Cum sa fi un om de succes?

personfirenze69

In scoala invatam multe materii: matematica, fizica, informatica, literatura... Dar cat la suta le folosim in viata de zi cu zi? Nu am vazut in nici o programa din lume "Cum sa fi un om de succes!" Pacat...

• person Poti avea succes daca inveti sa lucrezi mai bine

Recomand un newsletter de la Best Smart scris de Stefan Badescu http://bestsmart.ro/uploaded_img/bestsmart/ro/Newsletter/6.%20Cum%20sa%20lucrezi%20mai%20bine.%20Reflectii%201.pdf Mesajul initia a fost zugravit pe un bloc din Elvetia. Stefan Badescu scrie frumos.

11 Nov 201116:40
  • person Pai...

Pai un om de succes esti cand faci ce iti place, pentru ca atunci faci bine totul, cand esti si motivat financiar sa faci ce iti place si cand te perfectionezi continuu in profesia ta.

13 Apr 201101:30
  • person sunt farmacista, caut sa cumpar farmacie

Buna ziua. Ma intereseaza sa cumpar o farmacie sau licenta farmacie in Bucuresti, Ploiesti, Constanta, pentru a-mi deschide propria afacere. Oferta este foarte serioasa si astept propunerile dumneavoastra.Va multumesc.

07 Feb 201112:29
  • person Cum iti construiesti o afacere de succes

11. Oamenii de afaceri se pregatesc sa faca fata situatiilor de criza! Fii destept ! Daca investesti in propria afacere vei sti intotdeauna exact ce se intimpla cu banii tai . Si nu uita! Propria afacere poate fi demarata in paralel cu ocupatia actuala. Acceseaza : http://www.ecaterinatudoreanu.ws

03 Feb 201109:25
  • person te ajut sa cistigi bani

Te intereseaza sa castigi bani mai multi muncind acasa ? Daca esti de incredere, te invat tehnica care mie mi-a adus bani. Detalii la email afeurdean@yahoo.com

11 Iun 201014:49
  • person sa te realizezi

sa ajungi undeva unde nu poate oricine,ptr asta trebuie sa ai ft multa ambitie ,e destul de greu dar cred ca oricare dintre noi are pe cineva drag care a ajuns mai sus si ne putem bucura si noi ,macar atit....

26 Dec 200919:28
  • person ce intelegm prin succes

da, daca am fi toti oameni de succes, atunci idea de succes si-ar pierde valoarea. in plus, succesul inseamna lucruri diferite de la o persoana la alta.

17 Mai 200708:19
  • person Poate ca e mai bine asa

Gandeste-te ce s-ar intampla daca toti cati suntem pe Pamantul asta am fi oameni de succes...
    Cine ar mai munci pt oamenii de succes? :D

09 Mai 200716:13
Recomandari

Newsletter Ele.ro

• speaker_notes   test
  • speaker_notes   test
Forum Ele.rochevron_right

GHIRLANDA CARTON HAPPY BIRTHDAY 2M

9 RON   11 RON

Ofert Ele.rochevron_right
20% reducere
Dkny - Bluza