cariera in beauty

personmallinas

stie cineva daca se merita sa faci un curs de micropigmentare in Bucuresti?

• person renume

inseamna ca e buna in ceea ce face si de asta si-a facut si academie..ca daca nu esti bun si ti se duce vorba, nu te mai cauta nimeni nici pt salon nici pt curs

19 Mai 201514:47
  • person salon si academie

ea e patroana si la salon si la academie. bravo ei ca a stiut sa se descurce in viata

19 Mai 201514:43
  • person academie + salon?

dar tipa asta, Larisa..are si salon si academie de cursuri, adica ea le detine pe amandoua sau ea doar e trainer la academie?

19 Mai 201514:41
  • person recomandare pentru Bucuresti

daca nu poti ajunge pana in Brasov poti sa te duci la cea cu care a facut nepoata mea cursul.am fost cu ea odata la salon sa ii arate doamna Larisa niste lucrari si era un mediu foarte placut acolo plus ca e si foarte priceputa la micropigmentari

19 Mai 201514:36
  • person micropigmentare buze

e cam departe pentru mine, as vrea ceva in Bucuresti daca s-ar putea dar nu cunosc pe cineva un, sa am certitudinea ca iese treaba buna

19 Mai 201514:32
  • person recomandare

daca nu te impiedica distanta pot sa iti recomand salonul nepotei mele din Brasov..e renumita in zona pentru felul cum lucreaza

19 Mai 201514:31
  • person micropigmentare buze

eu as vrea sa imi fac o micropigmentare de buze, ca la cursuri nu ma bag ca nu am indemanare, stiti unde imi pot face?

19 Mai 201514:28
  • person se merita

daca in Brasov e plin salonul in fiecare zi ma gandesc ca in Bucuresti merge si mai bine ca e si mai mare orasul si femeile sunt si mai interesate sa arate bine nu ca in Brasov nu ar fi

19 Mai 201514:23
  • person cliente

eu ma gandesc sa investesc intr-un curs..dar nu stiu daca se cauta pe piata asa ceva..eu lucrez momentan la un salon unde pensez si as vrea sa invat mai multe, dar mi-e ca nu o sa am pe cine micropigmenta :))

19 Mai 201514:21
  • person pret

numi mai aduc aminte exact cat costa, dar parca tin minte ca nu era foarte mult.adica nici nepoata mea nu avea o situatie materiala foarte buna dar si la permis.acum castiga tare bine cu salonul

19 Mai 201514:18
  • person pret curs

si stiti cunva cat a costat cursul?

19 Mai 201514:16
  • person cuprins curs

cand a facut nepoata mea cursul a facut despre toate astea la un loc.ea acum are salon de micropigmentare sprancene, buze si face si contur de ochi.si ea a mai adaugat realizare de machiaje de seara la salon

19 Mai 201514:09
  • person revin

revin cu intrebarea..ce fel de micropigmentare? ca st5iu ca exista mai multe feluri..de buze, de sprancene, contur semipermanent de ochi..

19 Mai 201514:06
  • person inscriere curs

si eu ma gandesc ca pe viitor sa ma inscriu la un curs de genul..ca am un curs in stilizarea sprancenelor si as dori sa mai aprofundez

19 Mai 201514:04
  • person curs

la facut la academia simetric cu o doamna pe nume Larisa Tanase.a venit tocmai din Brasov ca sa faca cursul, a stat la mine in Bucuresti o saptamana cat a durat cursul

19 Mai 201514:03
  • person curs de micropigm.

si unde a facut cursul in Bucuresti nepoata dvs?

19 Mai 201514:00
  • person curs

Buna, micropigmentarea e ceva noua aparut pe piata romaneasca si din cate am vazut eu toata lumea vrea sa o incerce, de la vedete la oameni obisnuiti

19 Mai 201513:58
  • person se merita

nepoata mea a facut un curs de micropigmentare in Bucuresti si acum are salonul ei in Brasov, ca acolo locuieste

19 Mai 201513:56
  • person curs de micropigmentare

micropigmentare de ce anume?

19 Mai 201513:54
Recomandari

Newsletter Ele.ro

luni, 21 octombrie
  • person

"mult si bun :)"

Blog Ele.rochevron_right

• speaker_notes   test
  • speaker_notes   test