M-am culcat cu 3 barbati o data

personrodicutza_sadica

Era o fantezie mai veche de-a mea si acum am indeplinit-o. A fost fantastic. Nu inteleg insa de ce dar acum nu ma suport cand ma gandesc la ce am facut si in plus nu mai suport barbatii. Insasi ideea de sex imi face greata...

• person daca asta inseamna curaj in viata

PERVERsitatea in toate formele ei si in toate contururile pe care le prinde sexualitatea in mintea noastra atunci ma scuzati ca nu fac parte din aceasta lume care nu lauda in nici un fel astfel de experiente.

07 Oct 200811:48
  • person Bravo tie!

Nu-mi plac deloc acelea care vizeaza mult si bine la un mascul peste ele, dar se indigneaza cand vad ca cineva s-a simtit bine sau a facut ce i-a venit prin minte, nu ce crede lumea ca se cade. Bravo Rodicutzo, ca n-ai pete pe creier cum au o multime de complexate care se cred doamne respectabile.

06 Iun 200813:26
  • person pt. Pisi

Am tot dreptul sa comentez parerile celorlati. Mai ales daca sunt gen : femeia sa se supuna dorintelor barbatilor.
    Scumpo e o diferenta intre a comenta ce scrie unul si altul. Si in a caracteriza persoana care si-a spus parerea, mai exac a ataca persoana respectiva. "Persoana ca tine" este un atac asupra persoanei mele si nu asupra celor scrise de mine.
    Si sunt integra, deoarece am criticat parerea altora, nu pe persoanele care au scriso. La tine insa e altfel, ataci persoana nu cele scrise de ea.;)
    Si faptul ca esti veche nu iti da nici un drept in da ordine! Revinoti la realitate scumpo, nu ne afla intr-un stat dictatorial, ne aflam pe un forum :)
    Si nu am putut sa te ignor, ca altfel mai te crede cineva. Si era necesar sa iti raspund deoarece ai acuzat ca te-as fi jignit. Unde? Atunci cand am afimat ca unele utilizatoare au o parere mai mult tipic masculina decat feminina? Cand am folosit metafora "travestiti" ? Si care a fost inghilimele pusa, sa vada orisicine ca afost metafora nu alceva.
    Fi calma scumpo, incerca sa te calmezi inainte de-a scrie mesaje in care dai dovada tocmai de ceea ce acuzi :).
    Sa sti ca pt. mine esti amuzanta :).

04 Iul 200713:48
  • person :)

N-ai zis ca ma ignori?
    Tot tu jignesti si apoi faci pe nevinovata...
    Ma scuzi,vezi-ti de treaba ta si de mesajele tale si comenteaza mai putin la adresa celorlalti.
    Daca tot te crezi un om corect si integru,comenteaza temele,nu parerile celorlalti si nu-ti mai da cu parerea asupra noastra,a tuturor,cand d-abia ai intrat pe aici.
    Ignora-ma,ma bucur sa fiu ignorata de o persoana ca tine.
    Mersi. :)

01 Iul 200721:31
  • person Pt Pisi o analza-psiho :)

O analiza psihologica ;)
    Interesant este ca ai avut tu reactia care ai avuto, la metafora mea despre "traverstiti".(a se remarca ca afost pus in gilimele)
    Era o metafora si nu o aratare cu degetul asupra unei utilizatoare, era ceva scris la modul general. Folosita deoarece mau uimit unele parere care se potrivesc mai bine cu mentalitatea masculina decat cu ceea feminina :)

01 Iul 200718:04
  • person ?

? Stupid.

01 Iul 200716:58
  • person :)

hahaha
    Sabina,esti amuzanta rau.
    Te prefaci sau asa esti tu tot timpul?O "transvestita",adica? hahahha

01 Iul 200709:41
  • person RE

Interesante, remarcile barbatilor, si-a "transvestitilor" (cei care sa dau drept femei).
    Laudari de gen cat de curajoasa ai fost etc...
    Dar, hai spuneti sinceri. Ati mai fi instare sa respectati o femei, daca ati sti ca a facuto cu 3 barbati?

Nu te lasa fraierita, nu ai facut decat sa se simnta ei bine, ca altfel nu ai scrie ca ti-ar fi greata etc... Ar fi trebuit sa fie buni ca sa ai alta parere.
    Din greseli se invata, capul sus, esti la fel de valoroasa ca inainte, si iti vei gasi tipul care sa te faca sa iti placa dinou sa faci sex.

01 Iul 200700:04
  • person ......

eu nu inteleg un lucru,dk ti-a placut de ce iti e greata?eu cred k ai facut-o k sa te razbuni pe pritenul tau

13 Oct 200616:28
  • person hm..

eu una nu te subtzin,cum spune cineva.. :)
    Te inteleg k tie sila de tine,nu vreau sa te jignesc,dar mie mi se pare absolut.. nu gretzos,un lucru mai ... "ciudat" sa zic asa.
    Fantezii ? ..fiecare are,dar .... astfel de fantezi nu am avut si nu o sa am vreodata..
    Oricum.. dak ti-a placut e bine,succes in continuare,lolz

24 Feb 200623:10
  • person Capul sus

Am observat ca nu prea au fost pareri din partea barbatilor asa ca as dori sa spun si eu cate cuvinte in legatura cu fantezia ta.
    In primul rand vreau sa te felicit pentru ceea ce ai facut si ai avut curajul asta, pentru ca multe femei isi doresc dar ... cred ca sunt foarte orgolioase, si te felicit crezand ca nu esti una de aceea care sta la colt de strada si isi asteapta clientii. Chestia cu colegul de munca e cam naspa, ptr ca barbatii in general si asta ma poate include si pe mine, cu toate ca nu imi sta in fire, dar asta e sunt barbat si trebuie sa recunosc, le cam place sa se laude si daca se poate sa mai si infloreasca indiferent daca au fost mai multi la una sau unul la mai multe, de aceea cred ca o parte din colegi stiu de fantezia ta. Vreau sa iti reamintesc ca viata este scurta si daca nu faci aceste lucruri acum atunci cand? la 60 de ani, daca mai ajungi pana atunci, eu am vazut si am simtit ce inseamna sa apreciezi viata si sa vad cat e de scurta. Asa ca nu trebuie sa ai prejudecati si temeri daca ai vrea sa mai faci asa ceva, daca simti nevoia sa o mai faci o data, fa-o si nu te uita la cei din jur. Probabil la tine e chestia aceea de dupa cand ai cateva regrete ca ai facut-o dar o sa-ti revii. Hai ca nu vreau sa fiu prea plictisitor, asa ca iti spun "Capul sus".

24 Feb 200615:06
  • person ........

nu stiu ce sa ti spun..sunt oarecum de acord cu Raluk..cateodata este bine sa ne indeplinim fanteziile..dar de cele mai multe ori ar trebui sa ne bucuram de ele..visand..din primul tau post si eu am inteles ca iti este oarecum rusine cu ce ai facut, dar cu al 2 lea post m ai indus in eroare, pt ca tu ai spus ca a fost fantastic..si apoi ai spus ca ideea de sex iti face greata...chestia asta nu este posibila..pt ca ceva ce ti a creat o placere imensa la un moement dat nu are cum sa ti se para acum respingator...totusi daca ai tinut neaparat sa ti indeplinesti fantezia asta, trebuia s o faci intr o vacanta, cu niste oameni pe care nu i cunosteai..iti inteleg acum starea..imi dau seama ca nu este placut sa te duci la serviciu si sa l vezi pe colegu' si de fiecare data cand vorbeste cu altcineva sa ti imaginezi ca poate i povesteste despre mica voastra "aventura"in 3..cred ca pe langa faptul ca ai vrut sa ti indeplinesti o fantezie, ai vrut sa ti demonstrezi tie ca esti o persoana lipsita de prejudecati..ceea ce se pare ca nu este in totalitate adevarat..nu te judec dar am tot incercat sa ma imaginez cu 3 barbati si nu reusesc..mi se pare prea multa aglomeratie pt ce urmeaza sa se intample..in rest ce pot sa ti spun...nu pot sa spun ca te admir, cu atat mai putin cu cat acum si tie ti se respingator..sper sa ti analizezi mai cu atentie sentimentele si sa ajungi la un numitor comun..bafta

23 Feb 200614:38
  • person alaturi de tine

buna rodi
    fiind femei toate te vom sustine sa sti ca chiar nu are de ce sa iti para rau sau sa te simti rau ptr ca ti-ai indeplinit o fantezie (vrem si noi detali nu fi rea )te admir ptr asta cat despre parerea colegului sa sti ca ei in general 'uita'chestiile astea ptr ca stiu ca daca spun si afli au puso baieti sa sti ca oricat ar vrea sa se laude ceva ii va retine
    fi mai blanda cu tine
    si daca se afla ce suntem oameni !din fire suntem pacatosi asta este treci peste asta nu lasa sa te obsedeze tu vei fi singura care va avea de suferit

20 Feb 200608:33
  • person esti tare draga mea....

nu am avut nicodata asemenea fantezii,dar nu cerd ca ar trebui sa te simti asa cum spui....sincer eu una te admir ai avut curaj pentru asta,nu te mai gandi la asta oricum inapoi nu mai poti da asa ca iti spun ceva..cand nu mai poti da inapoi ,mergi inainte.cu timpul poate ai sa percepi altfel chestia asta si nu vei mai gandi asa...aste e a fost o fantezie si ti-ai indeplinit-o!ceva amanunte picante nu ne spui si noua!:))chiar asa vrea sa vorbesc mai multe cu tine!ai grija ce mai faci....bye!

19 Feb 200613:05
  • person Poate ca nu trebuia sa o fac

Nu era musai asa o fantezie fara de care nu mai puteam trai, am facut-o asa cum fac unii cu bautura sau cu drogurile.. Ca sa ma eliberez de realitate.

A fost ceva spontan, voiam sa ma simt bine pur si simplu si am avut ocazia. NU bausem, pur si simplu ma certasem cu iubitul meu fost, un tip care tot pleaca si revine in viata mea si care ma face sa innebunesc. Am muncit foarte mult in ultima vreme si kiar simteam nevoia sa ma descarc. Am iesit cu un amic care voia sa imi faca lipeala cu unul dintre amiicii lui. Ei s-au ametit eu nu. Si vprbeam despre sex, am ajuns la ideea lor de a o face in grup fiecare cu 2-3 gagici. Eu le-am spus ca eu vreau cu 2-3 tipi si ei s-au oferit....

Pisi nu esti aproape de adevar cu ce ai spus. de fapt a FOST FANTASTIC. Ma simt oribil si mi-e sila de mine pentru ca unul dintre tipi era amic bun si coleg de serviciu. Poate se poate afla sau oricum imi eeste jena... RAU DE TOT>..

18 Feb 200616:52
  • person Uneori

Uneori fanteziile este mai bine sa ramana acolo unde se nasc, in mintea noastra. Poate nu erai tocmai pregatita pentru asta...

IN rest, eu iti laud curajul. Nu mi se pare ceva gresit, nu imi dau seama exact de ce esti acum dezgustata de tine insati. Daca iti indeplinesti o fantezie, teoretic ar trebui sa te simti mai bine... Dar de acum incolo incearca sa te gandesti bine al cum te vei simti dupa si nu fa decat ceva cu care stii k vei fi ok

18 Feb 200616:13
  • person si

ceva detalii picante? pe mine ma bate gandul sa incerc cu 2 odata... dar cu 3... hm... nu m-am gandit :D share with us :)

18 Feb 200615:19
  • person Carpe diem

Eu te felicit pt curajul ca ai facut ce-ai simtit in acel moment! Daca a fost consimtit de toti, de ce sa te simti asa? Gandeste-te ca a fost o experienta, ai incercat-o si acum....mergi mai departe!
    Iti da sfatul asta cineva care iti intelege situatia aproximativ 100%...eu am incercat doar cu 2 barbati! A fost super!

18 Feb 200600:17
  • person Buna, Rodica

M-am gandit mult cum sa formulez raspunsul pt tine ! Din cauza ca nu as vrea sa te ranesc cumva !
    OK, s-o luam cu inceputul :ai facut-o cu cei 3 in acelasi timp sau i-ai lasat s-o faca cu tine pe rand ? Stii ce ma gandesc eu ? Ca poate tu in adancului sufletului tau nu vroiai sa faci asta (cu 3 barbati adica ), de asta ti-e sila acum de ceea ce ai facut ! Daca spui mai intai ca a fost fantastic si apoi ca ti-e sila de ceea ce ai facut, e ceva necurat la mijloc ! Spunandu-ti ca a fost fantastic, incerci sa te minti pe tine insati, ca a fost ok ceea ce ai facut, desi tu stii ca nu-i asa !
    Stii, unele fantezi trebuie sa ramana acolo unde s-au nascut, adica in mintea noastra ! Ceva se schimba cand pui in aplicare o fantezie mai hard ... Te schimbi tu ! Nu stiu de ce, poate ca ma insel, dar te simt oarecum traumatizata dupa episodul asta ! Imi intareste supozitia asta si faptul ca ai postat mai devreme un mesaj , cum ca simti nevoia unei prietene, adica simti nevoia sa te descarci cumva...
    In primul rand, nu te mai minti pe tine insati, ca a fost bine, daca tu stii in adancul sufletului ca nu e asa ! Accepta ceea ce ai facut si mergi mai departe, trage invatamintele necesare din chestia asta ! Niciodata sa nu mai faci ceea ce stii ca nu esti 100% pregatit sa faci !
    Sper sa-ti revii cat mai repede !:))
    P.S. Daca s-a intamplat la bautura, incearca sa nu mai faci sex, cand stii ca ai baut !
    Te-am pupat, pa !

17 Feb 200622:41
  • person Esti minunata

Sa stii ca ce ai facut tu este in sfarsit o indeplinire a unei dorinte care te macina ,nu ai dreptul iti spun NU AI DREPTUL sa te simti naspa pentru ca in sfarsit ai renuntat la prejudecati ,ceea ce ai facut nu este cu nimik imoral trebuai sa iti fie rusine de tine atunci cand minteai pe cineva

17 Feb 200621:41
Recomandari

Newsletter Ele.ro

Dragostea eterna dureaza doar 3 luni
  • person

"incearca sa fii un om mai bun... e asa placut..."

Blog Ele.rochevron_right

• speaker_notes   test
  • speaker_notes   test
Forum Ele.rochevron_right

LUMANARE ARTIFICII SET24 DIVERSE CULORI

4 RON   5 RON