test sarcina-rog mult de tot raspuns

personluciamanta

Va rog foarte mult sa-mi spuneti daca testul de sarcina care poate fi cumparat din farmacii este un mod sigur de a afla daca esti insarcinata sau nu. Astept cu mult interes un raspuns si va multumesc nespus. Toate bune. Va pup cu drag.

• person mda...

Testele sunt peste 90% certe.
    -Daca iti iese pozitiv, du-te imediat la ginecolog sa te convingi.
    -Daca iti iese negativ asteapta urmatorul ciclu (oricum nu mai poti lua pastila de a doua zi).

@ Alexucy: Sper sa nu te deprimi, insa barbatii simt cand se rupe prezervativul... de ce nu s-a oprit/iesit fix in acel moment?

27 Mai 200817:39
  • person Test de sarcina

au trecut doua saptamani de cand mi s-a rupt prezervativul,si eram in perioada fertila iar iubitul meu a ajaculat...nu ma gandesc inca la teste de sarcina ca eu am luat pilula de a doua zi...Postinor...e vreo 450 mii lei vechi...o sa vad si eu ce rezolv...iar daca nu esti insarcinata si nu vrei sa fi,si se intampla accidente...ia asta..in max 72 ore...tre sa o iei

11 Apr 200818:50
  • person daca nu vrei sa apelezi la controlul ginecologic..

cumpara un test de sarcina din farmacie...daca dupa ce l-ai facut ai indoieli,mai fa unul...desi,in locul tau,as face o vizita ginecologului(stii k un control de rutina este necesar la fiecare 6 luni,nu?)

05 Feb 200818:32
Recomandari

Newsletter Ele.ro

codul muncii
  • person

"Cultura"

Blog Ele.rochevron_right

• speaker_notes   test
  • speaker_notes   test
Forum Ele.rochevron_right

LUMANARE ARTIFICII SET24 DIVERSE CULORI

4 RON   5 RON