recent am auzit de super slim si am incercat o folie sa vad daca am reactii adverse pentru ca am nascut recent si in timpul sarcinii am avut probleme mari cu tensiunea 220 cu 120.
Sant deja la a treia folie si nu am nimic dar dau jos vizibil maine ma cantaresc eu sant f f multumita
Nu mai am deloc pofta de mancare si nu ma doare stomacul,eu cred ca depinde de organism

mihaiagnoste

mihaiagnoste

Super Slim, Ingrediente ascunse (cont)

12 Apr 2009, 06:08

65. Superslim – sibutramine, phenolphthalein
66. Super Slimming - sibutramine
67. Trim 2 Plus - sibutramine
68. Triple Slim - sibutramine
69. Venom Hyperdrive 3.0 - sibutramine
70. Waist Strength Formula – sibutramine
71. Xsvelten - sibutramine
72. Zhen de Shou – sibutramine, phenolphthalein

Si ca sa nu cumva credeti ca sunt si eu un distribuitor gelos va postez si linkul.. sa va asigurati singuri: http://www.fda.gov/cder/consumerinfo/weight_loss_products.htm Domenii .gov nu se dau in State decat paginilor web ale institutiilor statului, deci nici linkul postat nu provine din opera unui distribuitor gelos sau doctor ultrafixist, e chiar pagina oficiala FDA.

annetta

annetta

detalii din timpl dietei

23 Mar 2009, 13:19

v-as ruga muuuuult de tooot...pe cele care ati urmat aceasta dieta sa povestiti un pic cu mine pe tema acestui subiect.

annetta

annetta

m-am hotarat sa-ncerc Super Slim,prietenele mele s

23 Mar 2009, 13:16

am inteles ca trebuie sa mananc cat de cat in timpul tratamentului cu Super Slim,ca sanu-mi fie rau si sa beau f multa apa,din cate am citit pe forum cam asa s-a intamplat si cu cele care au urmat aceasta dieta.