pt o noapte si a poi la revedere

personkarina88

pot spune ca am facut o tampenie .... am fost la o petrecere unde am cunoscut un tip...mi a placut si ...am ajuns la el acasa...unde am facuto...dar apoi n am avut nici un sentiment de nush..nici nu stiu ce sentiment ar fi trebuit sa am ,,,am plecat si asta a fost nu ne am ami intalnit d fapt cred k ne am ignorat reciproc deoarece avem nr unul altuia....iar akum evit sa ma gandesc la asta mi se pare k am fost km usuratica...si in mica mare masura imi pare rau...nu vreau sa ajung genul asta

• person of

aceeasi si aceeasi replica...

17 Iun 200811:41
  • person ;))

Lol, ai grija... ca prejudecatile societatii romanesti de dinainte de revolutie si-au cam pus amprenta asupra ta.

Esti genul de femeie de acum 30 de ani.. si imi pare rau pt asta. :(

Cel mai bun argument: ai vrut sex, iar acum ai remuscari pt asta. TI SE PARE NORMAL? Ti se pare sa ai probleme de constiinta, regrete, remuscari si traume PT CEVA CE AI VRUT SA FACI SI TI-A PLACUT?

Asta e cel mai bun exemplu pentru a-ti demontra faptul ca sufletul si creierul iti e inlantuit de prejudecatile unei societati misogine de dinainte de revolutie!!!! Asa vrei sa traiesti?!

Incearca sa intelegi fiecare cuvant pe care ti l-am scris, ca are o semnificatie!

Sunten in 2008! Incearca sa numeri cu voce tare pana la 2008!

:) ciao

17 Iun 200810:32
  • person Stai linistita ca n-ai facut rau nimanui!!!

Nu tu esti usuratica, lumea din jur cu conceptiile si prejudecatile ei este stupida. Tu crezi ca esti usuratica pt. ca asa te-ar cataloga cei din jur, nu-i asa? Dar de fapt esti un om liber, cum nu sunt multi cei care isi croiesc viata dupa cum gandesc cei din jur.

09 Iun 200816:23
  • person Karina88...omul din greseli invatza,nu?

poate dupa aceasta experientza ai ajuns sa te cunoshti mai bine,acum shtii k nu eshti adepta aventurilor de o noapte,nu?daca te simtzi k o ushuratik,gandeste-te k sunt altele care o fac cu regularitate,in timp ce la tine s-a intamplat numai o data...treci peste,si data viitoare stii ce ai de facut:)

05 Feb 200818:38
  • person memo

daca mai ai vreodata impulsuri din acestea,gandestete la maxima:NIMENI NU ALEARGA DUPA UN TRAMVAI IN CARE S-A SUIT!succes

30 Oct 200713:11
  • person Re

Regula de aur : Vrei o aventura? Fa sex cu el din prima zi cand l-ai cunoscut, si apoi bye.
    Vrei sa-l pastrezi? Cel putin 2 saptamani nu fa sex cu el.
    NU cred ca o femeie e crva, atata timp cat isi alege ea cu cine face sex, si nu lasa orice derbedeu sa faca sex cu ea.

30 Iun 200723:44
  • person Nu cred ca esti usuratica..

Ai nevoie de o doza mare de curaj ca sa faci asta totusi...Dar nu vad de ce ai fi usuratica, multe femei au adoptat moda asta (nu spun ca este un lucru nemaipomenit, dar se simt bine)...

27 Mar 200721:06
  • person :(

constat ca lumea se intoarce cu fundul in sus la figurat vorbind....scuza-ma ca pot parea nesimtita dar cum poti tu ca fata sa faci asa ceva ori esti baiat? draga karina, recunosc ca nu sunt in masura sa dau sfaturi dar de cand a devenit sex-ul doar o chestie banala, pe vremea mea trebuia sa iti cunosti bine partenerul, sa iti spuna ca te iubeste macar o data, sa stii ca isi asuma responsabilitatea in caz ca la test vor iesi doua linute etc etc...si sper din tot sufletul ca nr 88 de la karina88 sanu fie anul de nastere...

12 Feb 200722:31
Recomandari

Newsletter Ele.ro

iubirea vine si pleaca
  • person

"....expulzati in anonimat...."

Blog Ele.rochevron_right

• speaker_notes   test
  • speaker_notes   test
Forum Ele.rochevron_right

GHIRLANDA CARTON HAPPY BIRTHDAY 2M

9 RON   11 RON