Bulimia

by: rockgirl16
Prietena mea cea mai buna este bulimica de ceva timp am vorbit cu ea nu vrea sa inceteze spune ca nu i pasa spune ca se simte bn atunci cand vomita simte ca se razbuna pe cineva pe ceva spune ca nu stie pe ce anume.Nu stiu ce sa mai fac am trimis-o la psihologul scolii si se duce dar nu i-a spus psihologului ca este bolnava i-am spus eu psihologului,dar nimic nu s-a schimbat.Acum e si mai rau a vomitat sange!va rog spuneti-mi ce inseamna asta si ce sa fac am nevoie de ajutor.Va multumesc!

Nu s-a postat nici o replica.

Link-uri recomandate:designer interior onlinedesigner interior bucurestinikydecor.romobilier living preturiclassic interior design
Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.