Lesbi si gay

personsorinachivu

Acum sincer, eu ca si femeiei, daca vad doua femei ca se saruta... nu imi displace (sau cel putin ma lasa indiferenta) dar sa vad pe strad 2 barbati sarutandu-se?! Ihhhh, urat peisaj. sunt oare singura care gandeste asa?

• person erata

cititi "preferatii". mersi.

17 Iun 200811:43
  • person candva

mi-ar placea s-o fac si cu o femeie, ca sa vad cum e, dar tot barbatii ar ramane preferati mei.

17 Iun 200811:43
  • person Cum e cu o femeie?

Chiar sunt curioasa, eu nu am cunoscut nici o lesbi.

09 Iun 200816:16
  • person O experienta lesbi...

sincer si eu am avut o experienta lesbi...aveam intre 14-16 ani cva de genu asta si am experimentat putin cu o prietena foarte buna,eram destul de atasate una de alta,ne cunosteam bine...totul a venit de la sine ca si cum ar fi normal,dar ne-am oprit la momentul potrivit...chiar daca am avut aceasta experienta nu sunt lesbiana,ma simt atrasa de barbati.Ea a fost singura care mi-a starnit interesul...dupa faza aia chiar am inceput sa-i inteleg pe toti cei care sunt pe invers...daca asa simti totul vine natural si nu prea ai cum sa te abti,daca ai face-o ar fi si mai rau...esti ceea ce te-a facut Dumnezeu si daca El te-a facut barbat caruia i plc barbatii nu inseamna ca esti esuat!!!

22 Apr 200818:23
  • person ...:D

adevarul e ca chiar dak sunt gay sau lesbi...cand vezi k se saruta femeie qfemeie sau barbat q barbat ,ti se pare ff aiurea...oricum nu am nik impotriva lor :)

21 Ian 200807:38
  • person mai, eu personal

Nu am nimic impotriva relatiilor lesbi/gay (desi marturisesc ca este cam aiurea sa vad sarutandu-se persoane de acelasi sex, indiferent de sex). Este ok, atata timp cat ei se iubesc, nu? La urma urmelor, dragostea este cea mai importanta...

27 Mar 200720:51
  • person despre lesby

sunt casatorita de 25ani , partidele noastre de sex sunt pline de viata si acum ,dar cred c-ar fi interesant sa experimentez o aventura cu o femeie...el nu stie si nici nu trebuie...

06 Mar 200721:55
  • person INVITATIE LA TVR

Dragii mei,

Sunt Daniela Grigore, realizator al emisiunii "Ne Vedem La ...TVR", moderata de MARINA ALMASAN. Luni emisiunea are ca tema "Prietenul meu e gay". Mi-au placut foate tare replicile voastre de pe forum si as vrea sa va invit la emisie, LUNI pe data de 5 martie 2007.
    Pentru a ne contacta va rog sa imi dati un mail cat mai repede la adresa nevedemlatvr@tvr.ro sau sa ne suni la numarul redactiei 319 90 34.

Astept un raspuns pana cel tarziu joi.

27 Feb 200715:02
Recomandari

Newsletter Ele.ro

Paulo Coelho, ecranizat
  • person

""femeile sunt facute sa fie iubite, nu intelese" - oscar wilde"

Blog Ele.rochevron_right

• speaker_notes   test
  • speaker_notes   test
Forum Ele.rochevron_right

Cercei placati cu aur alb de 18k