help pls

personaleksa

Buna ...am si o rugamimnte la voi..mi-ati de mare ajutor dak mi-ati da niste idei cam ce as putea sa ii fac cadou prietenului meu avand in vedere ca peste o luna facem un an.Este un tip romantic,plin de idei referitoare la cadouri eu sunt cea care duc lipsa de asa ceva.As vrea sa fie ceva special da nush ce as putea sa ii fac cadou...Va multumesc.Scuze ca am postat aici da nu am gasit unde altundeva

• person de ziua lui i-am pregatit un cadou inedit

ii place foarte mult fotbalul, asa ca i-am cumparat niste ghete de fotbal si am mers la vecina de la etajul 8, el statea la 7......am legat ghetele cu o ata mai lunga,..si i-am batut in geam dimineata...a fost super surprins sa ma vada acolo. Dupa care i-am dat cadou un album cu poze foto cu minje imbracata in echipament de fotbal...alege si tu una din pasiunile lui si devolta-le..

07 Oct 200811:54
  • person super...

sunt de akord ku cina...
    mai ales dak e o fire romantika...
    succes!!!!!!!!!!!!

01 Sep 200819:13
  • person :)

Eu cand implinit un an q prietenul meu,i am facut cadou o seara romantica de neuitat...petale de florin prin pat,lumanari prin toata camera,lenjeie de pat q inimioare,shampanie...etc !!! a fost surprins :D shi kiar ia placut avand in vedere k shi el e romantik... !! ceaoo ...shi fai un cadou cat mai deosebit

21 Ian 200807:34
Recomandari

Newsletter Ele.ro

• speaker_notes   test
  • speaker_notes   test
Forum Ele.rochevron_right

Cercei placati cu aur alb de 18k

89 RON   139 RON

Ofert Ele.rochevron_right
36% reducere
Ghete Miemie Negre 2
Shop Ele.rochevron_right