Cutera Medical Center o sa-l scape de burta?

personmihaela1978

Al meu are burta de bere si fata de betiv :)) Il iubesc atat timp cat am bani de cheltuiala. Stiu ca sunt cinica, dar asta e, macar sunt sincera. Faceam de 2 ani tratamente de infrumusetare la Cutera Medical Center o Clinica de Estetica cu lumina inteligenta, din Braziliei. El imi platea sedintele si se minunana cat de bine aratam si arat. In schimb el la bere. Si burta la greu. Cred ca il indoapa si nevasta-sa. O cretina, dar asta e. Cert este ca a venit cu mine la Clinica Cutera si ca s-a programat la Reki si gimnastica. L-am intrebat de ce nu se duce la sala si el mi-a zis ca vrea sa fie aproape de mine. O sa scape el de burta?

• person lol

:)))...
    mda macar esti sincera...

18 Ian 201219:33
  • person Nu sunt cinica

Nu sunt cinica absolut deloc. Sunt realista. El este insurat, eu sunt libera si trebuie sa ma intretina, nu? Fireste ca il iubesc, dar iubirea "interzisa" costa. Mai ales ca daca la intalnirile de afaceri profita de prezenta mea, eu suportand privirile libidinoase ale partenerilor de afaceri, trebuie sa-mi suporte tratamentele de intretinere.

19 Sep 201113:35
  • person hmm

"Il iubesti atat timp cat ai bani de cheltuiala"???

La cat de cinic a sunat asta ar trebui macar sa nu mai folosesti cuv iubire, pt ca nu este cazul, nu?

30 Aug 201109:23
Recomandari

Newsletter Ele.ro

Drogul meu preferat pofta de viata
  • person

"maine sa iubeasca cel ce n-a iubit niciodata si cel care a iubit sa iubeasca maine...."

Blog Ele.rochevron_right

• speaker_notes   test
  • speaker_notes   test
Forum Ele.rochevron_right

LUMANARE ARTIFICII SET24 DIVERSE CULORI

4 RON   5 RON

Ofert Ele.rochevron_right
20% reducere