obiceiuri nesuferite in pat

personsabina_s

Iubitul meau are senzatia -total gresita- ca ma exitata muscaturile de ureche...imi e cam jena sa-i spun ca le detest :) Ai vostri au asemenea impresii...eronate?

• person daca nu-ti place

ar cam trebui sa-i spui.

13 Aug 201015:44
  • person ...

Yo i-as zice direct "nu-mi place sa ma musti de ureche". Explica-i cu alta ocazie ca oamenii nu sunt construiti dupa acelasi tipar, iar ceea ce pe unul il poate duce direct la orgasm, altuia ii poate taia tot elanul. (fix cu cuvintele astea).

Tu jena, el orgoliu.... ce fel de relatie e aia?!

La mine in schimb... urechea e cam CEA mai erogena zona ;). Insa ce-i drept... daca muscatura e prea dura, deja se schimba datele problemei.

17 Iun 200810:03
  • person DA.. dar se trateaza :)

Cred ca toti avem astfel de impresii eronate in pat si nu trebuie sa ni se pare ceva grav.
    De regula fiecare incearca sa i ofere celuilalt ceea ce-i face lui placere maxima.. insa adesea senzatiile nu sunt aceleasi pt fiecare.
    Eu cred ca asta il excita pe prietenul tau sau vreo alta partenera candva i-a spus ca-i place la nebunie..
    Ca sa nu fii nevoita sa-i spui ca detesti asta si sa-l ranesti in orgoliu ( ohhh da, barbatii sunt foarte orgoliosi la fazele astea ) mai bine o iei pe ocolite facandu-i o lista cu zonele tale erogene si bineinteles omitand de pe lista locul cu pricina ( muscatul de ureche?).. daca l indrumi spre alte locuri si ii si arati cat de mult iti plac.. el va retine cu siguranta si va insista pe alea.. foarte curand va uita de muscatul de ureche. Succes! :)

19 Nov 200713:43
Recomandari

Newsletter Ele.ro

Blog Ele.rochevron_right

• speaker_notes   test
  • speaker_notes   test
Forum Ele.rochevron_right

Cercei placati cu aur alb de 18k

89 RON   139 RON

Ofert Ele.rochevron_right
36% reducere