Dieta cu Super Slim

by: monicav

Nu-mi vine sa cred ca pastilele astea sunt atat de controversate.
Din cate am inteles sunt de mai multe feluri, eu am luat pastilele de aici
http://magazin.remediu.ro/produs/2664-SUPER_SLIM_ORIGINAL.html#
Azi este prima zi, doar ce am luat prima pastila. Promit sa revin si sa va spun ce efecte a avut asupra organismului meu.

Am atasat si o imagine cu produsul pe care l-am comandat eu, este acelasi cu al vostru ?
http://magazin.remediu.ro/vPic.php?nume=&foto=img_produse/2664.jpg

marcelyna

marcelyna

Slabire rapida

05 Iul 2016, 11:49

Ca sa slabesti trebuie sa faci foarte multe sacrificii. Cunosc persoane care se chinuie de ani de zile sa slabeasca, au apelat la diverse solutii, au tinut diete, au facut exercitii fizice dar nu au slabit atat cat isi doreau.

adrianna33

adrianna33

REGENON

20 Feb 2015, 13:02

Mi-au ramas 4 cutii(60cps/cutie)+30cps REGENON,le-am cumparat din farmacia Catena cu reteta...expira in 04/2016...eu am slabit 13kg cu ele...e a doua oara cand le iau...prima data am slabit 16kg,acum...13kg..cititi pe forumuri..sunt foarte bune.Le pot trimite cu posta romana sau curier.Ma puteti suna oricand la tel. sau adriana_kaszonyi@yahoo.com sau facebook Adriana Kasonyi,Zalau...profilul cu poza.

marcelyna

marcelyna

Thermacuts

02 Feb 2015, 11:15

Ce parere aveti de produsele acestea? Le-a folosit careva? Am cam pus ceva kilograme si as vrea sa scap rapid de ele.

alexandraandreeaa

alexandraandreeaa

Silueta perfecta!

04 Iul 2011, 12:01

Uita de dietele restrictive! Slabeste eficient si durabil! http://www.slabut.ro/ iti vine in ajutor si iti ofera cele mai rapide metode de slabit, fara sacrificii, fara riscuri pentru sanatatea dvs. O gama larga de capsule, comprimate, pastile, ceaiuri, creme anticelulitice iti redau SILUETA IDEALA.
http://www.slabut.ro/ contact@slabut.ro

smiley23

smiley23

super slim

22 Iul 2009, 15:11

azi am inceput si eu aceasta dieta..as dori sa stiu dak te poti ingrasa dublu sau efecte de genul acesta..m simt bine,am av ceva stari de greata dar mi-au disparut.m simt bine.

jules777

jules777

SUPER SLIM...naturist?

22 Iul 2009, 07:00

MarryAnny daca ai urmat un tratement cu antidepresive iti recomand sa iti verifici dozajul hormonal ,mai ales ca nu se intampla nimic cu scaderea kilogramelor.Administrarea de antipsihotice sau antidepresive pe termen lung poate duce la alte dereglari grave.

Sunt in prima zi de tratament cu super slim si recunosc efectele adverse ca fiid identice cu cele ale regenoanelor(care contin derivati de amfetamina si s-au scos de pe piata)Totusi ,la un google search am observat ca si Garcinia Cambogia,compus al super slimului produce ACIDOZA,manifestata prin somnolenţă, ameţeli, tulburări ale vederii, vărsături, diaree etc.
Se întîlneşte în formele grave de diabet care evoluează spre comă, în insuficienţa hepatică, în inaniţie, în cancer, în intoxicaţii grave etc.

Am totusi de gand sa termin cutia,sa vad ce iese,sa ma retrag usor cu una la 2-3 zile,dupa care sa nu mai aud de ele :))
Sincer preferam amfetamina pura,macar stiam ce e si cum se prezinta :D

anadumitru

anadumitru

Hoodia de 1000 mg

12 Iun 2009, 11:17

Fetelor, va recomand produsele pe baza de Hoodia! N-au nici efecte adverse si sunt recomandate de medici! Incercati sa vedeti daca gasiti, produsele hoodia cu o concentratie de 1000 mg! fac minuni aceste pastile!

bebe_alina

bebe_alina

Super Slim

30 Mai 2009, 14:19

Buna buna!Ce mai faceti?V-am promis k revin daca apar noutati...asa k am revenit.Iau Super Slim de 2 luni si am slabit 10 kg....:D:D:D:D si nu am avut nici o reactie adversa...acuma de cateva zile am inceput sa iau o capsula la 2 zile...pentru a se obijnui organismu fara ele.Eu sunt foarte multumita de rezultate.Va tin pumnii si va urez sucees tuturor!!!!V-am pupat:*:*:*:*

nicedana18

nicedana18

buna fetele

23 Mai 2009, 13:41

am sa ma alatur si eu voua dak ma acceptati bineinteles!!!!
azi e prima mea zii de super slim si sper sa dea rezultate desi am auzit ca este mult mai eficienta capsula de slabit eu am spus sa incerc prima data cu acest super slim,desi multa lume spune ca are efecte adverse eu va spun ca orice are reactii adverse nu exista nimic in ziua de azi sa nu ti faca rau iar aceste pastile am citit ca sunt din plante precum si ceiurile de slabit contin cam acelasi lucru,eu sunt dispusa sa risc pt ca am suferit destul pt kg in plus,si am luat destule pastile precum REDUCTIL,REGENON,XENICAL CARE sunt mai nocive credeti-ma si mi lea recomandat doctorul asa ca SUPER SLIMUL este un fel de aperitiv sa spun asa pt mine.....
sper sa slabesc ca am nevoie de asta f mult nu ma mai suport desi toti imi spun ca arat bine eu nu ma simt bine in pielea mea ,cred ca ma intelegeti voi mai bine!!!!sper sa tinem legatura fetele cu ceea ce se intampla....!!!success la toate va pup

didita

didita

Draga MaryAnny!

18 Mai 2009, 23:59

draga mea , in primul rand vreau sa-ti spun ca gresesti de foarte multe ori in aprecierea " correctitudinii " alimentatiei tale ! In ritmul asta , mai bine nu te chinui sa iei " buline" !
1. Nu mai manca nimic dupa ora 18.00 .
2. Chiar daca esti la lucru , manaca ceva -un fruct , un iaurt , ceva fara grasimi si dulciuri , de doua ori pe zi cel putin !
3. Respecta orele de masa ( macar in mare !)
4. Bea apa , cel putin 2.5 l/zi.
5. Daca nu mananci in timpul zilei , vei stagna , caci corpul tau are o reactie de autoaparare si asimileaza totul in tesuturi .
6. Incearca sa faci cel putin 10min de gimnastica seara !
Asa ai sa vezi ca vei slabi , chiar daca lent , dar sigur !
Totul depinde de modul de viata , dar si de organism !
Nu dispera si continua , dar respectand aceste reguli si precis va fi ok!

lory84

lory84

sunt la a treia pastila

11 Mai 2009, 22:13

dupa un regim disocit, am reusit intr-o saptamana sa scap de 3 kg. sincer nici nu prea se vede, am nevoie sa dau 15 kg, abia am inceput lupta, sunt la a -3-a pastila super slim, sincer nu am simtit nimic, buzele un pic uscate. o sa astept o luna, sa vad ce iese

bebe_alina

bebe_alina

Super Slim

08 Mai 2009, 14:23

Bna:D Am luat si eu pastile ca si ale tale:-p.Pe mn m-au ajutat mult....am luat 30 de zile,,,si am slabit 7 kg....sper sa te ajute si pe tine...o sa mai revin si eu dak apar modificari....:* succes!

maryanny

maryanny

Doar un kg dat jos intr-o luna de zile!!!

08 Mai 2009, 08:23

Am incercat si eu mult elogiatul si miraculosul produs Superslim care mi-a fost recomandat de o cunostinta care a slabit 8 kg intr-o luna.Spre stupoarea mea si mai ales dezamagirea mea ,n-am reusit sa dau jos decat un kilogram in mai mult de o luna de zile,desi fetele din jurul meu se laudau care mai de care cu recordul la cat mai multe kg date jos.Mentionez ca eu n-am fost niciodata o persoana grasa(niciodata nu am avut mai mult de 54 de kg).M-am ingrasat in urma unui tratament cu antidepresive 25 de kg.Asa am ajuns dintr-un tar la 76 kg.Dupa o luna si ceva de tratament cu Superslim am slabit doar 1 kg,desi produsul mi-a taiat de tot pofta de mancare.Iau 2 mese pe zi,una dimineata,una seara la 21 in conditiile in care am o intensa activitate pana la ora 1 dimineata.(deci nu ma culc apoi incat organismul sa-si incetineasca digestia).Va rog mult lamuriti-ma si pe mine de ce nu slabesc desi produsul mi-a taiat pofta de mancare.Mentionez ca produsul n-a avut nici un efect secundar asupra mea asa cum am auzit la alte cunostinte(adica insomnii,scaun des,ameteli,disparitia acneei).Ce ma sfatuiti sa fac cu acest medicament si ce alt medicament ar fi eficient pt mine?Va multumesc mult!