Fotograf profesionist de nunta - GRATIS

personfotografprofesionist

Realizez fotografii de nunta cu aparat foto DSLR profesional GRATIS (pentru portofoliu)
Mai intai de toate as dori sa ma prezint. Numele meu este Ailioaiei Contantin Gabriel, 26 de ani, student anul 3 la Marketing si sunt pasionat de fotografie. Am urmat cursuri foto la o scoala renumita din Bucuresti, am participat la 2 workshopuri de fotografie de nunta(seminarii de fotografie), am urmat un curs de editare foto in Photoshp si am participat la diverse cursuri foto generale (de peisaj,sedinte foto copii etc).
Daca doriti sa vedeti ce-am realizat pana acum site-ul meu este www.fotografprofesionist.ro si adresa de facebook https://www.facebook.com/www.FotografProfesionist.ro
Caut 3 cupluri tinere,lafel ca mine(dar nu obligatoriu), sa fie expresive si sa-si doreasca mai mult ca orice sa aibe amintiri frumoase de la cea mai importanta zi din viata lor,conditia ar fi sa nu am contractata o alta nunta/botez in data respectiva .
Daca inca nu ai gasit un fotograf de nunta pe placul tau, sau bugetul alocat este prea mare sau pur si simplu doriti sa aveti un al-2-lea fotograf voi trata cererile dumneavoastra cu cea mai mare seriozitate

• Nu s-a postat nici o replica.

Recomandari

Newsletter Ele.ro

Mici minciunele de efect.
  • person

""nu vreau decat un colt de cer sa cada pe pamant...""

Blog Ele.rochevron_right

• speaker_notes   test
  • speaker_notes   test
Forum Ele.rochevron_right

BLOC NOTES A5 96 FILE DICTANDO COPERTA

25 RON   32 RON