Caut sala gimnastica/fitness

by: alina121alina
Am lucrat pana acum o luna in Roma si mi-a fost recomandat de o prietena un salon de "gimnastica izometrica" in traducere literala. Mai in clar erau niste aparate, paturi pe care stateai cate 10 minute, se miscau si aveau si efect de masare si slabire. Foarte bune pentru mine, am renuntat la ora de alergare de la ora 6 dimineata, la mersul la fitness la mersul la masaj si la sauna si am facut si economie la bani. Nu mergeam de placere, asa imi cerea jobul. Problema e ca in Bucuresti nu am gasit asa ceva, nu tin minte decat denumirea salii Palestra Iperfitness. Daca stie cineva ceva asemanator in Bucuresti raman recunoscatoare. Multumesc

romulusxxl

romulusxxl

va recomand sala de fitness rivive

01 Feb 2010, 21:45

Va recomand sala de fitness Revive, se afla pe bulevardul Nerva Traian, la etajul 1 al hotelului Tulip Inn aruncati o privire www.revivetulipinn.ro

Link-uri recomandate:designer interior onlinedesigner interior bucurestinikydecor.romobilier living preturiclassic interior design
Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.