durerile de oase-reumatismul poliarticular ,oboseala.,anemia

by: speranta2007
buna,daca cineva sa confruntat cu ele si poate recomanda ceva cat mai simplu,mai naturist,si pt nervi la stomac multumesc din suflet

hereea

hereea

mentine-ti sanatatea cu LIFE CARE

10 Ian 2008, 12:49

suplimenti nutritivi 100% organici (noni, ale vera, coacaze, etc), creme si geluri antireumatice exceptionale.

ianca

ianca

recomandare

28 Nov 2007, 13:15

Pentru stomac, ceaiul de sunatoare face bine si sa nu mananci atunci cand esti nervoasa... iti va fi si mai rau.

ianca

ianca

Crema pt articulatii

28 Nov 2007, 13:11

Buna Speranta2007! Eu sunt Ianca si sunt noua pe acest forum. Am auzit de o crema ArtroStop, e folosita si de sportivi. S-ar putea sa te ajute, o sa o iau si eu pt ca am organism meteosensibil si ma dor oasele tare din cand in cand.

speranta2007

speranta2007

Multumesc

01 Nov 2007, 17:05

Va multumesc pt sfaturile ce mi le-ati dat voi cauta sa le folosesc pe amandoua,pe masura posibilitatilor,sanatate si o zi plina de soare in suflet sa aveti

johanna24

johanna24

pt dureri de oase si probleme de stomac

31 Oct 2007, 08:39

cvea mai naturist si mai bun decat aloe vera n-o sa gasesti nicaieri...pt oase iti recomnad:gelul aloe freedom pt articulatii,articsee cu cartilagiu de rechin,crema msm care reface articulatiile, si crema rosie pentru dureri e super,incalzeste faorte puternic local,si sunt foarte bune iar pt ...ai grija cu stomacul sa nu dai in ulcer caci nu e decat un pas,tot cu produse aloe se rezolva doar prin tratament de doua luni...eu iti recomand sunt deosebite,Daca doresti mai multe detalii ma gasesti pe wcamelia@yahoo.com