caut un salon pt masajul de relaxare

by: simona_const2005
ce salon imi recomandati pentru masaj de relaxare, cu preturi cat de cat acceptabile si cu servicii de calitate?

anne021

anne021

oferta mesaj medicover

19 Ian 2012, 13:40

eu iti recomand hidroterapie & chromoterapie (50 ron – 30 minute) si o sedinta de masaj de relaxare (70 ron -60 minute). se pot face la medicover, am fost ieri... este foaarte relaxant, pleci de acolo ca alt om
tre sa suni la 021 3101688 daca vrei sa te programezi.

lu1105lo

lu1105lo

http://www.romedic.ro/oferte.php?id=61

28 Nov 2011, 13:03

Ca si terapeut, obiectivele mele sunt calitatea serviciilor oferite si satisfactia clientului.Sloganul meu este : Cum va pot fi de folos? Iubesc aceasta meserie si pun tot sufletul in ceea ce fac si imi doresc foarte mult sa ajut oamenii sa atinga o stare de bine si sa o si mentina. Satisfactia mea cea mai mare este sa obtin multumirea si respectul clientului. Daca dumneavoastra nu sunteti pe deplin multumit, considerati sedinta GRATUITA.
Folosesc numai uleiuri naturale 100% si toate terapiile sunt individuale in functie de necesitatile si afectiunile clientului. Fiecare om este unic si asa trebuie tratat.
Va astept cu drag!

emilyypop

emilyypop

Velvet Spa&Wellness

16 Nov 2011, 18:27

Recomand Velvet Spa&Wellness, care este o oaza de relaxare.Au o gama diversa de tipuri de masa, impachetari.Ador masajul Swedish Aromatic Relaxing Massage. De asemenea, au oferte tentante, reduceri si au dat startul si la un concurs pe Facebook.Premiile sunt delicios de relaxante.

aliss_wht

aliss_wht

Sunt dependenta de masajul de relaxare.

15 Nov 2011, 13:54

Am facut masaj toata perioada sarcinilor si acum cu 2 copii mici pot sa spun ca sunt dependenta de acest masaj.Din crestetul capului pana in zona sacrala , este masajul de relaxare al spatelui pe care-l ador.Ma rasfat cu un astfel de masaj la 5th Avenue ,cu doar 25 RON- in zona Unirii.Cand ajung in centrul Bucurestiului,parchez langa Sinagoga MARE(GASESC TOT TIMPUL LOC DE PARCARE GRATIS)si ma RASFAT.

alexutza26

alexutza26

Pe Buyzilla.ro au 70% discount la masaj de relaxar

07 Sep 2011, 12:31

Eu iti recomand Bodyphoria: arata foarte bine si astazi au si discount 70% daca iti comanzi un voucher de pe www.buyzilla.ro

alina_popa_33

alina_popa_33

Orhideea SPA

30 Mai 2011, 11:08

Am vazut oferta celor de la Orhideea SPA si am vazut ca au o multime de tipuri de masaj, inclusiv masaj de relaxare, terapeutic, masaj pentru gravide si chiar masaj cu pietre vulcanice. A facut cineva masaj cu pietre calde?

ancutzik_c_18

ancutzik_c_18

buna

11 Iun 2009, 14:52

buna.salonul unde merg eu se numeste Sunlounge...si e in Amzei.masajul e de nota 10,recunosc eu am si adormit...acolo:D,ce maini usoare are doamna....preturile sunt accesibile,la prima sedinta primesti 30 de min gratuite si daca esti studenta beneficiezi si de o reducere de 20%....super nu?....iti las si nr de telefon...pt programare...021.312.96.44.

salonmaraviglia

salonmaraviglia

Masaj profesional, acum si la birou

08 Feb 2009, 23:54

Va asteptam pentru masaj profesional la salon Maraviglia.
Oferim si masaj pe scaun la birou. Acest serviciu este destinat catre angajator pentru a avea o echipa mai productiva.
http://www.maraviglia.ro/servicii.htm

maraviglia

maraviglia

masaj profesional

15 Aug 2008, 16:06

MARAVIGLIA va asteapta de luni pana sambata intr-un cadru deosebit. Te vom ajuta sa scapi de stres.
http://www.maraviglia.ro/?pag=Tarife

and_utza

and_utza

Masaj

12 Dec 2007, 19:46

Mergi la House of Passion ca e cel mai tare dupa parerea mea. e drept ca nu prea am mers prin alte parti pt ca dupa o sedinta aici devii fidel.
Au mai multe tipuri de masaj si e nemaipomenit. distractie placuta

beatrice_

beatrice_

beauty salon

08 Feb 2007, 08:51

pentru masaj si relaxare iti recomand impachetarile cu ciocolata.inainte de aceasta procedura se face measaj de relaxare.ambientul placut,lumanariel parfumate,linistea salonului toate vor contribui la detasarea ta de problemele cotidiane.iti dau si un nr de contact:0723435699 sau .

raluk

raluk

Mie mi-a placut masajul de la Perfect Contur

07 Feb 2007, 11:19

Am incercat un masaj la Perfect Contur acum mai multa vreme - www.perfectcontur.ro si mi-a placut mult. Maseuza este experta in reflexoterapie si iti face masaj si in talpi. Este foarte, foarte relaxant. Recomand cu caldura.

nbeca

nbeca

Iti recomand eu unul, convinge-te si singura

02 Feb 2007, 18:10

Cei de la Pakua ofera un masaj gratuit la prima vizita in salonul lor, eu sincer m-am dus la sedinta gratuita (am primit un fluturas) de curiozitate...preturile sunt ok, poate chiar mici pentru zona respectiva si in orice caz mai mici decat la alte saloane, nu e aglomerat si arata foarte bine, curat;intra si tu pe www.pakua.ro sa vezi daca te-ar tenta. Sa-mi spui daca a fost si ti-a placut.