Coleg nebun

by: 
Ma gandeam cum v-ati descurca daca ati avea un coleg nebun, hyper, care se baga peste proiectul tau, da indicatii pe care nu le-a cerut nimeni. Sare in sus daca ii arati ca a facut o greseala ... :) sunt putin socata, nu am mai avut de a face cu nebuni inainte.

siry

siry

mda

15 Oct 2016, 18:42

Am avut si eu un coleg de asta, bine ca a plecat!

il ocolesc cat pot

08 Apr 2011, 20:27

ca nu am alta solutie, e idiot, s-a certat cu toata lumea de aici, mai putin cu sefii pe care ii pupa in fund. nu trebuie sa ma plang eu prea mult la sefi, au vazut si ei ca nimeni nu vrea sa lucreze cu el ... oare de ce?

eva31

eva31

Spune superiorilor

02 Apr 2011, 00:09

Daca nu intelege cand ii explici ca vrei sa fii lasata in pace, du-te la superiori si spune-le problema. Il vor linisti ei (cel putin, teoretic...)

danetta_dore

danetta_dore

Cat calm poti sa ai?

10 Feb 2011, 13:16

Oricat de calm ai vrea sa fii in situatii de genul acesta, iti vine sa iti iei lumea in cap. Eu zic sa ai o discutie cu superiorii lui sau ai tai si sa cautati o solutie ca sa nu mai ai de a face cu el. Parerea mea :)

flower91

flower91

calm

30 Ian 2011, 18:31

Eu zic ca fiecare e asa cum l-am lasat Dumnezeu, mai rau mai bun, mai destept , mai prost. Faza e ca persoana noastra conteaza intotdeauna si fie ca te enervezi sau nu, nu rezolvi mai nimik. Sfatul meu e sa iti mentii calmul, lasa-l sa-si faca show-ul, repede-l dupa ce-l face, si impune-te! dar nu te enerva in nici un caz pt ca ii vei da satisfactie vazandu-te repulsive.

culmea e

17 Ian 2011, 22:03

ca ma place! eu fug de el cu orice ocazie, acum am aflat ca m-a ales pe mine sa ii corectez proiectele :))

scorpion_girl

scorpion_girl

stiu

17 Dec 2010, 10:11

genul asta de oameni. Pana nu tipi putin la ei sau nu le vorbesti rastit, nu se conformeaza...

eh!

08 Dec 2010, 00:43

greu cu el, pur si simplu nu pricepe ca nu se cade sa faca anumite lucruri, parca traieste in lumea lui :) deocamdata m-a lasat in pace, dar a trebuit sa il reped putin :(

scorpion_girl

scorpion_girl

probabil

06 Dec 2010, 12:05

in prima faza as incerca la modul elegant sa ii arat ca "nu este nevoie" de "experienta" lui. Daca nu as reusi probabil ca as fi putin mai incisiva...