invitatiile de nunta

personalinna_a

textul din invitatiile de nunta!!! dilema...ma puteti ajuta...nu stiu ce ar putea sa fie ...frumos...simplu..clasic...

• person :*)

am vazut un mesaj care mi-a placut chiar in invitatiile recomandate de tine raluk, iti multumesc pentru gandul bun! Poate ca intra-adevar e devreme sa imi iau rochia cu 5 luni inainte..dar in schimb am timp sa ma uit dupa modele..sa le probez sa vad care ma aseaza cel mai bine...sa imi iau pantofii...nu?
    va doresc la toate sa avti parte de aceleasi bucurii pe care le am eu acum...pupici!!!

30 Mar 200616:24
  • person Idei de unde sa te inspiri

Daca vrei niste inspiratie, te mai poti uita si pe aici la texte http://felicitari.ele.ro/Invitatii_--c122.html

30 Mar 200610:19
  • person :)

eu zic mai bine sa cauti in oras mai intai si apoi sa-ti faci griji, macar sa stii cum sta treaba. cu rochia de mireasa, hihi, eu de pe acum ma gandesc la ea si in fiecare an se schimba modelul si nici macar nu am de gand sa fac vreun pas spre asa ceva... cand o fi sa fie cred ca eu o sa-mi incep pregatirile cu un an inaite :))

30 Mar 200610:07
  • person ce te faci

...daca iei rochia cu 5 luni inainte si apoi te ingrasi sau slabesti? :)cu toate pregatirile cred ca ai mai multe sanse sa slabesti :) daca nu mai e buna rochia?

acuma serios in legatura cu invitatiile...pe net te-ai uitat? banuiesc ca stii, sunt firme care se ocupa cu asa ceva si au site-uri. poti comanda online dar nu stiu daca poti sa si creezi propriile invitati.

30 Mar 200609:38
  • person pregatiri!

pai de acum incolo incepe umblatul si cu rochia si cu invitatiile, mai am cam 5 luni, zic eu..de pregatiri...unii zic ca e prea devreme sa ma apuc deja..altii zic..."da inca nu ti-ai luat rochia?"...eu am zis ca e mai bine sa le iau mai din timp ca sa nu intru in panica atunci...in august cand caldura si asa iti da o stare de nervozitate, si incerc sa ma apropii de ele...iar fiind vorba de invitatii...tocmai de asta e coplicat pentru ca vreau sa fac ceva dragut, unii spun ca sunt gata facute dragute si nu foarte scumpe...altii zic...ca as putea sa mi le fac eu...de conceput ... le concepi dar cand e sa le listezi...trebuie sa ai grija ca hartia sa fie una buna...si tot asa...ma intreb daca nu cumva ma leg la cap fara sa ma doara si mai bine m-as duce sa imi aleg din oras ceva...vezi de ce m-am apucat de pe acum de ele...ca sunt bulversata...da e frumos crede-ma...!!!mai plangi...mai razi...! :) puup

30 Mar 200608:35

depinde care e stilul tau... eu in ultima vreme am vazut o gramada de invitatii inspirate, cu poezioare, cu declaratii... e cam greu de ales ce-i drept, ca sunt atatea lucruri frumoase :) cu rochia cum stai?

29 Mar 200619:13

Eu in toate invitatiile vad aceeasi chestie: viata ne-au daruit-o parintii cutare si cutare, fericirea ne-am construit-o noi cutare si cutare, binecuvantarea ne-o vor da nasii cutare si cutare... Nu stiu...asa se scrie, e o formula care trebuie folosita neaparat :P, sau pur si simplu n-are lumea imaginatie? Mie mi se pare prea banala formularea. Suna bine, dar prea apare peste tot..

29 Mar 200613:10
Recomandari

Newsletter Ele.ro

Minciuna,ca stil de viata.
  • person

"the rest is still unwritten!"

Blog Ele.rochevron_right

• speaker_notes   test
  • speaker_notes   test
Forum Ele.rochevron_right

Cercei placati cu aur alb de 18k

89 RON   139 RON